Plugins - Yoast SEO - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (1276 entries)

en: %1$s Continue to %2$s%3$s
nl: %1$s Verder naar %2$s%3$s

en: %1$s Extensions
nl: %1$s-extensies

en: %1$s Internal Linking Blocks
nl: %1$s Intern linkende blokken

en: %1$s Recipe
nl: %1$s recept

en: %1$s adds several columns to this page.
nl: %1$s voegt verschillende kolommen toe aan deze pagina.

en: %1$s can integrate with third parties products. You can enable or disable these integrations below.
nl: %1$s integreert met producten van derde partijen. Hier kan je deze integraties aan- of uitzetten.

en: %1$s cannot determine whether your site can be found by search engines
nl: %1$s kan niet bepalen of je site gevonden kan worden door zoekmachines

en: %1$s comes with a lot of features. You can enable / disable some of them below. Clicking the question mark gives more information about the feature.
nl: %1$s wordt geleverd met veel functies. Je kunt sommige hiervan hieronder inschakelen / uitschakelen. Klik op het vraagteken voor meer informatie over de functie.

en: %1$s comes with some very powerful built-in tools:
nl: %1$s heeft enkele zeer krachtige ingebouwde functies:

en: %1$s detected you are using version %2$s of %3$s, please update to the latest version to prevent compatibility issues.
nl: %1$s heeft gedetecteerd dat je versie %2$s gebruikt van %3$s, werk deze bij naar de nieuwste versie om compatibiliteitsproblemen te voorkomen.

en: %1$s does not seem to be a valid %2$s verification string. Please correct.
nl: %1$s lijkt geen geldige %2$s verificatie string te zijn. Corrigeer.

en: %1$s extensions
nl: %1$s-extensies

en: %1$s has auto-detected whether it needs to force rewrite the titles for your pages, if you think it's wrong and you know what you're doing, you can change the setting here.
nl: %1$s heeft automatisch vastgesteld of het de titels op je pagina's moet herschrijven. Als je denkt dat dat niet goed is en je weet wat je doet, dan kun je de instelling hier veranderen.

en: %1$s is not a valid choice for who should be allowed access to the %2$s settings. Value reset to the default.
nl: %1$s is geen geldige keuze voor wie er toegang moet hebben tot de instellingen van %2$s. De standaardwaarde is hersteld.

en: %1$s of the words contain %2$sover %3$s syllables%4$s, which is less than or equal to the recommended maximum of %5$s.
nl: %1$s van de woorden bevat %2$sover %3$s lettergrepen%4$s, wat minder is dan of gelijk aan het aanbevolen maximum van %5$s.

en: %1$s of the words contain %2$sover %3$s syllables%4$s, which is more than the recommended maximum of %5$s.
nl: %1$s van de woorden bevat %2$sover %3$s lettergrepen%4$s, wat meer is dan het aanbevolen maximum van %5$s.

en: %1$s offers a free indexability check for %2$s users and it has determined that your site cannot be found by search engines. If this site is live or about to become live, this should be fixed.
nl: %1$s biedt een gratis indexeerbaarheid controle voor %2$s gebruikers en het heeft vastgesteld dat je site niet kan worden gevonden door zoekmachines. Als deze site live is of op het punt staat live te worden, moet dit worden opgelost.

en: %1$s offers a free indexability check for %2$s users and right now it has trouble determining
    			whether search engines can find your site. This could have several (legitimate) reasons and
    			is not a problem in itself. If this is a live site, it is recommended that you figure out why
    			the %1$s check failed.
nl: %1$s biedt een gratis indexeerbaarheid controle voor %2$s gebruikers en op dit moment heeft het moeite met het bepalen
    			of zoekmachines je site kunnen vinden. Dit kan verschillende (legitieme) redenen hebben en is geen probleem
    			op zich. Als dit een live site is, wordt aanbevolen dat je erachter komt waarom de %1$s controle is mislukt.

en: %1$s offers a free indexability check for %2$s users, and it shows that your site can be found by search engines.
nl: %1$s biedt een gratis indexeerbaarheid controle aan voor %2$s gebruikers, en het toont aan
    			dat je site kan worden gevonden door zoekmachines.

en: %1$s offers a free indexability check for %2$s users. The request to %1$s to check whether your site can be found by search engines failed due to an error.
nl: %1$s biedt een gratis indexeerbaarheid controle voor %2$s gebruikers. Het verzoek om %1$s om te controleren of je site kan worden gevonden door zoekmachines mislukt als gevolg van een fout.

en: %1$s premium plugin updates work fine
nl: %1$s premium plugin-updates werken goed

en: %1$s premium plugins cannot update
nl: %1$s premium plugins kunnen niet updaten

en: %1$s recommendations for you
nl: %1$s aanbevelingen voor jou

en: %1$s respects your privacy. Read our %2$sprivacy policy%3$s on how we handle your personal information.
nl: %1$s respecteert je privacy. Lees onze %2$sprivacy policy%3$s over hoe we omgaan met jouw persoonlijke informatie.

en: %1$s settings
nl: %1$s-instellingen

en: %1$s to optimize your site even further
nl: %1$s om je site nog verder te optimaliseren

en: %1$s will check weekly if your site is still indexable by search engines and %2$s will notify you when this is not the case.
nl: %1$s zal wekelijks controleren of je site nog geïndexeerd kan worden door zoekmachines en %2$s stuurt je een bericht als dit niet het geval is.

en: %1$s will now take care of all the needed technical optimization of your site. To really improve your site's performance in the search results, it's important to know everything our plugin has to offer. Sign up for our free %1$s plugin training, in which you'll learn how to use %1$s and how it can help you make the best of your website!
nl: %1$s zorgt nu voor alle nodige technische optimalisaties van je site. Om de prestaties van je site in de zoekresultaten echt te verbeteren, is het belangrijk om alles te weten wat onze plugin te bieden heeft. Meld je aan voor onze gratis %1$s plugin training, waarin je leert hoe je %1$s kunt gebruiken en hoe je hiermee het beste uit je site kunt halen!

en: %1$s, Author at %2$s
nl: %1$s, auteur op %2$s

en: %1$s, take your optimization to the next level!
nl: %1$s, breng jouw optimalisatie naar een hoger niveau!

en: %1$sConsecutive sentences%2$s: The text contains %3$d consecutive sentences starting with the same word. %5$sTry to mix things up%2$s! | %1$sConsecutive sentences%2$s: The text contains %4$d instances where %3$d or more consecutive sentences start with the same word. %5$sTry to mix things up%2$s!
nl[0]: %1$sOpeenvolgende zinnen%2$s: de tekst bevat %3$d opeenvolgende zinnen die beginnen met hetzelfde woord. %5$sProbeer het te variëren%2$s!
nl[1]: %1$sOpeenvolgende zinnen%2$s: de tekst bevat %4$d plaatsen waar %3$d of meer opeenvolgende zinnen die beginnen met hetzelfde woord. %5$sTry to mix things up%2$s!

en: %1$sConsecutive sentences%2$s: There is enough variety in your sentences. That's great!
nl: %1$sOpeenvolgende zinnen%2$s: er zit voldoende variatie in je zinnen. Dat is goed!

en: %1$sFind out how to solve this problem on our help center%2$s.
nl: %1$sOntdek hoe je dit probleem op kunt lossen op ons helpcentrum%2$s.

en: %1$sFlesch Reading Ease%2$s: The copy scores %3$s in the test, which is considered %4$s to read. %5$s
nl: %1$sFlesch Reading Ease%2$s: de tekst scoort %3$s in de test wat wordt beoordeeld als %4$s om te lezen. %5$s

en: %1$sFlesch Reading Ease%2$s: The copy scores %3$s in the test, which is considered %4$s to read. %5$s%6$s%7$s
nl: %1$sFlesch Reading Ease%2$s: de tekst scoort %3$s in de test, wat wordt beschouwd als %4$s te lezen. %5$s%6$s%7$s

en: %1$sFunction words in keyphrase%3$s: Your keyphrase "%4$s" contains function words only. %2$sLearn more about what makes a good keyphrase.%3$s
nl: %1$sFunctiewoorden in trefzin%3$s: Je keyphrase "%4$s" bavet alleen functiewoorden. %2$sBekijk wat een goede keyphrase is.%3$s

en: %1$sGo to %2$s to analyze your entire site%3$s
nl: %1$sGa naar %2$s om je hele website te analyseren%3$s

en: %1$sGo to the Discussion Settings page%2$s
nl: %1$sGa naar de discussie-instellingenpagina%2$s

en: %1$sImage Keyphrase%2$s: Good job!
nl: %1$sAfbeelding keyphrase%2$s: goed werk!

en: %1$sImage Keyphrase%3$s: Images on this page do not have alt attributes that reflect the topic of your text. %2$sAdd your keyphrase or synonyms to the alt tags of relevant images%3$s!
nl: %1$sAfbeelding keyphrase%3$s: Afbeeldingen op deze pagina hebben geen alt-attributen die het onderwerp van je tekst weergeven. %2$sVoeg je keyphrase of synoniemen toe aan de alt-tags van relevante afbeeldingen%3$s!

en: %1$sImage Keyphrase%3$s: Images on this page do not have alt attributes with at least half of the words from your keyphrase. %2$sFix that%3$s!
nl: %1$sAfbeelding keyphrase%3$s: afbeeldingen op deze pagina hebben geen alt attributen met minstens de helft van de woorden uit je keyphrase. %2$sLos dat op%3$s!

en: %1$sImage Keyphrase%3$s: Images on this page have alt attributes, but you have not set your keyphrase. %2$sFix that%3$s!
nl: %1$sAafbeelding keyphrase%3$s: Afbeeldingen op deze pagina hebben alt attributen, maar je hebt je keyphrase niet ingesteld. %2$sRepareer dat%3$s!

en: %1$sImage alt tags%2$s: All images have alt attributes. Good job!
nl: %1$sAfbeelding alt tags%2$s: alle afbeeldingen hebben alt attributen. Goed gedaan!

en: %1$sImage alt tags%3$s: None of the images has alt attributes. %2$sAdd alt attributes to your images%3$s!
nl: %1$sAfbeelding alt tags%3$s: geen van de afbeeldingen heeft alt attributen. %2$sVoeg alt attributen toe aan je afbeeldingen%3$s!

en: %1$sImages and videos%2$s: Good job!
nl: %1$sAfbeeldingen en video's%2$s: goed werk!

en: %1$sImages and videos%3$s: No images or videos appear on this page. %2$sAdd some%3$s!
nl: %1$sAfbeeldingen en video's%3$s: er verschijnen geen afbeeldingen of video's op deze pagina. %2$sVoeg wat toe%3$s!

en: %1$sImages%2$s: Good job!
nl: %1$sAfbeeldingen%2$s: goed werk!

en: %1$sImages%3$s: No images appear on this page. %2$sAdd some%3$s!
nl: %1$sAfbeeldingen%3$s: er verschijnen geen afbeeldingen op deze pagina. %2$s Voeg er wat aan toe%3$s!

en: %1$sInternal links%2$s: There are both nofollowed and normal internal links on this page. Good job!
nl: %1$sInterne links%2$s: er staan no-follow en normale interne links op deze pagina. Goed werk!

en: %1$sInternal links%2$s: You have enough internal links. Good job!
nl: %1$sInterne links%2$s: je hebt voldoende interne links. Goed werk!

en: %1$sInternal links%3$s: No internal links appear in this page, %2$smake sure to add some%3$s!
nl: %1$sInterne links%3$s: er staan geen interne links op deze pagina, %2$svoeg er een aantal toe%3$s!

en: %1$sInternal links%3$s: The internal links in this page are all nofollowed. %2$sAdd some good internal links%3$s.
nl: %1$sInterne links%3$s: de interne links op deze pagina zijn allemaal no-follow. %2$sVoeg wat goede interne links toe%3$s.

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %3$d time. This is great! | %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %3$d times. This is great!
nl[0]: %1$sKeyphrase dichtheid%2$s: De focus keyphrase is %3$d keer gevonden. Dit is goed!
nl[1]: %1$sKeyphrase dichtheid%2$s: De focus keyphrase is %3$d keer gevonden. Dit is goed!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d time. That's less than the recommended minimum of %3$d times for a text of this length. %4$sFocus on your keyphrase%2$s! | %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d times. That's less than the recommended minimum of %3$d times for a text of this length. %4$sFocus on your keyphrase%2$s!
nl[0]: %1$sKeyphrase dichtheid%2$s: De focus keyphrase is %5$d keer gevonden. Dat is minder dan het minimum aanbevolen aantal van %3$d keer voor een tekst van deze lengte. %4$sFocus op je keyphrase%2$s!
nl[1]: %1$sKeyphrase dichtheid%2$s: De focus keyphrase is %5$d keer gevonden. Dat is minder dan het minimum aanbevolen aantal van %3$d keer voor een tekst van deze lengte. %4$sFocus op je keyphrase%2$s!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d time. That's more than the recommended maximum of %3$d times for a text of this length. %4$sDon't overoptimize%2$s! | %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d times. That's more than the recommended maximum of %3$d times for a text of this length. %4$sDon't overoptimize%2$s!
nl[0]: %1$sKeyphrase dichtheid%2$s:De focus keyphrase is %5$d keer gevonden. Dat is meer dan het aanbevolen maximaal aantal van %3$d keer voor een tekst van deze lengte. %4$sProbeer niet te over optimaliseren%2$s!
nl[1]: %1$sKeyphrase dichtheid%2$s:De focus keyphrase is %5$d keer gevonden. Dat is meer dan het aanbevolen maximaal aantal van %3$d keer voor een tekst van deze lengte. %4$sProbeer niet te over optimaliseren%2$s!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d time. That's way more than the recommended maximum of %3$d times for a text of this length. %4$sDon't overoptimize%2$s! | %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d times. That's way more than the recommended maximum of %3$d times for a text of this length. %4$sDon't overoptimize%2$s!
nl[0]: %1$sKeyphrase dichtheid%2$s: De focus keyphrase is %5$d keer gevonden. Dat is veel meer dan het aanbevolen maximaal aantal van %3$d keer voor een tekst van deze lengte. %4$sProbeer niet te over optimaliseren%2$s!
nl[1]: %1$sKeyphrase dichtheid%2$s: De focus keyphrase is %5$d keer gevonden. Dat is veel meer dan het aanbevolen maximaal aantal van %3$d keer voor een tekst van deze lengte. %4$sProbeer niet te over optimaliseren%2$s!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found 0 times. That's less than the recommended minimum of %3$d times for a text of this length. %4$sFocus on your keyphrase%2$s!
nl: %1$sKeyphrase dichtheid%2$s: De focus keyphrase is 0 keer gevonden. Dat is minder dan het minimaal aanbevolen aantal van %3$d keer voor een tekst van deze lengte. %4$sFocus op je keyphrase%2$s!

en: %1$sKeyphrase distribution%2$s: Good job!
nl: %1$sKeyphrase verdeling%2$s: Goed gedaan!

en: %1$sKeyphrase distribution%3$s: %2$sInclude your keyphrase or its synonyms in the text so that we can check keyphrase distribution%3$s.
nl: %1$sKeyphrase verdeling%3$s: %2$sGebruik je keyphrases of synoniemen in de tekst zodat we de keyphrase dichtheid kunnen bepalen%3$s.

