Plugins - WordPress Importer - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: The uploaded file could not be moved
nl: Het geüploade bestand kan niet worden verplaatst

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
nl: Dit bestandstype is niet toegestaan om veiligheidsreden.

en: Downloaded file has incorrect size
nl: Het gedownloade bestand heeft een onjuiste grootte

note: translators: 1: The HTTP error message. 2: The HTTP error code.
en: Remote server returned the following unexpected result: %1$s (%2$s)
nl: Het volgende onverwachte antwoord ontvangen van remote server: %1$s (%2$s)

note: translators: 1: The WordPress error message. 2: The WordPress error code.
en: Request failed due to an error: %1$s (%2$s)
nl: Er is een fout bij de aanvraag: %1$s (%2$s)

en: Could not create temporary file.
nl: Kon tijdelijk bestand niet aanmaken.

en: To make it simpler for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site, such as your primary administrator account.
nl: Om het je makkelijker te maken om geïmporteerde inhoud te bewerken en op te slaan, kun je de auteur van het geïmporteerde item opnieuw toewijzen aan een bestaande gebruiker van deze site, zoals het account van de primaire beheerder.

note: Description of the plugin
en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, tags and more from a WordPress export file.
nl: Importeer berichten, pagina's, reacties, aangepaste velden, categorieën, tags en meer uit een WordPress-exportbestand.

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
nl: Importeer <strong>berichten, pagina's, reacties, aangepaste velden, categorieën en tags</strong> uit een WordPress-exportbestand.

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
nl: Kies een WXR(.xml) bestand om te uploaden, klik daarna op 'Bestand uploaden en importeren'.

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
nl: Hallo, upload het WordPress eXtended RSS (WXR)-bestand en de berichten, pagina's, reacties, aangepaste velden, categorieën en tags zullen worden geïmporteerd naar deze site.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
nl: Er is een nieuwe versie van de importer beschikbaar. Bijwerken naar versie %s om er zeker van te zijn dat de importeerder overweg kan met nieuwe bestanden.

en: Import WordPress
nl: WordPress importeren

en: Remote file is too large, limit is %s
nl: Het externe bestand is te groot; de limiet is %s

en: Zero size file downloaded
nl: Leeg bestand gedownload

en: Remote server did not respond
nl: De externe server heeft niet gereageerd

en: Invalid file type
nl: Ongeldig bestandstype

en: Fetching attachments is not enabled
nl: Bijlages ophalen is niet ingeschakeld

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
nl: Menu artikel overgeslagen vanwege een ongeldige menu slug: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
nl: Menu-item overgeslagen omdat de slug mist

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
nl: Het importeren van %s &#8220;%s&#8221; is mislukt

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
nl: %s &#8220;%s&#8221; bestaat al.

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
nl: Het importeren van &#8220;%s&#8221;: is mislukt: ongeldig berichttype %s

en: Failed to import %s %s
nl: Het importeren van %s %s is mislukt

en: Failed to import post tag %s
nl: Het importeren van de bericht tag %s is mislukt

en: Failed to import category %s
nl: Het importeren van categorie %s is mislukt

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
nl: Nieuwe gebruiker aanmaken voor %s mislukt; de berichten zullen worden toegewezen aan de huidige gebruiker.

en: - Select -
nl: - Selecteer -

en: or assign posts to an existing user:
nl: of wijs berichten toe aan een bestaande gebruiker:

en: assign posts to an existing user:
nl: berichten toewijzen aan een bestaande gebruiker:

en: as a new user:
nl: als een nieuwe gebruiker:

en: or create new user with login name:
nl: of creëer een nieuwe gebruiker met inlognaam:

en: Import author:
nl: Importeer auteur:

en: Submit
nl: Versturen

en: Download and import file attachments
nl: Download en importeer bestandsbijlages

en: Import Attachments
nl: Importeer bijlages

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
nl: Als er een nieuwe gebruiker aangemaakt wordt door WordPress, zal er een willekeurig wachtwoord gegenereerd worden en de rol van de gebruiker zal ingesteld worden als %s. De gegevens van de nieuwe gebruiker zullen handmatig veranderd moeten worden.

en: Assign Authors
nl: Wijs auteurs toe

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
nl: Het importeren van auteur %s is mislukt; haar/zijn berichten worden toegewezen aan de huidige gebruiker.

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
nl: Dit WXR-bestand (versie %s) wordt mogelijk niet ondersteund door deze versie van de importeerder; overweeg hem te updaten.

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
nl: Het exportbestand kon niet worden gevonden op <code>%s</code>.Het is waarschijnlijk dat dit werd veroorzaakt door een toestemmingsprobleem.

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
nl: Vergeet niet de wachtwoorden en rollen van de geïmporteerde gebruikers bij te werken.

en: Have fun!
nl: Veel plezier.

en: All done.
nl: Klaar.

en: The file does not exist, please try again.
nl: Het bestand bestaat niet, probeer het nog eens.

en: Sorry, there has been an error.
nl: Helaas, er is een fout opgetreden.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
nl: Het lijkt erop dat dit geen WXR-bestand is; ontbrekend/ongeldig WXR-versienummer

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
nl: De details zijn hierboven weergegeven. de importeerder zal nu een andere parser proberen...

en: There was an error when reading this WXR file
nl: Er is een fout opgetreden bij het inlezen van dit WXR-bestand