en: %1$sKeyphrase distribution%3$s: Uneven. Some parts of your text do not contain the keyphrase or its synonyms. %2$sDistribute them more evenly%3$s.
nl: %1$sKeyphrase verdeling%3$s: Slecht verdeeld. In sommige delen van je tekst komen de keyphrase of synoniemen niet voor. %2$sVerdeel ze beter over de tekst%3$s.

en: %1$sKeyphrase distribution%3$s: Very uneven. Large parts of your text do not contain the keyphrase or its synonyms. %2$sDistribute them more evenly%3$s.
nl: %1$sKeyphrase verdeling%3$s: Zeer slecht verdeeld. In sommige delen van je tekst komen de keyphrase of synoniemen niet voor. %2$sVerdeel ze beter over de tekst%3$s.

en: %1$sKeyphrase in introduction%2$s: Well done!
nl: %1$sKeyphrase in introductie%2$s: goed gedaan!

en: %1$sKeyphrase in introduction%3$s: Your keyphrase or its synonyms appear in the first paragraph of the copy, but not within one sentence. %2$sFix that%3$s!
nl: %1$sKeyphrase in introductie%3$s: Je keyphrase of de bijbehorende synoniemen worden weergegeven in de eerste alinea van de kopie, maar niet binnen één zin. %2$sLos dat op%3$s!

en: %1$sKeyphrase in introduction%3$s: Your keyphrase or its synonyms do not appear in the first paragraph. %2$sMake sure the topic is clear immediately%3$s.
nl: %1$sKeyphrase in introductie%3$s: je keyphrase of synoniemen staan niet in de eerste alinea. %2$sZorg ervoor dat het onderwerp direct duidelijk is%3$s.

en: %1$sKeyphrase in meta description%2$s: Keyphrase or synonym appear in the meta description. Well done!
nl: %1$sKeyphrase in meta-beschrijving%2$s: De keyphrase of synoniem staan in de meta-beschrijving. Goed zo!

en: %1$sKeyphrase in meta description%2$s: The meta description contains the keyphrase %3$s times, which is over the advised maximum of 2 times. %4$sLimit that%5$s!
nl: %1$sKeyphrase in meta-beschrijving%2$s: De meta-beschrijving bevat de keyphrase %3$s keer, wat meer is dan het geadviseerde maximum van 2 keer. %4$sPas dat aan%5$s!

en: %1$sKeyphrase in meta description%2$s: The meta description has been specified, but it does not contain the keyphrase. %3$sFix that%4$s!
nl: %1$sKeyphrase in meta-beschrijving%2$s: Er is een meta-beschrijving, maar de keyphrase zit er niet in. %3$sLos dat op%4$s!

en: %1$sKeyphrase in slug%2$s: Great work!
nl: %1$sKeyphrase in slug%2$s: Goed bezig!

en: %1$sKeyphrase in slug%2$s: More than half of your keyphrase appears in the slug. That's great!
nl: %1$sKeyphrase in slug%2$s: Meer dan de helft van  je keyphrase komt voor in de slug. Heel goed!

en: %1$sKeyphrase in slug%3$s: (Part of) your keyphrase does not appear in the slug. %2$sChange that%3$s!
nl: %1$sKeyphrase in slug%3$s: (Een deel van) je keyphrase lijkt niet voor te komen in de slug. %2$sVerander dit%3$s!

en: %1$sKeyphrase in subheading%2$s: %3$s of your H2 and H3 subheadings reflects the topic of your copy. Good job! | %1$sKeyphrase in subheading%2$s: %3$s of your H2 and H3 subheadings reflect the topic of your copy. Good job!
nl[0]: %1$sKeyphrase in sub-heading%2$s: %3$s van je H2 en H3 sub-headings geeft het onderwerp van je kopie weer. Goed gedaan!
nl[1]: %1$sKeyphrases in subkoppen%2$s: %3$s van je H2 en H3 sub-headings geven het onderwerp van je kopie weer. Goed gedaan!

en: %1$sKeyphrase in subheading%2$s: Your H2 or H3 subheading reflects the topic of your copy. Good job!
nl: %1$sKeyphrase in subkop%2$s: Je H2 en H3 sub-heading geven het onderwerp van je kopie weer. Goed gedaan!

en: %1$sKeyphrase in subheading%3$s: %2$sUse more keyphrases or synonyms in your H2 and H3 subheadings%3$s!
nl: %1$sKeyphrase in sub-heading%3$s: %2$sGebruik meer keyphrases of synoniemen in je H2 en H3 sub-headings%3$s!

en: %1$sKeyphrase in subheading%3$s: More than 75%% of your H2 and H3 subheadings reflect the topic of your copy. That's too much. %2$sDon't over-optimize%3$s!
nl: %1$sKeyphrase in sub-heading%3$s: Meer dan 75 %% van je H2 en H3 sub-headings geven het onderwerp van je exemplaar weer. Dat is te veel. %2$sOver-optimaliseer niet%3$s!

en: %1$sKeyphrase in title%2$s: The exact match of the focus keyphrase appears at the beginning of the SEO title. Good job!
nl: %1$sKeyphrase in de titel%2$s: De volledige overeenkomst met de focus keyphrase staat aan het begin van de SEO titel. Goed gedaan!

en: %1$sKeyphrase in title%3$s: Does not contain the exact match. %2$sTry to write the exact match of your keyphrase in the SEO title and put it at the beginning of the title%3$s.
nl: %1$sKeyphrase in titel%3$s: Bevat niet de exacte overeenkomst. %2$sProbeer de exacte overeenkomst van je keyphrase in de SEO titel te schrijven en plaats deze aan het begin van de titel%3$s.

en: %1$sKeyphrase in title%3$s: Not all the words from your keyphrase "%4$s" appear in the SEO title. %2$sFor the best SEO results write the exact match of your keyphrase in the SEO title, and put the keyphrase at the beginning of the title%3$s.
nl: %1$sKeyphrase in titel%3$s: niet alle woorden uit je keyphrase "%4$s" komen voor in de SEO titel. %2$sVoor de beste SEO resultaten schrijf je de exacte overeenkomst van je keyphrase in de SEO titel en plaats je de keyphrase aan het begin van de titel%3$s.

en: %1$sKeyphrase in title%3$s: The exact match of the focus keyphrase appears in the SEO title, but not at the beginning. %2$sMove it to the beginning for the best results%3$s.
nl: %1$sKeyphrase in titel%3$s: De exacte overeenkomst met de focus keyphrase komt voor in de SEO titel, maar niet in het begin. %2$sVerplaats het naar het begin voor de beste resultaten%3$s.

en: %1$sKeyphrase length%2$s: Good job!
nl: %1$sKeyphraselengte%2$s: goed gedaan!

en: %1$sKeyphrase length%3$s: %2$sSet a keyphrase in order to calculate your SEO score%3$s.
nl: %1$sKeyphrase lengte%3$s: %2$sGeef een keyphrase op om je SEO score te kunnen berekenen%3$s.

en: %1$sKeyphrase length%3$s: No focus keyphrase was set for this page. %2$sSet a keyphrase in order to calculate your SEO score%3$s.
nl: %1$sKeyphrase lengte%3$s: Er is geen focus keyphrase ingesteld voor deze pagina. %2$sStel een keyphrase in om je SEO score te kunnen berekenen%3$s.

en: %1$sLink keyphrase%3$s: You're linking to another page with the words you want this page to rank for. %2$sDon't do that%3$s!
nl: %1$sKeyphrase-links%3$s: Je linkt naar een andere pagina met de woorden waarvan je wil dat deze pagina er op gevonden wordt. %2$sDat moet je niet doen%3$s!

en: %1$sLists%2$s: There is at least one list on this page. Great!
nl: %1$sLijsten%2$s: er is minstens één lijst op deze pagina. Geweldig!

en: %1$sLists%3$s: No lists appear on this page. %2$sAdd at least one ordered or unordered list%3$s!
nl: %1$sLijsten%3$s: er verschijnen geen lijsten op deze pagina. %2$sVoeg ten minste één geordende of ongeordende lijst toe%3$s!

en: %1$sMeta description length%2$s: Well done!
nl: %1$sLengte van de meta-beschrijving%2$s: Goed gedaan!

en: %1$sMeta description length%3$s:  No meta description has been specified. Search engines will display copy from the page instead. %2$sMake sure to write one%3$s!
nl: %1$sLengte meta-beschrijving%3$s:  Er is geen meta-beschrijving. Zoekmachines tonen in plaats daarvan de tekst van het bericht. %2$sGeef een beschrijving%3$s!

en: %1$sMeta description length%3$s: The meta description is over %4$d characters. To ensure the entire description will be visible, %2$syou should reduce the length%3$s!
nl: %1$sLengte meta-beschrijving%3$s: De meta-beschrijving telt meer dan %4$d letters. Om er zeker van te zijn dat de hele beschrijving zichtbaar is %2$smoet je de tekst inkorten%3$s!

en: %1$sMeta description length%3$s: The meta description is too short (under %4$d characters). Up to %5$d characters are available. %2$sUse the space%3$s!
nl: %1$sLengte meta-beschrijving%3$s: De meta-beschrijving is te kort (minder dan %4$d letters). Je hebt nog ruimte voor %5$d letters. %2$sGebruik die%3$s!

en: %1$sNeed more guidance? We've covered every step in more detail in our %2$sCornerstone practical guide%3$s%4$s.
nl: %1$sHeb je meer begeleiding nodig? We hebben elke stap meer in detail behandeld in onze %2$sCornerstone praktische gids%3$s%4$s.

en: %1$sNo more dead links%2$s: easy redirect manager
nl: %1$sGeen dode links meer%2$s: eenvoudige redirect manager

en: %1$sNot enough content%2$s: %3$sPlease add some content to enable a good analysis%2$s.
nl: %1$sOnvoldoende inhoud%2$s: %3$sVoeg wat inhoud toe om een goede analyse mogelijk te maken%2$s.

en: %1$sOutbound links%2$s: Good job!
nl: %1$sUitgaande links%2$s: Goed gedaan!

en: %1$sOutbound links%2$s: There are both nofollowed and normal outbound links on this page. Good job!
nl: %1$sUitgaande links%2$s: Er staan zowel nofollow- als follow uitgaande links op deze pagina. Goed gedaan!

en: %1$sOutbound links%3$s: All outbound links on this page are nofollowed. %2$sAdd some normal links%3$s.
nl: %1$sUitgaande links%3$s: Alle uitgaande links op deze pagina zijn onvolgbaar. %2$sVoeg een aantal normale links toe%3$s.

en: %1$sOutbound links%3$s: No outbound links appear in this page. %2$sAdd some%3$s!
nl: %1$sUitgaande links%3$s: Geen uitgaande links op deze pagina. %2$sVoeg ze toe%3$s!

en: %1$sParagraph length%2$s: %3$d of the paragraphs contains more than the recommended maximum of %4$d words. %5$sShorten your paragraphs%2$s! | %1$sParagraph length%2$s: %3$d of the paragraphs contain more than the recommended maximum of %4$d words. %5$sShorten your paragraphs%2$s!
nl[0]: %1$sParagraaflengte%2$s: %3$d van de paragrafen bevat meer dan het aanbevolen aantal van %4$d woorden. %5$sMaak je paragrafen korter%2$s!
nl[1]: %1$sParagraaflengte%2$s: %3$d van de paragrafen bevatten meer dan het aanbevolen aantal van %4$d woorden. %5$sMaak je paragrafen korter%2$s!

en: %1$sParagraph length%2$s: None of the paragraphs are too long. Great job!
nl: %1$sParagraaflengte%2$s: geen van de paragrafen is te lang. Goed werk!

en: %1$sPassive voice%2$s: %3$s of the sentences contain passive voice, which is more than the recommended maximum of %4$s. %5$sTry to use their active counterparts%2$s.
nl: %1$sLijdende vorm%2$s: %3$s van de zinnen bevat lijdende vorm, wat meer is dan het aangeraden maximum van %4$s. %5$sProbeer hun actieve tegenhangers te gebruiken%2$s.

en: %1$sPassive voice%2$s: You're using enough active voice. That's great!
nl: %1$sLijdende vorm%2$s: je gebruikt voldoende actieve vorm. Dat is goed!

en: %1$sPreviously used keyphrase%2$s: You've not used this keyphrase before, very good.
nl: %1$sEerder gebruikt keyphrase%2$s: Je hebt deze keyphrase nog niet eerder gebruikt, heel goed.

en: %1$sRead more about troubleshooting search engine visibility.%2$s
nl: %1$sLees meer over zoekmachine zichtbaarheid problemen op te lossen.%2$s

en: %1$sReadability%2$s: %3$s
nl: %1$sLeesbaarheid%2$s: %3$s

en: %1$sRun the indexation process on your server%2$s using %3$sWP CLI%2$s.
nl: %1$sVoer het indexering proces op je server%2$s uit met %3$sWP CLI%2$s.

en: %1$sSEO title width%2$s: Good job!
nl: %1$s SEO titel breedte%2$s: Goed gedaan!

en: %1$sSEO title width%3$s: %2$sPlease create an SEO title%3$s.
nl: %1$sSEO titel breedte%3$s: %2$sVoeg een SEO titel toe%3$s.

en: %1$sSEO title width%3$s: The SEO title is too short. %2$sUse the space to add keyphrase variations or create compelling call-to-action copy%3$s.
nl: %1$sBreedte van de SEO-titel%3$s: De SEO-titel is te kort. %2$sGebruik de ruimte om variaties op je keyphrase toe te voegen of schrijf een overtuigende call-to-action%3$s.

en: %1$sSEO title width%3$s: The SEO title is wider than the viewable limit. %2$sTry to make it shorter%3$s.
nl: %1$sSEO titel lengte%3$s: de SEO-titel is langer dan de zichtbare limiet. %2$sProbeer die korter te maken%3$s.

en: %1$sSentence length%2$s: %3$s of the sentences contain more than %4$s words, which is more than the recommended maximum of %5$s. %6$sTry to shorten the sentences%2$s.
nl: %1$sZinslengte%2$s: %3$s van de zinnen bevat meer dan %4$s woorden, wat meer is dan het aanbevolen maximum van %5$s. %6$sProbeer de zinnen in te korten%2$s.

en: %1$sSentence length%2$s: Great!
nl: %1$sZinslengte%2$s: Fantastisch!

en: %1$sSingle title%3$s: H1s should only be used as your main title. Find all H1s in your text that aren't your main title and %2$schange them to a lower heading level%3$s!
nl: %1$sEnkele titel%3$s: H1s moeten alleen gebruikt worden voor de hoofd titel. Vind alle H1s in je tekst die niet de hoofdtitel zijn en %2$swijzig ze naar een lager koptekst niveau%3$s!

en: %1$sSubheading distribution%2$s: %3$d section of your text is longer than %4$d words and is not separated by any subheadings. %5$sAdd subheadings to improve readability%2$s. | %1$sSubheading distribution%2$s: %3$d sections of your text are longer than %4$d words and are not separated by any subheadings. %5$sAdd subheadings to improve readability%2$s.
nl[0]: %1$sKoptekst-verdeling%2$s: %3$d sectie van je tekst is langer dan %4$d woorden, en wordt niet verdeeld door kopteksten. %5$sVoeg kopteksten toe om de leesbaarheid te verbeteren%2$s.
nl[1]: %1$sKopteksten-verdeling%2$s: %3$d secties van je tekst zijn langer dan %4$d woorden, en worden niet verdeeld door kopteksten. %5$sVoeg kopteksten toe om de leesbaarheid te verbeteren%2$s.

en: %1$sSubheading distribution%2$s: Great job!
nl: %1$sKoptekst-verdeling%2$s: goed gedaan!

en: %1$sSubheading distribution%2$s: You are not using any subheadings, although your text is rather long. %3$sTry and add some subheadings%2$s.
nl: %1$sKoptekst-verdeling%2$s: je gebruik geen kopteksten, hoewel je tekst vrij lang is. %3$sProbeer wat kopteksten toe te voegen%2$s.

en: %1$sSubheading distribution%2$s: You are not using any subheadings, but your text is short enough and probably doesn't need them.
nl: %1$sKoptekst-verdeling%2$s: je gebruikt geen koptekst, maar je tekst is kort genoeg en heeft ze waarschijnlijk niet nodig.

en: %1$sThis was reported by the %2$s plugin%3$s
nl: %1$sDit werd gemeld door de %2$s plugin%3$s

en: %1$sTransition words%2$s: None of the sentences contain transition words. %3$sUse some%2$s.
nl: %1$sSignaalwoorden%2$s: geen enkele zin bevat signaalwoorden. %3$sGebruik er een paar%2$s.

en: %1$sTransition words%2$s: Only %3$s of the sentences contain transition words, which is not enough. %4$sUse more of them%2$s.
nl: %1$sSignaalwoorden%2$s: slechts %3$s van de zinnen bevatten signaalwoorden, dat is niet genoeg. %4$sGebruik er meer van%2$s.

en: %1$sTransition words%2$s: Well done!
nl: %1$sSignaalwoorden%2$s: goed gedaan!

en: %1$sYou can change the tagline in the customizer%2$s.
nl: %1$sJe kunt de slogan wijzigen in de customizer%2$s.

en: %2$sText length%3$s: The text contains %1$d word. Good job! | %2$sText length%3$s: The text contains %1$d words. Good job!
nl[0]: %2$sTekstlengte%3$s: De tekst bevat %1$d woord. Goed gedaan!
nl[1]: %2$sTekstlengte%3$s: De tekst bevat %1$d woorden. Goed gedaan!

en: %2$sText length%4$s: The text contains %1$d word. | %2$sText length%4$s: The text contains %1$d words.
nl[0]: %2$sTekstlengte%4$s: De tekst bevat %1$d woord.
nl[1]: %2$sTekstlengte%4$s: De tekst bevat %1$d woorden.

en: %3$sImage Keyphrase%5$s: Out of %2$d images on this page, %1$d have alt attributes with words from your keyphrase or synonyms. That's a bit much. %4$sOnly include the keyphrase or its synonyms when it really fits the image%5$s.
nl: %3$sAfbeelding keyphrase%5$s: Van de %2$d afbeeldingen op deze pagina hebben %1$d alt attributen met woorden uit je keyphrases of synoniemen. Dat is een beetje veel. %4$sNeem de keyphrase of zijn synoniemen alleen op als het echt bij de afbeelding past%5$s.

en: %3$sImage Keyphrase%5$s: Out of %2$d images on this page, only %1$d has an alt attribute that reflects the topic of your text. %4$sAdd your keyphrase or synonyms to the alt tags of more relevant images%5$s! | %3$sImage Keyphrase%5$s: Out of %2$d images on this page, only %1$d have alt attributes that reflect the topic of your text. %4$sAdd your keyphrase or synonyms to the alt tags of more relevant images%5$s!
nl[0]: %3$sAfbeelding keyphrase%5$s: Van de %2$d afbeeldingen op deze pagina heeft alleen %1$d een alt-attribuut dat het onderwerp van je tekst weergeeft. %4$sVoeg je keyphrase of synoniemen toe aan de alt-tags van meer relevante afbeeldingen%5$s!
nl[1]: %3$sAfbeelding keyphrase%5$s: Van de %2$d afbeeldingen op deze pagina heeft alleen %1$d een alt-attribuut dat het onderwerp van je tekst weergeeft. %4$sVoeg je keyphrase of synoniemen toe aan de alt-tags van meer relevante afbeeldingen%5$s!

en: %3$sImage alt tags%5$s: %1$d image out of %2$d doesn't have alt attributes. %4$sAdd alt attributes to your images%5$s! | %3$sImage alt tags%5$s: %1$d images out of %2$d don't have alt attributes. %4$sAdd alt attributes to your images%5$s!
nl[0]: %3$sAfbeelding alt tags%5$s: %1$d afbeeldingen uit %2$d heeft geen alt attributen. %4$sVoeg alt attributen toe aan je afbeeldingen%5$s!
nl[1]: %3$sAfbeelding alt tags%5$s: %1$d afbeeldingen uit %2$d hebben geen alt attributen. %4$sVoeg alt attributen toe aan je afbeeldingen%5$s!

en: %3$sImages and videos%5$s: Only %1$d image or video appears on this page. We recommend at least %2$d. %4$sAdd more relevant images or videos%5$s! | %3$sImages and videos%5$s: Only %1$d images or videos appear on this page. We recommend at least %2$d. %4$sAdd more relevant images or videos%5$s!
nl[0]: %3$sAfbeeldingen en video's%5$s: alleen %1$d afbeelding of video verschijnt op deze pagina. We raden minstens %2$d aan. %4$sVoeg meer relevante afbeeldingen of video's toe%5$s!
nl[1]: %3$sAfbeeldingen en video's%5$s: alleen %1$d afbeeldingen of video's verschijnen op deze pagina. We raden minstens %2$d aan. %4$sVoeg meer relevante afbeeldingen of video's toe%5$s!

en: %3$sImages%5$s: Only %1$d image appears on this page. We recommend at least %2$d. %4$sAdd more relevant images%5$s! | %3$sImages%5$s: Only %1$d images appear on this page. We recommend at least %2$d. %4$sAdd more relevant images%5$s!
nl[0]: %3$sAfbeeldingen%5$s: alleen %1$d afbeelding verschijnt op deze pagina. We raden minstens %2$d aan. %4$sVoeg meer relevante afbeeldingen toe%5$s!
nl[1]: %3$sAfbeeldingen%5$s: Op deze pagina verschijnen alleen %1$d afbeeldingen. We raden minstens %2$d aan. %4$sVoeg meer relevante afbeeldingen toe%5$s!

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d word long. That's shorter than the recommended minimum of %2$d words. %4$sMake it longer%5$s! | %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d words long. That's shorter than the recommended minimum of %2$d words. %4$sMake it longer%5$s!
nl[0]: %3$sKeyphrase lengte%5$s: de keyphrase is %1$d woorden lang. Dat is korter dan het aanbevolen minimum van %2$d woorden. %4$sMaak het langer%5$s!
nl[1]: %3$sKeyphrase lengte%5$s: de keyphrase is %1$d woorden lang. Dat is korter dan het aanbevolen minimum van %2$d woorden. %4$sMaak het langer%5$s!

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d words long. That's longer than the recommended maximum of %2$d words. %4$sMake it shorter%5$s!
nl: %3$sKeyphrase lengte%5$s: de keyphrase is %1$d woorden lang. Dat is langer dan het aanbevolen maximum van %2$d woorden. %4$sMaak het korter%5$s!

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d words long. That's more than the recommended maximum of %2$d words. %4$sMake it shorter%5$s!
nl: %3$sKeyphrase lengte%5$s: De keyphrase is %1$d woorden lang. Dat is meer dan het aanbevolen maximum van %2$d woorden. %4$sMaak het korter%5$s!

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d words long. That's slightly shorter than the recommended minimum of %2$d words. %4$sMake it longer%5$s!
nl: %3$sKeyphrase lengte%5$s: de keyphrase is %1$d woorden lang. Dat is iets korter dan het aanbevolen minimum van %2$d woorden. %4$sMaak het langer%5$s!

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d words long. That's way more than the recommended maximum of %2$d words. %4$sMake it shorter%5$s!
nl: %3$sKeyphraselengte%5$s: De keyphrase is %1$d woorden lang. Dat is veel meer dan het aanbevolen maximum van %2$d woorden. %4$sMaak het korter%5$s!

en: %3$sPreviously used keyphrase%5$s: You've used this keyphrase %1$sonce before%2$s. %4$sDo not use your keyphrase more than once%5$s.
nl: %3$sEerder gebruikte keyphrase%5$s: Je hebt de volgende keyphrase %1$séén keer eerder gebruikt%2$s. %4$sGebruik je keyphrase niet meer dan één keer%5$s.

en: %4$sPreviously used keyphrase%6$s: You've used this keyphrase %1$s%2$d times before%3$s. %5$sDo not use your keyphrase more than once%6$s.
nl: %4$sEerder gebruikte keyphrase%6$s: Je hebt de volgende keyphrase %1$s%2$d keer eerder gebruikt%3$s. %5$sGebruik je keyphrase niet meer dan één keer%6$s.

en: %d day | %d days
nl[0]: %d dag
nl[1]: %d dagen

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uren

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

en: %d occurrences
nl: %d gevallen

en: %s &rsaquo; Configuration Wizard
nl: %s &rsaquo; Configuratieassistent

en: %s (current default for %s)
nl: %s (huidige standaard voor %s)

en: %s Archive
nl: Archief %s

en: %s Archives
nl: %s Archieven

en: %s Breadcrumbs
nl: %s-kruimelpad

en: %s Columns
nl: %s kolommen

en: %s Posts Overview
nl: %s-berichtenoverzicht

en: %s SEO installation
nl: %s SEO installatie

en: %s and %s
nl: %s en %s

en: %s archive settings
nl: %s archief instellingen

en: %s data found.
nl: %s data gevonden.

en: %s data not found.
nl: %s data niet gevonden.

en: %s data successfully imported.
nl: %s data succesvol geïmporteerd.

en: %s data successfully removed.
nl: %s data succesvol verwijderd.

en: %s did not detect any plugin data from plugins it can import from.
nl: %s heeft geen data gevonden van plugins die geïmporteerd kunnen worden.

en: %s does not seem to be a valid Facebook App ID. Please correct.
nl: %s lijkt geen geldige Facebook App ID te zijn. Pas het aan.

en: %s does not seem to be a valid Twitter Username. Please correct.
nl: %s lijkt geen geldige Twitter gebruikersnaam. Vul een geldige gebruikersnaam in.

en: %s does not seem to be a valid url. Please correct.
nl: %s is geen geldige URL. Vul een geldige URL in.

en: %s file
nl: %s bestand

en: %s had problems creating the database tables needed to speed up your site.
nl: %s had problemen met het maken van de databasetabellen die nodig waren om je site te versnellen.

en: %s installation wizard
nl: %s installatie wizard

en: %s integration
nl: %s integratie

en: %s is a required feature toggle argument.
nl: %s is een vereiste functie-schakel mogelijkheid.

en: %s minute | %s minutes
nl[0]: %s minuut
nl[1]: %s minuten

en: %s notification | %s notifications
nl[0]: %s melding
nl[1]: %s meldingen

en: %s preview
nl: %s voorbeeld

en: %s restored to default SEO settings.
nl: %s is teruggezet naar standaard SEO-instellingen.

en: %s reviews
nl: %s beoordelingen

en: %s settings to import:
nl: %s instellingen om te importeren:

en: %s, %s and %s
nl: %s, %s en %s

en: &laquo; Back to Tools page
nl: &laquo; Terug naar de pagina Gereedschap

en: (Opens in a new browser tab)
nl: (Opent in een nieuwe browsertab)

en: (Opens in a new browser window)
nl: (Opent in een nieuw browser venster)

en: (custom field)
nl: (aangepast veld)

en: (custom taxonomy)
nl: (aangepaste taxonomie)

en: (if one exists)
nl: (als die bestaat)

en: (no parent)
nl: (geen hoofd)

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: 1 year free support and updates included!
nl: 1 jaar gratis ondersteuning en updates inbegrepen!

en: 24/7 email support
nl: 24/7 e-mail ondersteuning

en: 301 Redirect
nl: 301-doorsturen

en: 404 pages
nl: 404-pagina's

en: A blog
nl: Een blog

en: A company name and logo need to be set for structured data to work properly. %1$sLearn more about the importance of structured data.%2$s
nl: Een bedrijfsnaam en logo moeten worden ingesteld om gestructureerde gegevens goed te laten werken. %1$sMeer informatie over het belang van gestructureerde gegevens.%2$s

en: A corporation
nl: Een groot bedrijf

en: A description of the recipe.
nl: Een beschrijving van het recept.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
nl: Een link naar het archief van de berichtauteur, met de naam van de auteur als linktekst.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
nl: Een link naar het bericht, met de titel als linktekst.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
nl: Een link naar je site, met de naam en beschrijving van je site als linktekst.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
nl: Een link naar je website, met de naam van je website als linktekst.

en: A new version of %1$s is available. %2$sRenew your subscription%3$s if you want to update to the latest version.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sVernieuw je abonnement%3$s als je naar de nieuwste versie wil updaten.

en: A news channel
nl: Een nieuwskanaal

en: A portfolio
nl: Een portfolio

en: A problem occurred when saving the current step, {{link}}please file a bug report{{/link}} describing what step you are on and which changes you want to make (if any).
nl: De huidige stap kon niet opgeslagen worden, {{link}}verstuur een foutrapport{{/link}} met een beschrijving bij welke stap het mis gaat en welke wijziging je wil maken (indien van toepassing).

en: A replacement variable can not start with "%%cf_" or "%%ct_" as these are reserved for the WPSEO standard variable variables for custom fields and custom taxonomies. Try making your variable name unique.
nl: Een vervangingsvariable kan niet beginnen met '%%cf_' of '%%ct_' omdat deze gereserveerd zijn voor de standaardvariablen van de WP-SEO voor aangepaste velden en taxonomieën. Probeer de variabelenaam uniek te maken.

en: A replacement variable can only contain alphanumeric characters, an underscore or a dash. Try renaming your variable.
nl: Een vervangingsvariabele kan alleen alfanummerieke karakters, een liggende streep of een verbindingsstreepje bevatten. Probeer de variabele te hernoemen.

en: A replacement variable with the same name has already been registered. Try making your variable name unique.
nl: Een vervangingsvariabele met dezelfde naam is al geregistreerd. Probeer de variabelenaam uniek te maken.

en: A seamless integration between %1$s and %2$s
nl: Een naadloze integratie tussen %1$s en %2$s

en: A small offline business
nl: Een klein offline bedrijf

en: About Page
nl: Over pagina

en: Action
nl: Actie

en: Activate %s for your site on MyYoast
nl: Activeer %s voor je site in MyYoast

en: Activate your subscription
nl: Activeer je abonnement

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Activation failed:
nl: Activering mislukt:

en: Add Open Graph meta data
nl: 'Open Graph'-metadata toevoegen

en: Add Twitter card meta data
nl: 'Twitter card'-metadata toevoegen

en: Add a block to your recipe...
nl: Voeg een blok toe aan je recept...

en: Add image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Add question
nl: Vraag toevoegen

en: Add related keyphrase
nl: Voeg een gerelateerde keyphrase toe

en: Add step
nl: Stap toevoegen

en: Add synonyms
nl: Synoniemen toevoegen

en: Add total time
nl: Totale tijd toevoegen

en: Addon activated.
nl: Add-on geactiveerd.

en: Addon activation failed because of an error: %s.
nl: Add-on activering is mislukt vanwege een fout: %s.

en: Addon installation failed because of an error: %s.
nl: Add-on installatie is mislukt vanwege een fout: %s.

en: Addon installed.
nl: Add-on geïnstalleerd.

en: Adds the Yoast SEO breadcrumbs to your template or content.
nl: Voegt de Yoast SEO kruimelpaden toe aan je template of inhoud.

en: Admin bar menu
nl: Toolbar-menu

en: Admin only notice: this page does not show a meta description because it does not have one, either write it for this page specifically or go into the [%1$s - %2$s] menu and set up a template.
nl: Opmerking voor de beheerder: deze pagina toont geen meta-beschrijving omdat het geen heeft. Dit kun je oplossen door er een voor deze pagina te schrijven of ga naar het [%1$s - %2$s] menu en stel een template in.

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advertiser Content Article
nl: Inhoudsartikel van adverteerder

en: All Readability Scores
nl: Alle leesbaarheidsscores

en: All SEO Scores
nl: Alle SEO-scores

en: All permalinks were successfully reset
nl: Alle permalinks zijn succesvol gereset

en: Allow Control
nl: Sta controle toe

en: Allow customers to pick up their %s order locally
nl: Bied je gebruikers aan om hun %s bestelling lokaal op te halen

en: Allow search engines to show this %s in search results?
nl: Sta zoekmachines toe om deze %s te tonen in zoekresultaten?

en: Allow us to track some data about your site to improve our plugin.
nl: Sta ons toe wat gegevens over je site bij te houden om onze plugin te verbeteren.

en: An error occurred in the '%1$s' assessment
nl: Er ging iets fout in de '%1$s'-beoordeling

en: An error occurred loading the %s primary taxonomy picker.
nl: Er deed zich een fout voor met het laden van de %s primaire taxonomy picker.

en: An error occurred while checking whether your site can be found by search engines
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het controleren of je site kan worden gevonden door zoekmachines

en: An online shop
nl: Een webshop

en: Analysis
nl: Analyse

en: Analysis results
nl: Analyse-resultaten

en: Analyze this page
nl: Deze pagina analyseren

en: Anchor text for the Homepage
nl: Linktekst voor de homepagina

en: Anchor text for the homepage:
nl: Ankertekst voor de homepagina:

en: Archive title
nl: Archieftitel

en: Archives
nl: Archieven

en: Archives for
nl: Archieven voor

en: Archives settings help
nl: Archief instelling hulp

en: Are you in Google News? Increase your traffic from Google News by optimizing for it!
nl: Lid van Google News? Verhoog dan het verkeer vanaf Google News door ervoor te optimaliseren.

en: Are you trying to use multiple keyphrases? You should add them separately below.
nl: Probeer je meerdere keyphrases te gebruiken? Vul ze dan hieronder apart in.

en: Article
nl: Artikel

en: Article type
nl: Artikeltype

en: As the indexability status of your website can only be fetched from %1$s every 15 seconds,
    			a first step could be to wait at least 15 seconds and refresh the Site Health page. If that did not help,
    			%2$sread more about troubleshooting search engine visibility%3$s.
nl: Aangezien de indexeerbaarheid status van je website alleen kan worden opgehaald van %1$s om de 15 seconden,
    			een eerste stap kan zijn om ten minste 15 seconden te wachten en de pagina Sitestatus te vernieuwen. Als dat niet helpt,
    			%2$slees meer over probleemoplossing zoekmachine zichtbaarheid%3$s.

en: Asterisk
nl: Sterretje

en: At Yoast, we are always keen on providing the very best experience for you. To do so, we'd like to collect some data about which other plugins and themes you have installed, and which features you use and don't use. Be assured that we'll never resell that data. And of course, as always, we won't collect any personal data about you or your visitors!
nl: Bij Yoast willen we je altijd de beste ervaring bieden. Om dit te doen, willen we wat gegevens verzamelen over welke andere plugins en thema's je hebt geïnstalleerd en welke functies je wel en niet gebruikt. Wees ervan verzekerd dat we die gegevens nooit zullen doorverkopen. En natuurlijk zullen we, zoals altijd, geen persoonlijke gegevens over jou of jouw bezoekers verzamelen!

en: Attachment caption
nl: Bijlage-onderschrift

en: Attract more customers near you
nl: Meer lokale klanten aantrekken

en: Author archives
nl: Auteursarchieven

en: Auto-updates are disabled based on this setting for %1$s.
nl: Auto-updates zijn uitgeschakeld op basis van deze instelling voor %1$s.

en: Auto-updates are enabled based on this setting for %1$s.
nl: Auto-updates zijn ingeschakeld op basis van deze instelling voor %1$s.

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Available variables
nl: Beschikbare variabelen

en: Baidu verification code
nl: Baidu verificatiecode

en: Baidu verification codes can only contain letters, numbers, hyphens, and underscores. %s
nl: Baidu verificatiecodes kunnen enkel bestaan uit letters, cijfers, verbindingsstreepjes en lage streepjes. %s

en: Because of a change in your category base setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
nl: Vanwege een wijziging in de instellingen van de categorie URL, moeten sommige van je SEO gegevens opnieuw worden verwerkt.

en: Because of a change in your home URL setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
nl: Vanwege een wijziging in de instelling van je home URL, moeten sommige van je SEO-gegevens opnieuw worden verwerkt.

en: Because of a change in your permalink structure, some of your SEO data needs to be reprocessed.
nl: Vanwege een wijziging in je permalinkstructuur, moeten sommige van je SEO-gegevens opnieuw worden verwerkt.

en: Because of a change in your tag base setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
nl: Vanwege een wijziging in de instellingen van de tag URL, moeten sommige van je SEO gegevens opnieuw worden verwerkt.

en: Below are the technical details for the error. See %1$sthis page%2$s for a more detailed explanation.
nl: Hieronder zijn de technische details voor de fout. Bekijk %1$sdeze pagina%2$s voor een meer gedetailleerde uitleg.

en: Below are your published posts' SEO scores. Now is as good a time as any to start improving some of your posts!
nl: Hieronder staan de SEO-scores van de gepubliceerde berichten. Het is nu het goede moment om een aantal van je berichten te verbeteren!

en: Bing confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
nl: Bing verificatiecodes kunnen enkel bestaan uit de letters A t/m F, cijfers, verbindingsstreepjes en lage streepjes. %s

en: Bing verification code
nl: Bing verificatiecode

en: Bold
nl: Vetgedrukt

en: Bold the last page
nl: Toon de laatste pagina vetgedrukt

en: Both %1$s and %2$s can create XML sitemaps. Having two XML sitemaps is not beneficial for search engines and might slow down your site.
nl: Zowel %1$s als %2$s kunnen XML-sitemaps creëren. Het hebben van twee XML-sitemaps is niet bevorderlijk voor zoekmachines en kan je site trager maken.

en: Both %1$s and %2$s create Open Graph output, which might make Facebook, Twitter, LinkedIn and other social networks use the wrong texts and images when your pages are being shared.
nl: Zowel %1$s als %2$s creëren OpenGraph-uitvoer wat ervoor kan zorgen dat Facebook, Twitter, LinkedIn en andere sociale netwerken de verkeerde tekst of afbeelding gebruiken als jouw pagina's worden gedeeld.

en: Both %1$s and %2$s manage the SEO of your site. Running two SEO plugins at the same time is detrimental.
nl: Zowel %1$s als %2$s beheren de SEO van jouw site. Het tegelijkertijd draaien van twee SEO plugins kan schadelijk zijn.

en: Breadcrumb for 404 Page
nl: Kruimelpad voor 404-pagina

en: Breadcrumb for 404 pages:
nl: Kruimelpad voor 404-pagina:

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Breadcrumbs Title
nl: Kruimelpadtitel

en: Breadcrumbs separator:
nl: Scheidingsteken voor kruimelpad:

en: Breadcrumbs settings
nl: Kruimelpadinstellingen

en: Breadcrumbs title
nl: Kruimelpadtitel

en: Bullet
nl: Bolletje

en: Buy %s
nl: %s kopen

en: By the way, did you know we also have a %1$sPremium plugin%2$s? It offers advanced features, like a redirect manager and support for multiple keyphrases. It also comes with 24/7 personal support.
nl: Wist je dat er ook een %1$sPremium Plugin%2$s is? Deze biedt geavanceerde functies, zoals een redirect manager en ondersteuning voor meerdere trefzinnen. Daarnaast is er ook een 24/7 persoonlijke ondersteuning.

en: CSS Validator
nl: CSS-validator

en: CSS class(es) to apply to the steps
nl: CSS class(es) die gebruikt worden voor de stappen

en: Can we collect anonymous information about your website and its usage?
nl: Mogen we anonieme informatie over je site en het gebruik verzamelen?

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot get the size of %1$s because it is hosted externally.
nl: Kan de grootte van niet krijgen %1$s omdat het extern wordt gehost.

en: Cannot get the size of %1$s because of unknown reasons.
nl: Kan de grootte van %1$s niet krijgen vanwege onbekende redenen.

en: Canonical URL
nl: Canonieke URL

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Category
nl: Categorie

en: Category URLs
nl: Categorie-URLs

en: Category URLs in WordPress contain a prefix, usually %s, this feature removes that prefix, for categories only.
nl: Categorie-URLs in WordPress bevatten een voorvoegsel, doorgaans %s, deze optie verwijdert dat voorvoegsel, alleen voor categorieën.

en: Category description
nl: Categoriebeschrijving

en: Change language
nl: Wijzig taal

en: Changing your permalinks settings can seriously impact your search engine visibility. It should almost %1$s never %2$s be done on a live website.
nl: Het veranderen van je permalinks kan een serieuze invloed hebben op de zichtbaarheid in zoekmachines. Het moet bijna %1$s nooit %2$s gedaan worden op een live website.

en: Check Google Cache
nl: Google Cache controleren

en: Check Keyphrase Density
nl: Controleer Keyphrase dichtheid

en: Check links to this URL
nl: Controleer links naar deze URL

en: Check out %1$s
nl: Bekijk %1$s

en: Check out %s!
nl: Bekijk %s!

en: Checkout Page
nl: Afreken pagina

en: Choose an image
nl: Een afbeelding kiezen

en: Choose how your %1$s should be described by default in your site's schema.org markup. You can change these settings for individual %1$s.
nl: Kies hoe je %1$s standaard moet worden beschreven in de schema.org opmaak van je site. Je kan deze instellingen wijzigen voor individuele %1$s.

en: Choose the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. If you choose 'None', the normal plugin defaults will be used.
nl: Kies de site waarvan de instellingen als standaard worden gebruikt voor elke nieuwe site in het netwerk. Bij het kiezen van 'Geen' worden de standaard plugininstellingen gebruikt.

en: Choose the symbol to use as your title separator. This will display, for instance, between your post title and site name. Symbols are shown in the size they'll appear in the search results.
nl: Kies het symbool dat je als titelscheidingsteken wilt gebruiken.Dit wordt bijvoorbeeld getoond tussen de berichttitel en de sitenaam. De symbolen worden getoond in de grootte waarmee ze in de zoekresultaten zullen verschijnen.

en: Choose under construction if you want to keep the site out of the index of search engines. Don't forget to activate it once you're ready to publish your site.
nl: Kies under constructie als je de site uit de index of zoek machines wilt
    houden. Vergeet niet om dit weer te activeren als je er klaar voor bent om de site
    te publiceren.

en: Choose whether the site represents an organization or a person.
nl: Kies of je site een organisatie vertegenwoordigt of een persoon.

en: Clean
nl: Opschonen

en: Cleanup of %s data failed.
nl: Het opschonen van de %s gegevens is mislukt.

en: Clear Image
nl: Haal afbeelding weg

en: Close
nl: Sluiten

en: Close snippet editor
nl: Snippet-editor sluiten

en: Close the Wizard
nl: De hulp sluiten

en: Collection Page
nl: Verzamel pagina

en: Colon
nl: Dubbele punt

en: Comes with our 30-day no questions asked money back guarantee
nl: Komt met onze 30 dagen 'niet goed, geld terug'-garantie

en: Comments are displayed on a single page
nl: Opmerkingen worden op één pagina weergegeven

en: Comments break into multiple pages
nl: Opmerkingen worden opgesplitst in meerdere pagina's

en: Comments on your posts are displayed on a single page. This is just like we'd suggest it. You're doing well!
nl: Reacties op je berichten worden weergegeven op één pagina. Dit is precies zoals we het voorstellen. Je doet het goed!

en: Comments on your posts break into multiple pages. As this is not needed in 999 out of 1000 cases, we recommend you disable it. To fix this, uncheck "Break comments into pages..." on the Discussion Settings page.
nl: Reacties op je berichten breken op meerdere pagina's. Aangezien dit niet nodig is in 999 van de 1000 gevallen, raden wij je aan het uit te schakelen. Schakel hiervoor het selectievakje 'Opmerkingen in pagina's opsplitsen' uit om dit op te lossen..." op de pagina Discussie instellingen.

en: Configuration Wizard
nl: Configuratiewizard

en: Configure %1$s's Open Graph settings
nl: OpenGraph-instellingen van %1$s configureren

en: Consider linking to these articles:
nl: Overweeg naar deze artikelen te linken:

en: Consider linking to these {{a}}cornerstone articles:{{/a}}
nl: Overweeg om te linken naar deze {{a}}cornerstone artikelen:{{/a}}

en: Considerations
nl: Overwegingen

en: Contact Page
nl: Contact pagina

en: Content Type
nl: Contenttype

en: Content Types
nl: Contenttypes

en: Content optimization:
nl: Inhoudsoptimalisatie:

en: Content to put after each post in the feed
nl: Informatie die geplaatst wordt na elk RSS-bericht

en: Content to put before each post in the feed
nl: Content die voor elk bericht in de feed moet komen

en: Content type archive to show in breadcrumbs for taxonomies
nl: Te tonen berichttype-archief in het kruimelpad voor taxonomieën

en: Continue learning
nl: Doorgaan met leren

en: Cooking time
nl: Kooktijd

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: Copy all these settings to another site's %1$s tab and click "%1$s" there.
nl: Kopieer al deze instellingen naar het %1$s-tabblad van een andere site en klik daar op "%1$s".

en: Copy error
nl: Copy fout

en: Copy link
nl: Link kopieëren

en: Copy link to suggested article: %s
nl: Kopieer de link naar het voorgestelde artikel: %s

en: Cornerstone content should be the most important and extensive articles on your site.
nl: Cornerstone content zou de belangrijkste en omvangrijkste artikelen op je site moeten zijn.

en: Create %s file
nl: Maak %s bestand aan.

en: Create a How-to guide in an SEO-friendly way. You can only use one How-to block per post.
nl: Maak een How-to guide op een SEO-vriendelijke manier. Je kunt slechts één How-to block per bericht gebruiken.

en: Create a Recipe in an SEO-friendly way. You can only use one Recipe block per post.
nl: Maak een recept op een SEO-vriendelijke manier. Je kunt maar één receptenblok per bericht gebruiken.

en: Creates XML News Sitemaps
nl: Maakt XML-nieuws-sitemaps

en: Creating redirects is a %s feature
nl: Het aanmaken van doorstuuradressen is een %s-functie

en: Current year
nl: Huidig jaar

en: Dash
nl: Streepje

en: Date
nl: Datum

en: Date archives
nl: Datum-archieven

en: Date-based archives could in some cases also be seen as duplicate content.
nl: Op datum gebaseerde archieven zouden in sommige gevallen ook als dubbele inhoud aangemerkt kunnen worden.

en: Deactivate %s
nl: %s deactiveren

en: Default Article type
nl: Standaard artikeltype

en: Default Page type
nl: Standaard paginatype

en: Default for %1$s (%2$s)
nl: Standaard voor %1$s (%2$s)

en: Default for %2$s, currently: %1$s
nl: Standaard voor %2$s, momenteel: %1$s

en: Default image
nl: Standaard afbeelding

en: Delete question
nl: Verwijder vraag

en: Delete step
nl: Stap verwijderen

en: Delete total time
nl: Totale tijd verwijderen

en: Describe the duration of the instruction:
nl: Beschrijf de duur van de instructie:

en: Description
nl: Beschrijving

en: Desktop result
nl: Desktop resultaat

en: Did you know %s also analyzes the different word forms of your keyphrase, like plurals and past tenses?
nl: Wist je dat %s ook verschillende woordvormen in je keyphrase analyseert, zoals meervoud of verleden tijd?

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable SEO analysis
nl: SEO analyse uitschakelen

en: Disable readability analysis
nl: Leesbaarheidsanalyse uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disabling Yoast SEO's XML sitemaps will not disable WordPress' core sitemaps. In some cases, this %1$s may result in SEO errors on your site%2$s. These may be reported in Google Search Console and other tools.
nl: Als je de XML-sitemaps van Yoast SEO uitschakelt, worden de WordPress core sitemaps niet uitgeschakeld. In sommige gevallen kan dit %1$sleiden tot SEO-fouten op je site%2$s. Deze kunnen worden gerapporteerd in Google Search Console en andere tools.

en: Discover why readability is important for SEO.
nl: Ontdek waarom leesbaarheid belangrijk is voor SEO.

en: Dismiss this alert
nl: Negeer deze waarschuwing

en: Dismiss this item.
nl: Deze melding negeren.

en: Dismiss this notice
nl: Verwijder dit bericht

en: Do not allow search engines to show %s in search results.
nl: Sta zoekmachines niet toe om %s te tonen in de zoekresultaten.

en: Do you want to outrank your competition? %1$s gives you awesome additional features that'll help you to set up your SEO strategy like a professional. Add synonyms and related keywords, use our Premium SEO analysis, the redirect manager and our internal linking tool. %1$s will also give you access to premium support.
nl: Wil je je concurrentie overtreffen? %1$s geeft je geweldige extra functies die het uitvoeren van je SEO-werk eenvoudiger maken. Optimaliseer je berichten voor meerdere trefwoorden, verwijs pagina's met de redirect manager en verbeter je interne linkstructuur. %1$s geeft je ook toegang tot onze Premium support.

en: Does your site represent a person or an organization?
nl: Vertegenwoordigt je site een persoon of een organisatie?

en: Does, or will, your site have multiple authors?
nl: Heb jij of heeft de site meerdere auteurs?

en: Easily insert Google Maps, a store locator, opening hours and more
nl: Voeg makkelijk Google Maps, een winkelzoeker, openingstijden en meer toe

en: Easy redirect manager
nl: Eenvoudige redirect manager

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit &#8220;%s&#8221;
nl: Bewerk &#8220;%s&#8221;

en: Edit Files
nl: Bestanden bewerken

en: Edit snippet
nl: Snippet bewerken

en: Edit the content of your %s:
nl: Bewerk de inhoud van je %s.

en: Eight months ago
nl: Acht maanden geleden

en: Eleven months ago
nl: Elf maanden geleden

en: Em dash
nl: Em-streepje

en: Email
nl: E-mailadres

en: En dash
nl: En-streepje

en: Enable Breadcrumbs for your theme
nl: Kruimelpad inschakelen voor je thema

en: Enable the XML sitemaps that %s generates.
nl: Schakel de XML-sitemaps in die worden gegenereerd door %s.

en: Enable this feature if you want Facebook and other social media to display a preview with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
nl: Zet deze functionaliteit aan als je wilt dat Facebook en andere sociale media een preview met afbeeldingen en een samenvatting van de tekst toont als een link naar je site wordt gedeeld.

en: Enable this feature if you want Twitter to display a preview with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
nl: Zet deze functionaliteit aan als je wilt dat Twitter een preview met afbeeldingen en een samenvatting van de tekst toont als een link naar je site wordt gedeeld.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enhance the experience of sharing posts with videos
nl: Verbeter de ervaring van het delen van berichten die video's bevatten

en: Enhanced Slack sharing
nl: Verbeterd delen via Slack

en: Enter a description
nl: Een beschrijving invullen

en: Enter a focus keyphrase to calculate the SEO score
nl: Voer een focus keyphrase in om de SEO-score te berekenen

en: Enter a question
nl: Voer een vraag in

en: Enter a recipe description
nl: Geef een recept beschrijving in

en: Enter a recipe name
nl: Voer de receptnaam in.

en: Enter a step description
nl: Beschrijving van een stap invullen

en: Enter a step title
nl: Voer een stap titel in

en: Enter an ingredient
nl: Ingrediënt toevoegen

en: Enter step
nl: Stap invoegen

en: Enter the %1$sSite ID%2$s for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none (i.e. the normal plugin defaults will be used).
nl: Voer het %1$sSite-ID%2$s in voor de site waarvan de instellingen als standaard moeten worden gebruikt voor alle nieuwe sites in het netwerk. Laat het vak leeg voor geen standaardwaarden (de normale plugin-standaardwaarden zullen worden gebruikt).

en: Enter the answer to the question
nl: Voer het antwoord op de vraag in

en: Environment
nl: Omgeving

en: Error 404: Page not found
nl: 404-fout: pagina niet gevonden

en: Error details
nl: Fout details

en: Error details: %1$s %2$s %3$s
nl: Foutdetails: %1$s %2$s %3$s

en: Error message
nl: Foutbericht

en: Error stack trace
nl: Fout stack trace

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Errors
nl: Fouten

en: Est. reading time
nl: Geschatte leestijd

en: Even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
nl: Hoewel je de instelling van meta robots hier kunt instellen, is de hele site ingesteld op no-index in de site brede privacy instellingen, zodat deze instellingen geen effect hebben.

en: Everything you need for Google News
nl: Alles wat je nodig hebt voor Google Nieuws

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Excerpt only
nl: Alleen de samenvatting

en: Existing %1$s Title
nl: Bestaande %1$s-titel

en: Existing Yoast Meta Description
nl: Bestaande Yoast-meta-beschrijving

en: Expected an integer as input.
nl: Heel getal verwacht als invoer.

en: Export settings
nl: Instellingen exporteren

en: Export your %1$s settings
nl: De %1$s-instellingen exporteren

en: Export your %1$s settings here, to copy them on another site.
nl: Exporteer hier je %1$s-instellingen om ze te kopiëren naar een andere website.

en: Extensions
nl: Extensies

en: FAQ Page
nl: FAQ pagina

en: Facebook Debugger
nl: Facebook-foutopsporing

en: Facebook Page URL
nl: Facebookpagina-URL

en: Facebook preview
nl: Facebook voorbeeld

en: Facebook profile URL
nl: Facebookprofiel-URL

en: Facebook settings
nl: Facebookinstellingen

en: Features
nl: Functies

en: Feedback
nl: Reacties

en: File editor
nl: Bestandsbewerker

en: Filter
nl: Filteren

en: Filter by Readability Score
nl: Filter op leesbaarheidsscore

en: Filter by SEO Score
nl: Op SEO-score filteren

en: Filter by content type
nl: Filter op contenttype

en: Filter posts list
nl: Berichtenlijst filteren

en: Find out how Insights can help you improve your content.
nl: Ontdek hoe inzichten je kunnen helpen om je inhoud te verbeteren.

en: Find out how a rich snippet can improve visibility and click-through-rate.
nl: Ontdek hoe een rich snippet de zichtbaarheid en klikfrequentie kan verbeteren.

en: Find out how cornerstone content can help you improve your site structure.
nl: Leer hoe cornerstone content je kan helpen om de structuur van je website te verbeteren.

en: Find out how the text link counter can enhance your SEO.
nl: Leer hoe de tekstlinkteller je SEO kan verbeteren.

en: Find out more about our %s integration.
nl: Ontdek meer over onze %s integratie.

en: Find out what words your audience uses to find you
nl: Ontdek welke woorden je publiek gebruikt om je te vinden

en: Find relevant data about your content right in the Insights section in the Yoast SEO metabox. You’ll see what words you use most often and if they’re a match with your keywords!
nl: Vind relevante gegevens over je inhoud rechtstreeks in het inzichten gedeelte in de Yoast SEO metabox. Je ziet welk woord je het meest gebruikt en of dit overeen komt met je keywords!

en: Finish this step
nl: Maak deze stap af

en: Finish this workout and make sure the right pages are ranking with Yoast SEO Premium.
nl: Maak deze training af en zorg ervoor dat de juiste pagina's ranken met Yoast SEO Premium.

en: First-time SEO configuration
nl: Initiële SEO configuratie

en: Five months ago
nl: Vijf maanden geleden

en: Focus keyphrase not set.
nl: Focus keyphrase niet ingesteld.

en: Focus keyword
nl: Focustrefwoord

en: For this feature to work, %1$s needs to create a table in your database. We were unable to create this table automatically.
nl: Om deze functie werkend te maken zal %1$s een tabel in je database moeten kunnen aanmaken. We kunnen deze tabel helaas niet automatisch aanmaken.

en: Force rewrite titles
nl: Titels geforceerd herschrijven

en: Format-based archives
nl: Opmaak-gebaseerde archieven

en: Four months ago
nl: Vier maanden geleden

en: General
nl: Algemeen

en: Get %s
nl: Koop %s

en: Get %s to unlock social previews!
nl: Ontvang %s om sociale voorbeelden te ontgrendelen!

en: Get Premium
nl: Verkrijg Premium

en: Get Yoast SEO Premium
nl: Koop Yoast SEO Premium

en: Get better search results in local search
nl: Krijg betere zoekresultaten in lokale zoekopdrachten

en: Get more insights at %s
nl: Krijg meer inzichten bij %s

en: Get real-time suggestions for internal links
nl: Krijg real-time suggesties voor interne links

en: Get related keyphrases
nl: Krijg gerelateerde keyphrases

en: Get relevant internal linking suggestions  — while you’re writing! The link suggestions metabox shows a list of posts on your blog with similar content that might be interesting to link to.
nl: Krijg relevante interne link suggesties — terwijl je schrijft! De link suggestie metabox laat op je blog, een lijst van berichten met gelijke inhoud zien, die mogelijk interessant is om naar te linken.

en: Get started quickly with the %1$s %2$sconfiguration wizard%3$s!
nl: Snel aan de slag met de %1$s %2$sconfiguratie wizard%3$s!

en: Get started with Yoast SEO's content analysis for Elementor!
nl: Aan de slag met de Yoast SEO content analyse voor Elementor!

en: Get the %s plugin now
nl: Download nu de %s plugin

en: Get your Baidu verification code in %1$sBaidu Webmaster Tools%2$s.
nl: Je Baidu verificatiecode ophalen in %1$sBaidu Webmaster Tools%2$s.

en: Get your Bing verification code in %1$sBing Webmaster Tools%2$s.
nl: Download je Bing verificatie code op %1$sBing Webmaster Tools%2$s.

en: Get your Google verification code in %1$sGoogle Search Console%2$s.
nl: Download je Google verificatie code op %1$sGoogle Search Console%2$s.

en: Get your Yandex verification code in %1$sYandex Webmaster Tools%2$s.
nl: Download je Yandex verificatie code op %1$sYandex Webmaster Tools%2$s.

en: Getting your site in shape and keeping it SEO fit can be challenging. Let us help you get started by taking on the most common SEO challenges, with these step by step SEO workouts.
nl: Je site in vorm krijgen en SEO fit houden kan een uitdaging zijn. Laat ons je op weg helpen door de meest voorkomende SEO uitdagingen aan te gaan, met deze stap voor stap SEO workouts.

en: Go %s!
nl: Ga %s!

en: Good
nl: Goed

en: Good SEO score
nl: Goede SEO-score

en: Good job!
nl: Goed gedaan!

en: Good job! We could detect no serious SEO problems.
nl: Goed gedaan! We konden geen serieuze SEO-problemen vinden.

en: Good results
nl: Goede resultaten

en: Google Page Speed Test
nl: 'Google Page speed'-test

en: Google Rich Results Test
nl: Google Rich Results test

en: Google has discontinued its Crawl Errors API. Therefore, any possible crawl errors you might have cannot be displayed here anymore. %1$sRead our statement on this for further information%2$s.
nl: Google heeft haar Crawl Errors API stopgezet. Het is daarom niet meer mogelijk om eventuele crawlfouten hier te laten zien. %1$sLees onze verklaring voor meer informatie%2$s.

en: Google shows your website's name in the search results, if you want to change it, you can do that here.
nl: Google toont de naam van de website in de zoekresultaten; als je dat wilt veranderen, doe het dan hier.

en: Google verification code
nl: Google verificatiecode

en: Google verification codes can only contain letters, numbers, hyphens, and underscores. %s
nl: Google verificatiecodes kunnen enkel bestaan uit letters, cijfers, verbindingsstreepjes en lage streepjes. %s

en: Got it
nl: Ik snap het

en: Great news: you can, with %1$s!
nl: Fantastisch nieuws: jij kan het met %1$s!

en: Great news: you can, with %s!
nl: Goed nieuws: dat kan, met %s!

en: Great! You can activate your premium plugin(s) and receive updates.
nl: Geweldig! Je kunt je premium plugin(s) activeren en updates ontvangen.

en: Greater than sign
nl: Groter dan-teken

en: HTML Validator
nl: HTML-validator

en: Has feedback
nl: Heeft feedback

en: Help on choosing the perfect focus keyphrase
nl: Hulp bij het kiezen van de perfecte focus keyphrase

en: Help on the author archives search results setting
nl: Help voor de auteur archieven zoekresultaten instelling

en: Help on the authors without posts archive search results setting
nl: Help voor de auteurs zonder berichten archief zoekresultaten instelling

en: Help on the category prefix setting
nl: Hulp bij de categorie prefix instelling

en: Help on the date archives search results setting
nl: Hulp voor de datum archieven zoekresultaten instelling

en: Help on this search results setting
nl: Hulp bij deze zoekresultaat instelling

en: Help on: %s
nl: Hulp bij: %s

en: Help us improve %s
nl: Help ons %s te verbeteren

en: Hey, your SEO is doing pretty well! Check out the stats:
nl: Hey, je SEO doet het goed! Kijk eens naar je statistieken:

en: Hide this item.
nl: Verberg dit item.

en: Highlight this result in the text
nl: Markeer dit resultaat in de tekst

en: Homepage &amp; Posts page
nl: Homepage &amp; Berichten pagina

en: How to
nl: Instructie

en: How to insert breadcrumbs in your theme
nl: Hoe een kruimelpad aan het thema toe te voegen

en: How-to
nl: Instructie

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
nl: Groot SEO-probleem: toegang voor robots wordt geblokkeerd.

en: I don't want this site to show in the search results.
nl: Ik wil niet dat deze site te zien in de zoekresultaten.

en: If a Wikipedia page for you or your organization exists, add it too.
nl: Als er een Wikipedia-pagina over jou of je organisatie bestaat, voeg deze dan ook toe.

en: If the problem persists, please contact support.
nl: Neem contact op met onze ondersteuning, indien het probleem aanhoudt.

en: If this is a live site, %1$sit is recommended that you figure out why the check failed.%2$s
nl: Als dit een live site is, wordt %1$shet aanbevolen om erachter te komen waarom de controle is mislukt.%2$s

en: If this is the case on your site, you can choose to either disable it (which makes it redirect to the homepage), or to add %s to it so it doesn't show up in the search results.
nl: Als dit het geval is op de site, kun je ervoor kiezen het uit te schakelen (wat ervoor zorgt dat men doorgestuurd wordt naar de homepagina) of %s eraan toe te voegen, zodat het niet voorkomt in de zoekresultaten.

en: If you are experiencing issues, %1$splease file a bug report%2$s and we'll do our best to help you out.
nl: Als je problemen ondervindt, %1$svul een foutrapport in%2$s en we zullen ons best doen om je te helpen.

en: If you choose no, your author archives will be deactivated to prevent  duplicate content issues.
nl: Als je nee kiest, worden de auteurarchieven gedeactiveerd om 
    dubbele-inhoudproblemen te voorkomen.

en: If you had a %s file and it was editable, you could edit it from here.
nl: Als je een beschrijfbaar %s-bestand hebt, dan kun je het hier bewerken.

en: If you have already confirmed your website with Pinterest, you can skip the step below.
nl: Als je al de website bij Pinterest bevestigd hebt, kun je de stap hieronder overslaan.

en: If you still need support and have an active subscription for this product, please email %s.
nl: Als je nog steeds hulp nodig hebt en je hebt een actief abonnement voor dit product, stuur dan een e-mail naar %s.

en: If you want search engines to show this site in their results, you must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
nl: Als je wil dat zoekmachines deze site weergeven in hun resultaten, moet je %1$sgaan naar je lees instellingen%2$s en schakel het selectievakje voor zichtbaarheid van zoekmachines uit.

en: If you want to apply advanced <code>meta</code> robots settings for this page, please define them in the following field.
nl: Als je geavanceerde <code>meta</code> robots instellingen voor deze pagina wil toepassen, definieer ze dan in het volgende veld.

en: If you want to double-check your %1$s settings, or change something, you can always %2$sreopen the configuration wizard%3$s.
nl: Als je je %1$s-instellingen nogmaals wilt controleren, of iets wil veranderen dan kan je %2$sde configuratie wizard altijd opnieuw openen%3$s.

en: If you want to outrank the competition in a specific town or region, check out our %1$s plugin! You’ll be able to easily insert Google maps, opening hours, contact information and a store locator. Besides that %1$s helps you to improve the usability of your contact page.
nl: Wanneer je de concurrentie wil verslaan in een specifieke regio of stad, bekijk dan onze %1$s plugin! Je kunt er makkelijk Google maps, openingsuren en contact informatie toevoegen. Daarnaast helpt %1$s jou met het verbeteren van de bruikbaarheid van je contactpagina.

en: If you're running a one author blog, the author archive will be exactly the same as your homepage. This is what's called a %1$sduplicate content problem%2$s.
nl: Als je een auteursblog hebt, zal het auteursarchief dezelfde inhoud bevatten als de homepagina. Dit noemt men een %1$sdubbele inhoud probleem%2$s.

en: If your %s were writable, you could edit it from here.
nl: Als %s beschrijfbaar is, kun je het hier bewerken.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Immediately pings Google on the publication of a new post
nl: Stuurt Google direct een melding bij de publicatie van een nieuw bericht

en: Import
nl: Importeren

en: Import and Export
nl: Importeren en Exporteren

en: Import from other SEO plugins
nl: Vanuit andere SEO-plugins importeren

en: Import of settings is only supported on servers that run PHP 5.3 or higher.
nl: Het importeren van instellingen wordt alleen ondersteund op servers die PHP 5.3 of hoger gebruiken.

en: Import settings
nl: Instellingen importeren

en: Import settings from another %1$s installation by pasting them here and clicking "%2$s".
nl: Importeer instellingen van een andere %1$s installatie door ze hier te plakken en te klikken op %2$s".

en: Import settings from other SEO plugins and export your settings for re-use on (another) blog.
nl: Instellingen importeren van andere SEO-plugins en exporteren van deze instellingen voor hergebruik op een (ander) blog.

en: Improve sharing on Facebook and Pinterest
nl: Verbeter delen op Facebook en Pinterest

en: Improve the quality of your site search! Automatically helps your users find your cornerstone and most important content in your internal search results. It also removes noindexed posts & pages from your site’s search results.
nl: Verbeter de kwaliteit van de zoekfunctie op je site! Help je gebruikers automatisch je cornerstone en meest belangrijke inhoud te vinden in je interne zoekresultaten. Het haalt ook je niet geïndexeerde berichten en pagina's uit je de zoekresultaten op je site.

en: Improve your post with Yoast SEO
nl: Verbeter je bericht met Yoast SEO

en: Improvements
nl: Verbeteringen

en: Includes a free MyYoast account which gives you access to our free SEO for Beginners course!
nl: Hier zit ook een gratis MyYoast account bij waarmee je toegang hebt tot onze gratis 'SEO for Beginners'-cursus!

en: Increase your SEO reach
nl: Je SEO bereik verhogen

en: Ingredients
nl: Ingrediënten

en: Ingredients title
nl: Ingrediënten titel

en: Insert question
nl: Vraag invoeren

en: Insert step
nl: Stap toevoegen

en: Insights
nl: Inzichten

en: Instagram URL
nl: Instagram-URL

en: Instagram profile URL
nl: Instagram profiel URL

en: Install and activate
nl: Installeren en activeren

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Installing and activating addons
nl: Add-ons installeren en activeren

en: Instructions
nl: Instructies

en: Instructions title
nl: Instructies titel

en: Integrations
nl: Integraties

en: It looks like you aren't using our %1$s%2$s addon%3$s. %4$sUpgrade today%5$s to unlock more tools and SEO features to make your products stand out in search results.
nl: Het lijkt erop dat je onze %1$s%2$s add-on%3$s niet gebruikt. %4$sUpgrade vandaag%5$s om meer gereedschappen en SEO functies te ontgrendelen om je producten op te laten vallen in de zoekresultaten.

en: It looks like you've installed our %1$s%2$s addon%3$s. %4$sActivate it now%5$s to unlock more tools and SEO features to make your products stand out in search results.
nl: Het lijkt erop dat je onze %1$s%2$s add-on%3$s hebt geïnstalleerd. %4$sActiveer het nu%5$s om meer gereedschappen en SEO functies te ontgrendelen om je producten op te laten vallen in de zoekresultaten.

en: It's highly recommended to have your postname in the URL of your posts and pages. Consider setting your permalink structure to %s.
nl: Het is ten zeerste aan te raden om je bericht naam in de URL van je berichten en pagina's te hebben. Overweeg je permalink structuur in te stellen op %s.

en: Item Page
nl: Itempagina

en: Just another WordPress site
nl: En nog een WordPress site

en: Keep
nl: Behouden

en: Keyphrase volume in the last 12 months on a scale from 0 to 100.
nl: Keyphrase volume in de laatste 12 maanden op een schaal van 0 tot 100.

en: Keyword Research
nl: Trefwoordenonderzoek

en: Keyword research is essential in any SEO strategy. You decide the search terms you want to be found for, and figure out what words your audience uses to find you. Great keyword research tells you what content you need to start ranking for the terms you want to rank for. Make sure your efforts go into the keywords you actually have a chance at ranking for! The %1$s walks you through this process, step by step.
nl: Keyword research is essentieel in elke SEO-strategie. Je kiest de zoektermen waar je op gevonden wil worden en zoekt uit welke woorden je publiek gebruikt om je te vinden. Goed keyword research vertelt je welke inhoud je nodig hebt om een goede ranking te krijgen voor de termen waarop je gevonden wilt worden. Zorg ervoor dat je je inspanningen richt op de keywords waar je echt een kans maakt om op te ranken. De %1$s helpt je door dit proces, stap voor stap.

en: Last month
nl: Vorige maand

en: Latest blog posts on %1$s
nl: De laatste blogberichten op %1$s

en: Learn SEO
nl: Leer SEO

en: Learn about why permalinks are important for SEO.
nl: Leer waarom permalinks zo belangrijk zijn voor SEO.

en: Learn how the SEO analysis can help you rank.
nl: Leer hoe de SEO-analyse je kan helpen om te ranken.

en: Learn more about Cornerstone Content.
nl: Leer meer over cornerstone content.

en: Learn more about advanced meta robots settings on our help page.
nl: Lees meer over de instellingen van geavanceerde meta robots op onze help pagina.

en: Learn more about canonical URLs on our help page.
nl: Meer informatie over canonieke URL's vindt je op onze help pagina.

en: Learn more about marking a link as nofollow or sponsored.
nl: Leer meer over het markeren van een link als nofollow of sponsored.

en: Learn more about page or content types
nl: Lees meer over pagina- of inhoud types

en: Learn more about structured data with Schema.org
nl: Lees meer over structured data met Schema.org

en: Learn more about the Media and attachment URLs setting
nl: Kom meer te weten over de media en attachment url's instelling

en: Learn more about the RSS feed setting
nl: Kom meer te weten over de RSS feed instelling

en: Learn more about the Webmaster Tools verification
nl: Kom meer te weten over de Webmaster Tools verificatie

en: Learn more about the archives setting
nl: Kom meer te weten over de archief instelling

en: Learn more about the available variables
nl: Kom meer te weten over de beschikbare variabelen

en: Learn more about the benefits of optimized SEO data.
nl: Kom meer te weten over de voordelen van geoptimaliseerde SEO gegevens.

en: Learn more about the breadcrumbs title setting on our help page.
nl: Meer informatie over de titel instelling kruimelpad vindt je op onze help pagina.

en: Learn more about the no-follow setting on our help page.
nl: Meer informatie over de instelling voor niet-volgen vindt je op onze help pagina.

en: Learn more about the no-index setting on our help page.
nl: Meer informatie over de instelling voor geen indexen op onze help pagina.

en: Learn more about the readability analysis
nl: Leer meer over Leesbaarheidsanalyse

en: Learn more about the related keyphrases trend
nl: Leer meer over de trend van gerelateerde keyphrases

en: Learn more about the related keyphrases volume
nl: Leer meer over het volume van gerelateerde keyphrases

en: Learn more about the schema settings
nl: Lees meer over de schema instellingen

en: Learn more about the special pages setting
nl: Kom meer te weten over de speciale pagina's instelling

en: Learn more about your social profiles settings
nl: Kom meer te weten over jouw sociale profielen instellingen

en: Left angle quotation mark
nl: Naar links gericht aanhalingsteken

en: Less than sign
nl: Kleiner dan-teken

en: Link edited.
nl: Link bewerkt.

en: Link inserted.
nl: Link ingevoegd.

en: Link removed.
nl: Link verwijderd.

en: Link suggestions
nl: Link suggesties

en: LinkedIn URL
nl: LinkedIn-URL

en: LinkedIn profile URL
nl: LinkedIn profiel URL

en: List your Frequently Asked Questions in an SEO-friendly way. You can only use one FAQ block per post.
nl: Toon je veelgestelde vragen (FAQ's) op een SEO-vriendelijke manier. Je kunt slechts één FAQ block per bericht gebruiken.

en: Low asterisk
nl: Laag sterretje

en: MailChimp signup failed:
nl: Aanmelden voor Mailchimp mislukt:

en: Make %1$s primary %2$s
nl: Maak %1$s primair %2$s

en: Make primary
nl: Primair maken

en: Make sure to save your %s for changes to take effect
nl: Zorg ervoor dat je je %s opslaat om de wijzigingen door te voeren

en: Make sure you don't miss out on traffic!
nl: Zorg ervoor dat je geen internetverkeer mist!

en: Make videos responsive through enabling fitvids.js
nl: Maak video's responsive door fitvids.js in te schakelen

en: Make your products stand out in Google
nl: Laat je producten opvallen in Google

en: Manage your %s subscription on MyYoast
nl: Beheer je %s abonnement in MyYoast

en: Mark as cornerstone content
nl: Markeer als cornerstone content

en: Mark the most important %1$s as 'cornerstone content' to improve your site structure. %2$sLearn more about cornerstone content%3$s.
nl: Markeer de meest belangrlijke %1$s als 'cornerstone content' om je site-structuur te verbeteren. %2$sLeer meer over cornerstone inhoud%3$s.

en: Mark these articles as cornerstone content
nl: Markeer deze artikelen als cornerstone inhoud

en: Mark this result in the text
nl: Dit resultaat markeren in de text

en: Marking links with nofollow/sponsored has been disabled for WordPress installs < 5.4.
nl: Het markeren van links met nofollow/sponsored is uitgeschakeld voor WordPress installaties <5.4.

en: Marks are disabled in current view
nl: Markeringen zijn uitgeschakeld in de huidige weergave

en: Media & attachment URLs
nl: Media- en bijlage-URLs

en: Medical Web Page
nl: Medische pagina

en: Meta Desc.
nl: Meta beschrijving.

en: Meta description
nl: Meta-beschrijving

en: Meta description not set.
nl: Geen meta-beschrijving ingesteld.

en: Meta description preview:
nl: Meta-beschrijving voorvertoning:

en: Meta description to use for Author page
nl: Meta-beschrijving voor de auteurspagina

en: Meta robots advanced
nl: Meta Robots geavanceerd

en: Method %1$s() does not exist in class %2$s
nl: Methode %1$s() bestaat niet in class %2$s

en: Middle dot
nl: Midden-punt

en: Mobile preview
nl: Mobiele preview

en: Mobile result
nl: Resultaat op mobiel

en: Mobile-Friendly Test
nl: Test mobielvriendelijkheid

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Modify your %s description by editing it right here...
nl: Pas je %s beschrijving aan door deze hier te bewerken...

en: Modify your %s title by editing it right here...
nl: Wijzig je %s titel door deze hier te bewerken...

en: Modify your meta description by editing it right here
nl: Bewerk je meta-beschrijving door hem hier te bewerken

en: Modify your social description by editing it right here.
nl: Wijzig je sociale meta beschrijving door hem hier te bewerken.

en: More information %1$sabout %3$s%2$s
nl: Meer informatie %1$sover %3$s%2$s

en: More information about %1$s
nl: Meer informatie over %1$s

en: Move question down
nl: Verplaats vraag naar beneden

en: Move question up
nl: Verplaats vraag naar boven

en: Move step down
nl: Stap naar beneden verplaatsen

en: Move step up
nl: Stap naar boven verplaatsen

en: Multiple authors
nl: Meerdere auteurs

en: Multiple keyphrases
nl: Meerdere keyphrases

en: MySpace URL
nl: MySpace-URL

en: MySpace profile URL
nl: MySpace-profiel-URL

en: Name
nl: Naam

en: Need support?
nl: Hulp nodig?

en: Needs improvement
nl: Heeft verbetering nodig

en: Network Settings
nl: Netwerkinstellingen

en: New
nl: Nieuw

en: New %1$s Title
nl: Nieuwe %1$s-titel

en: New Yoast Meta Description
nl: Nieuwe Yoast-meta-beschrijving

en: New question added
nl: Nieuwe vraag toegevoegd

en: New sites in the network inherit their SEO settings from this site
nl: Nieuwe sites in het netwerk overerven de SEO-instellingen van deze site

en: New step added
nl: Nieuwe stap toegevoegd

en: New: Yoast SEO for Elementor
nl: Nieuw: Yoast SEO voor Elementor

en: News Article
nl: Nieuwsartikel

en: Next
nl: Volgende

en: Nine months ago
nl: Negen maanden geleden

en: No
nl: Nee

en: No %1$s plugins have been installed. You don't seem to own any active subscriptions.
nl: Er zijn geen %1$s plugins geïnstalleerd. Je lijkt geen actieve abonnementen te bezitten.

en: No Archive
nl: Geen archief

en: No Focus Keyphrase
nl: Geen Focus-keyphrase

en: No Image Index
nl: Geen afbeeldingsindex

en: No JSON object was returned.
nl: Er werd geen JSON-object teruggestuurd.

en: No Snippet
nl: Geen snippet

en: No ads!
nl: Geen advertenties!

en: No focus keyword was entered
nl: Er is geen focus keyphrase ingevuld

en: No index
nl: Noindex

en: No more dead links
nl: Geen dode links meer

en: No more dead links a.k.a. 404 pages
nl: Geen dode links meer, ofwel 404 pagina's

en: No new notifications.
nl: Geen nieuwe meldingen.

en: No numeric value was received.
nl: Geen numerieke waarde ontvangen.

en: No settings found.
nl: Geen instellingen gevonden.

en: No site has been selected to restore.
nl: Er is geen site geselecteerd om te herstellen.

en: No title
nl: Geen titel

en: No, I don't want to allow you to track my site data.
nl: Nee, ik wil niet dat je gegevens van mijn site bijhoudt.

en: None
nl: Geen

en: Not activated
nl: Niet geactiveerd

en: Not all required fields are given. Missing field %1$s
nl: Niet alle verplichte velden zijn ingevuld. Het veld %1$s ontbreekt.

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Not showing %1$s in the search results technically means those will have a %2$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %3$sMore info on the search results settings%4$s.
nl: Het niet in de zoekresultaten tonen van %1$s betekent technisch gezien dat deze een %2$s robots meta zullen hebben en dat deze zullen worden uitgesloten van XML sitemaps. %3$sMeer info over de zoekresultaat intellingen%4$s.

en: Not showing the archive for %1$s in the search results technically means those will have a %2$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %3$sMore info on the search results settings%4$s.
nl: Het niet tonen van het archief voor %1$s in de zoekresultaten betekent technisch gezien dat die een %2$s robots meta zullen hebben en niet worden opgenomen in de XML sitemaps. %3$sMeer info over de zoekresultaat-instellingen%4$s.

en: Not showing the archive for authors in the search results technically means those will have a %1$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %2$sMore info on the search results settings%3$s.
nl: Het archief voor auteurs niet tonen in de zoek resultaten betekent technisch dat ze een %1$s robots meta krijgen en worden uitsloten in de XML sitemap. %2$sMeer info over de instellingen voor zoekresultaten%3$s.

en: Not showing the archives for authors without posts in the search results technically means those will have a %1$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %2$sMore info on the search results settings%3$s.
nl: De archieven niet tonen voor auteurs zonder berichten in de zoekresultaten betekent technisch dat ze een %1$s robots meta krijgen en worden uitgesloten van de XML sitemaps. %2$sMeer info over de zoekresultaten instellingen%3$s.

en: Not showing the date archives in the search results technically means those will have a %1$s robots meta. %2$sMore info on the search results settings%3$s.
nl: Het niet tonen van de datum archives in de zoekresultaten betekent technisch gezien dat deze een %1$s robots meta hebben. %2$sMeer informatie over de zoekmachine-instellingen%3$s.

en: Not supported!
nl: Niet ondersteund!

en: Note that links to archives might be still output by your theme and you would need to remove them separately.
nl: Hou er rekening mee dat links naar archieven wellicht nog steeds gebruikt kunnen worden door jouw  thema en dat je ze apart zult moeten verwijderen.

en: Note: You can always choose to enable / disable them for your theme below. This setting will not apply to breadcrumbs inserted through a widget, a block or a shortcode.
nl: Opmerking: je kan er altijd voor kiezen om ze in/uit te schakelen voor je thema hieronder. Deze instelling is niet van toepassing op het kruimelpad die is ingevoegd via een widget, een blok of een shortcode.

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Number of internal links linking to this post. See "Yoast Columns" text in the help tab for more info.
nl: Aantal interne links die naar dit bericht linken. Kijk voor meer informatie in de hulptab onder "Yoast kolommen".

en: Number of outgoing internal links in this post. See "Yoast Columns" text in the help tab for more info.
nl: Aantal interne links in dit bericht. Zie "Yoast kolommen" in het hulptab voor meer informatie.

en: OK SEO score
nl: Redelijke SEO-score

en: Off
nl: Uit

en: On
nl: Aan

en: On this page, you can change the name of your site and choose which separator to use. The separator will display, for instance, between your post title and site name. Symbols are shown in the size they'll appear in the search results. Choose the one that fits your brand best or takes up the least space in the snippets.
nl: Op deze pagina kun je de naam van je site veranderen en kiezen welk
    scheidingsteken je wilt gebruiken. Het scheidingsteken wordt bijvoorbeeld
     getoond tussen je berichttitel en de sitenaam. Symbolen worden getoond in
     
    de grootte waarin ze te zien zijn in de zoekresultaten. Kies degene die het
    beste past bij je merk of die de minste ruimte inneemt in de snippets.

en: On your site you have a few articles that are %1$sthe%2$s most important. You want to rank highest in Google with these articles. At Yoast, we call these articles cornerstone articles. Take the following 6 steps in order to start ranking with your cornerstone articles!
nl: Op je site heb je een paar artikelen die %1$sde%2$s belangrijkste zijn. Met deze artikelen wil je het hoogst in Google ranken. Bij Yoast noemen we deze artikelen cornerstone artikelen. Neem de volgende 6 stappen om met je cornerstone artikelen te beginnen te ranken!

en: Once Weekly
nl: Wekelijks

en: Once you add a bit more copy, we'll give you a list of words that occur the most in the content. These give an indication of what your content focuses on.
nl: Zodra je wat meer inhoud hebt toegevoegd geven we je een lijst met woorden die het vaakst voorkomen in de inhoud. Deze geven je een beeld van waar je inhoud op focust.

en: Once you're certain your site is OK, you can clean up. This will remove all the original data.
nl: Als je er zeker van bent dat je site OK is, kun je opruimen. Dit zal alle oorspronkelijke data verwijderen.

en: Oops, something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please click the button again to re-start the process.
nl: Er is iets misgegaan en we konden de optimalisatie van je SEO gegevens niet voltooien. Klik opnieuw op de knop om het proces opnieuw te beginnen

en: Oops, something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please make sure to activate your subscription in MyYoast by completing %1$sthese steps%2$s.
nl: Er is iets fout gegaan en we konden de optimalisatie van je SEO gegevens niet afronden. Zorg ervoor dat je je abonnement in MyYoast activeert door het voltooien van %1$sdeze stappen%2$s.

en: Open in new tab
nl: In een nieuw tabblad openen

en: Optimize SEO Data
nl: SEO gegevens optimaliseren

en: Optimize your site for Google News
nl: Optimaliseer je site voor Google News

en: Optimize your videos to show them off in search results and get more clicks!
nl: Optimaliseer je video's om ze te tonen in de zoekresultaten en zo meer 'clicks' te krijgen.

en: Optimizing SEO data... This may take a while.
nl: Optimaliseren van SEO data... Dit kan even duren.

en: Option A: My site is live and ready to be indexed
nl: Optie A: Mijn site is live en klaar om geïndexeerd te worden

en: Option B: My site is under construction and should not be indexed
nl: Optie B: Mijn site is in ontwikkeling en mag niet geïndexeerd worden

en: Optional. Customize how you want to describe the duration of the instruction
nl: Optioneel: customize hoe je de duur van de instructie wil beschrijven

en: Optional. This can give you better control over the styling of the steps.
nl: Optioneel. Hiermee heb je meer controle over de styling van de stappen.

en: Organization
nl: Organisatie

en: Organization logo
nl: Logo organisatie

en: Organization name
nl: Organisatienaam

en: Organization or person
nl: Organisatie of persoon

en: Organization social profiles
nl: Sociale profielen van de organisatie

en: Other benefits of %s for you:
nl: Andere voordelen van %s voor jou:

en: Outgoing internal links
nl: Uitgaande interne links

en: Outrank the competition with %s
nl: Overtref je concurrenten met %s

en: Page
nl: Pagina

en: Page %1$d of %2$d
nl: Pagina %1$d van %2$d

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Page URL/Slug
nl: Pagina-URL/Slug

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Page number
nl: Paginanummer

en: Page type
nl: Paginatype

en: Pagenumber
nl: Paginanummer

en: Pagetotal
nl: Paginatotaal

en: Parent title
nl: Bovenliggende titel

en: Person
nl: Persoon

en: Person logo / avatar
nl: Persoonlijk logo / avatar

en: Personal info
nl: Persoonlijke info

en: Pinterest Rich Pins Validator
nl: 'Pinterest rich pins'-validator

en: Pinterest URL
nl: Pinterest-URL

en: Pinterest confirmation
nl: Pinterest-bevestiging

en: Pinterest confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
nl: Pinterest verificatiecodes kunnen enkel bestaan uit de letters A t/m F, cijfers, verbindingsstreepjes en lage streepjes. %s

en: Pinterest profile URL
nl: Pinterest profiel URL

en: Pinterest settings
nl: Pinterest-instellingen

en: Pinterest uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep the "Add Open Graph meta data" setting on the Facebook tab enabled if you want to optimize your site for Pinterest.
nl: Pinterest maakt - net als Facebook - gebruik van 'Open Graph'-metadata. Houd Open Graph aangevinkt op het Facebook-tabblad, als je de site wilt optimaliseren voor Pinterest.

en: Please check the format of the Facebook Page URL you entered. %s
nl: Gelieve het ingevoerde formaat van de Facebook Pagina URL na te kijken. %s

en: Please check the format of the Instagram URL you entered. %s
nl: Controleer het formaat van de ingevoerde Instagram URL. %s

en: Please check the format of the Linkedin URL you entered. %s
nl: Gelieve het ingevoerde formaat van de Linkedin URL na te kijken. %s

en: Please check the format of the MySpace URL you entered. %s
nl: Gelieve het ingevoerde formaat van de MySpace URL na te kijken. %s

en: Please check the format of the Pinterest URL you entered. %s
nl: Gelieve het ingevoerde formaat van de Pinterest URL na te kijken. %s

en: Please check the format of the Wikipedia URL you entered. %s
nl: Gelieve het ingevoerde formaat van de Wikipedia URL na te kijken. %s

en: Please check the format of the Youtube URL you entered. %s
nl: Gelieve het ingevoerde formaat van de Youtube URL na te kijken. %s

en: Please check your posts and pages and see if the metadata was successfully imported.
nl: Controleer a.u.b. je posts en pagina's en bekijk of de metagegevens succesvol geïmporteerd zijn.

en: Please confirm below that you would like to install %s on this site.
nl: Bevestig hieronder dat je %s op deze site wilt installeren.

en: Please don't show me this notification anymore
nl: Deze melding niet meer tonen

en: Please enter a focus keyphrase first to get related keyphrases
nl: Voeg eerst een keyphrase toe om gerelateerde keyphrases te verkrijgen

en: Please make a backup of your database before starting this process.
nl: Maak een backup van je database voordat je dit proces start.

en: Please provide a meta description by editing the snippet below.
nl: Voeg een meta-beschrijving toe door de onderstaande snippet te bewerken.

en: Please provide a meta description by editing the snippet below. If you don’t, Google will try to find a relevant part of your post to show in the search results.
nl: Voeg een meta-beschrijving toe door onderstaande snippet te bewerken. Als je dat niet doet zal Google proberen een relevant stukje uit je bericht te vinden om te tonen in de zoekresultaten.

en: Please provide an SEO title by editing the snippet below.
nl: Voeg een SEO-titel toe door de snippet hieronder te bewerken.

en: Please read %1$sthis help article%2$s to find out how to resolve this problem.
nl: Lees %1$sdit help artikel%2$s om erachter te komen hoe dit probleem op te lossen.

en: Please select a user below to make your site's meta data complete.
nl: Selecteer hieronder een gebruiker om de metagegevens van je site compleet te maken.

en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
nl: Een geldig berichttype voor taxonomie '%s' selecteren

en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
nl: Een geldige taxonomie selecteren voor berichttype '%s'

en: Please specify if your site is under construction or already active.
nl: Geef aan of je site onder constructie of al actief is.

en: Please specify what content types you would like to appear in search engines. If you do not know the differences between these, it's best to choose the default settings.
nl: Geef aan welke contenttypes getoond moeten worden in zoekmachines. Als je het verschil tussen de contenttypes niet weet kan je het beste de standaardinstellingen kiezen.

en: Please upgrade your WordPress version or install the Gutenberg plugin to get this %1$s feature.
nl: S.v.p. werk je WordPress versie bij of installeer de Gutenberg plugin om deze %1$s functie te krijgen.

en: Please wait while %1$s connects to %2$s to get related keyphrases...
nl: Wacht tot %1$s verbinding maakt met %2$s om gerelateerde keyphrases op te halen...

en: Post Noindexed
nl: Bericht Noindexed

en: Post Status
nl: Berichtstatus

en: Post doesn't exist.
nl: Dit bericht bestaat niet.

en: Post has an invalid Content Type: %s.
nl: Bericht heeft een ongeldig berichttype: %s.

en: Post is set to noindex.
nl: Bericht is ingesteld op noindex.

en: Post type (plural)
nl: Berichttypes (meervoud)

en: Post type (singular)
nl: Berichttype (enkelvoud)

en: Posts
nl: Berichten

en: Posts %1$swithout%2$s a focus keyphrase
nl: Berichten %1$szonder%2$s een focus keyphrase

en: Posts list
nl: Berichtenlijst

en: Posts list navigation
nl: Berichtenlijst-navigatie

en: Posts that should not show up in search results
nl: Berichten die niet zichtbaar moeten zijn in de zoekresultaten

en: Posts with the SEO score: %s
nl: Berichten met de SEO score: %s

en: Prefix for Archive breadcrumbs
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad-archief

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad op de zoekpagina

en: Prefix for archive pages:
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad op archiefpagina&#39;s:

en: Prefix for breadcrumbs:
nl: Prefix voor kruimelpad:

en: Prefix for search result pages:
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad op zoekresultatenpagina&#39;s:

en: Prefix for the breadcrumb path
nl: Voorvoegsel voor het kruimelpad

en: Prep time
nl: Voorbereidingstijd

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview &#8220;%s&#8221;
nl: Voorbeeld &#8220;%s&#8221;

en: Preview as:
nl: Bekijk als:

en: Preview your page in Facebook and Twitter
nl: Bekijk het voorbeeld van je pagina in Facebook en Twitter

en: Previous
nl: Vorige

en: Price
nl: Prijs

en: Primary
nl: Primair

en: Primary %s
nl: Primair %s

en: Primary category
nl: Primaire categorie

en: Privacy sensitive (FB admins and such), theme specific (title rewrite) and a few very site specific settings will not be imported to new sites.
nl: Privacygevoelige (FB-beheerders e.d.), thema-specifieke (titel omleiding) en een paar erg site-specifieke instellingen zullen niet in nieuwe sites geïmporteerd worden.

en: Problems
nl: Problemen

en: Profile Page
nl: Profiel pagina

en: Prominent words
nl: Prominente woorden

en: Provide an image of the organization logo
nl: Zorg voor een afbeelding van het logo van de organisatie

en: Publication date
nl: Publicatiedatum

en: QA Page
nl: QA pagina

en: REST API: Head endpoint
nl: REST API: Hoofd-endpoint

en: RSS feed settings
nl: RSS-feed instellingen

en: Rank better locally and in Google Maps, without breaking a sweat!
nl: Zonder moeite een betere lokale score en op Google Maps krijgen.

en: Rank better with synonyms & related keyphrases
nl: Scoor beter met synoniemen en verwante keyphrases

en: Rank with articles you want to rank with
nl: Rank met artikelen waarmee je wilt ranken

en: Rating
nl: Waardering

en: Rating: %s
nl: Waardering: %s

en: Read more about Schema.
nl: Lees meer over Schema.

en: Read more about how %s works.
nl: Lees meer over hoe %s werkt.

en: Read more about how internal linking can improve your site structure.
nl: Lees meer over hoe je interne links gebruikt om je sitestructuur te verbeteren.

en: Read more about our usage tracking.
nl: Lees meer over het bijhouden van het gebruik.

en: Read more like this on our SEO blog
nl: Lees meer zoals dit op ons SEO blog

en: Read our %1$sultimate guide to keyword research%2$s to learn more about keyword research and keyword strategy.
nl: Lees onze %1$sultieme gids voor trefwoord-onderzoek%2$s om meer te leren over trefwoord-onderzoek en trefwoord-strategie.

en: Read why XML Sitemaps are important for your site.
nl: Lees waarom XML-sitemaps belangrijk zijn voor je site.

en: Readability
nl: Leesbaarheid

en: Readability analysis
nl: Leesbaarheidsanalyse

en: Readability analysis:
nl: Leesbaarheidsanalyse:

en: Readability score
nl: Leesbaarheidsscore

en: Readability: %s
nl: Leesbaarheid: %s

en: Real Estate Listing
nl: Onroerendgoed lijst

en: Received internal links
nl: Interne links ontvangen

en: Recipe cooking time
nl: Kooktijd van het recept

en: Recipe description
nl: Recept beschrijving

en: Recipe ingredient(s)
nl: Recept ingrediënten

en: Recipe instructions
nl: Recept Instructies

en: Recipe prep time
nl: Bereidingstijd van het recept

en: Redirect attachment URLs to the attachment itself?
nl: Redirect bijlage-URLs naar de bijlage?

en: Redirect manager
nl: Redirectbeheer

en: Regular
nl: Normaal

en: Related keyphrase
nl: Gerelateerde keyphrase

en: Related keyphrases
nl: Gerelateerde keyphrases

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove highlight from the text
nl: Markering uit de tekst verwijderen

en: Remove image
nl: Verwijder afbeelding

en: Remove keyphrase
nl: Verwijder keyphrase

en: Remove marks in the text
nl: Markeringen in de tekst verwijderen

en: Remove the categories prefix?
nl: De categorie voorvoegsel verwijderen?

en: Remove the image
nl: De afbeelding verwijderen

en: Removes the focus keyphrase section from the metabox and disables all SEO-related suggestions.
nl: Verwijdert het keyphrase-tabblad uit de metabox en schakelt alle SEO-gerelateerde suggesties uit.

en: Removes the readability analysis section from the metabox and disables all readability-related suggestions.
nl: Verwijdert de leesbaarheidsanalyse-sectie uit de metabox en schakelt alle suggesties met betrekking tot leesbaarheid uit.

en: Replace image
nl: Vervang afbeelding

en: Replaced with a custom taxonomies description
nl: Vervangen door een aangepaste taxonomie-beschrijving

en: Replaced with a posts custom field value
nl: Vervangen door de aangepaste veldwaarde van een bericht

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
nl: Vervangen door de aangepaste taxonomieën van een bericht, door komma's gescheiden.

en: Replaced with the category description
nl: Vervangen door de categorie-beschrijving

en: Replaced with the content type plural label
nl: Vervangen door het berichttype-meervoudslabel

en: Replaced with the content type single label
nl: Vervangen door enkelvoudig label van het berichttype

en: Replaced with the current page number
nl: Vervangen door het huidige paginanummer

en: Replaced with the current page number with context (i.e. page 2 of 4)
nl: Vervangen door het huidige paginanummer met context (bv pagina 2 van 8)

en: Replaced with the current page total
nl: Vervangen door het huidige paginatotaal

en: Replaced with the current search phrase
nl: Vervangen door de huidige zoekzin

en: Replaced with the current tag/tags
nl: Vervangen door de huidige tag/tags

en: Replaced with the date of the post/page
nl: Vervangen door de datum van het bericht of de pagina

en: Replaced with the normal title for an archive generated by WordPress
nl: Vervangen door de normale titel voor een archief gegenereerd door WordPress

en: Replaced with the post categories (comma separated)
nl: Vervangen door de bericht-categorieën (door komma's gescheiden)

en: Replaced with the post/page ID
nl: Vervangen door het bericht-/pagina-ID

en: Replaced with the post/page author's 'Biographical Info'
nl: Vervangen door de 'Biografie-informatie' van de bericht/pagina-auteur

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
nl: Vervangen door de 'nicename' van de auteur van bericht/pagina

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
nl: Vervangen door de bericht/pagina-samenvatting (of automatisch gegenereerd als deze niet bestaat)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
nl: Vervangen door de bericht/pagina-samenvatting (niet automatisch gegenereerd)

en: Replaced with the post/page modified time
nl: Vervangen door de aangepast tijd van bericht/pagina

en: Replaced with the posts focus keyphrase
nl: Vervangen door de focus keyphrase van het bericht

en: Replaced with the primary category of the post/page
nl: Vervangen door de primaire categorie van bericht/pagina

en: Replaced with the slug which caused the 404
nl: De slug vervangen die een 404 veroorzaakt

en: Replaced with the tag description
nl: Vervangen door de tag-beschrijving

en: Replaced with the term ancestors hierarchy
nl: Vervangen door de term vooroudershiërarchie

en: Replaced with the term description
nl: Vervangen door de term-beschrijving

en: Replaced with the term name
nl: Vervangen door de term-naam

en: Replaced with the title of the parent page of the current page
nl: Vervangen door de titel van de bovenliggende pagina van de huidige.

en: Replaced with the title of the post/page
nl: Vervangen door de titel van het bericht of de pagina

en: Report
nl: Rapport

en: Request URL
nl: Aanvraag URL

en: Request method
nl: Aanvraagmethode

en: Request method %1$s is not valid.
nl: Request method %1$s is niet geldig.

en: Required by %s
nl: Vereist door %s

en: Response
nl: Reactie

en: Restore Site
nl: Site herstellen

en: Restore site to defaults
nl: Site naar standaardinstellingen terugzetten

en: Return to your %s
nl: Ga terug naar je %s

en: Revise this step
nl: Herzie deze stap

en: Rewrite titles
nl: Herschrijf titels

en: Right angle quotation mark
nl: Naar rechts gericht aanhalingsteken

en: SEO Settings
nl: SEO-instellingen

en: SEO Title
nl: SEO-titel

en: SEO Workouts
nl: SEO workouts

en: SEO analysis
nl: SEO-analyse

en: SEO analysis:
nl: SEO-analyse:

en: SEO data optimization complete
nl: SEO-gegevensoptimalisatie voltooid

en: SEO data optimization is disabled for non-production environments.
nl: SEO-gegevensoptimalisatie is uitgeschakeld voor niet-productie omgevingen.

en: SEO issue: The featured image should be at least 200 by 200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
nl: SEO probleem: De uitgelichte afbeelding moet minimaal 200x200 pixels groot zijn om te worden gebruikt door Facebook en andere sociale media.

en: SEO score: %s
nl: SEO-score: %s

en: SEO settings configured
nl: SEO-instellingen zijn geconfigureerd

en: SEO title
nl: SEO-titel

en: SEO title preview
nl: SEO titel voorbeeld

en: SEO title preview:
nl: SEO-titel-preview:

en: Satirical Article
nl: Satirisch artikel

en: Save
nl: Opslaan

en: Save all
nl: Alles opslaan

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save changes to %s
nl: Sla %s wijzigingen op.

en: Schema analysis:
nl: Schema analyse:

en: Schema settings
nl: Schema instellingen

en: Scholary Article
nl: Schoolartikel

en: Scroll to see the preview content.
nl: Scrol om de voorbeeldinhoud te zien.

en: Scroll to see the table content.
nl: Scrol om de inhoud van de tabel te zien

en: Seamlessly integrate WooCommerce with %1$s and get extra features!
nl: Integreer WooCommerce naadloos in %1$s en krijg zo extra functies.

en: Search Appearance
nl: Zoekweergave

en: Search Results Page
nl: Zoekresultaten pagina

en: Search engine visibility
nl: Zichtbaarheid in zoekmachines

en: Search engines and other websites can still send traffic to your deleted post.
nl: Zoekmachines en andere websites kunnen nog steeds bezoekers sturen naar een verwijderd bericht.

en: Search engines should ignore this link (mark as %1$snofollow%2$s)%3$s
nl: Zoekmachines zouden deze link moeten negeren (als %1$snofollow%2$s markeren)%3$s

en: Search engines should show "%1$s" in search results:
nl: Zoekmachines moeten "%1$s" tonen in de zoekresultaten:

en: Search pages
nl: Zoekpagina's

en: Search phrase
nl: Zoekzin

en: Security: no advanced or schema settings for authors
nl: Beveiliging:geen geavanceerde of schema-instellingen voor auteurs

en: See the XML sitemap.
nl: Bekijk de XML-sitemap.

en: See who contributed to %1$s.
nl: Bekijk wie heeft bijgedragen aan %1$s.

en: Select a user...
nl: Selecteer een gebruiker...

en: Select country
nl: Land selecteren

en: Select image
nl: Selecteer afbeelding

en: Select the primary %s
nl: Selecteer de primaire %s

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Separator between breadcrumbs
nl: Scheidingsteken tussen kruimels

en: Serves #
nl: Opdieningen #

en: Serving local customers?
nl: Bedien je lokale klanten?

en: Set up automated actions when you publish or update your content. By connecting %1$s with %2$s, you can easily send out your published posts to any of its 2000+ destinations, such as Twitter, Facebook and more.
nl: Automatische acties instellen wanneer je inhoud publiceert of je je inhoud bijwerkt. Door %1$s te verbinden met %2$s, kan je gemakkelijk je gepubliceerde berichten naar elk van zijn 2000+ bestemmingen verzenden, zoals Twitter, Facebook en nog meer.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings Updated.
nl: Instellingen bijgewerkt.

en: Settings could not be imported:
nl: Instellingen konden niet geïmporteerd worden:

en: Settings for %s archive
nl: Instellingen voor %s archief

en: Settings saved.
nl: Instellingen bewaard.

en: Settings successfully imported.
nl: De instellingen zijn met succes geïmporteerd.

en: Seven months ago
nl: Zeven maanden geleden

en: Share your post!
nl: Deel je bericht!

en: Shopping data preview:
nl: Winkel gegevens voorbeeld:

en: Should search engines follow links on this %1$s?
nl: Moeten zoekmachines links volgen op deze %1$s?

en: Should search engines follow links on this %s
nl: Moeten zoekmachines links volgen op deze %s

en: Show %s in search results?
nl: Toon %s in zoekresultaten?

en: Show All Content Types
nl: Alle contenttypes weergeven

en: Show Blog page
nl: Toon berichtenpagina

en: Show SEO settings for %1$s?
nl: Toon SEO instellingen voor %1$s?

en: Show blog page in breadcrumbs
nl: Blogpagina in kruimelpad tonen

en: Show debug information
nl: Fout opsporing gegevens weergeven

en: Show results for:
nl: Resultaten weergeven voor:

en: Show this item.
nl: Laat dit item zien.

en: Show your videos in Google Videos
nl: Toon je video's in Google Videos

en: Showing step items as an ordered list.
nl: Toon de stap onderdelen als geordende lijst.

en: Showing step items as an unordered list
nl: Toon de stap onderdelen als ongeordende lijst

en: Sign Up!
nl: Meld je aan!

en: Sign up for our newsletter if you would like to keep up-to-date about %1$s, other cool plugins by %2$s, and interesting news and tips from the world of SEO.
nl: Abonneer je op onze newsletter als je up-to-date wilt blijven over %1$s, andere coole plugins van %2$s en interessant nieuws en tips uit de wereld van SEO.

en: Single %s settings
nl: Enkelvoudig %s instellingen

en: Site Admins (default)
nl: Sitebeheerders (standaard)

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Site title
nl: Site-titel

en: Site type
nl: Type site

en: Site with ID %d not found.
nl: De site met ID %d is niet gevonden.

en: Six months ago
nl: Zes maanden geleden

en: Slug preview:
nl: Voorvertoning slug:

en: Social
nl: Sociaal

en: Social Media Posting
nl: Berichten op sociale media

en: Social description
nl: Social beschrijving

en: Social image
nl: Social afbeelding

en: Social media preview
nl: Sociale media preview

en: Social settings
nl: Sociale media-instellingen

en: Social title
nl: Social titel

en: Something else
nl: Iets anders

en: Something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please %1$sre-start the process%2$s.
nl: Er is iets mis gegaan, waardoor we de optimalisatie van je SEO gegevens niet konden voltooien. %1$sHerstart het proces%2$s.

en: Something went wrong. Please reload the page.
nl: Er is iets fout gegaan. Herlaad de pagina.

en: Sorry, there's no data available for that keyphrase/country combination.
nl: Sorry, er zijn geen suggesties beschikbaar voor deze keyphrase/land combinatie.

en: SoundCloud profile URL
nl: SoundCloud-profiel-URL

en: Special pages
nl: Speciale pagina's

en: Start SEO data optimization
nl: SEO-gegevensoptimalisatie starten

en: Start ranking better for your videos
nl: Begin beter te scoren voor je video's

en: Start: Choose your cornerstones!
nl: Begin: kies je cornerstones!

en: Step %1$d: %2$s
nl: Stap %1$d: %2$s

en: Step 1: Create a backup
nl: Stap 1: Maak een backup

en: Step 2: Import
nl: Stap 2: Importeren

en: Step 3: Check your data
nl: Stap 3: Controleer je data

en: Step 4: Run the configuration wizard
nl: Stap 4: Start de configuratiewizard

en: Step 5: Clean up
nl: Stap 5: Opschonen

en: Stop SEO data optimization
nl: SEO-gegevensoptimalisatie stoppen

en: Stop losing customers to other local businesses
nl: Verlies geen klanten meer aan andere lokale bedrijven

en: Structured Data
nl: Gestructureerde gegevens

en: Success!
nl: Geslaagd!

en: Success: %s
nl: Gelukt: %s

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Summary with large image
nl: Samenvatting met grote afbeelding

en: Super Admins only
nl: Alleen superbeheerders

en: Superfast internal linking suggestions
nl: Supersnelle interne linksuggesties

en: Surf to each one of your cornerstones on your own website. Hit %1$sedit post%2$s and go to the WordPress Backend. Mark them as cornerstones in the SEO tab of the metabox or the sidebar of Yoast SEO.
nl: Surf naar elk van je cornerstones op je eigen site. Druk op %1$sbericht bewerken%2$s en ga naar de WordPress backend. Markeer ze als cornerstones in de SEO tab van de metabox of in de zijbalk van Yoast SEO.

en: Synonyms & related keyphrases
nl: Synoniemen & gerelateerde keyphrases

en: Tag description
nl: Tagbeschrijving

en: Tagline
nl: Slogan

en: Take note:
nl: Let op:

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for content types
nl: Te tonen taxonomie in het kruimelpad voor berichttypes

en: Tech Article
nl: Technisch artikel

en: Ten months ago
nl: Tien maanden geleden

en: Term description
nl: Termbeschrijving

en: Term hierarchy
nl: Term hiërarchie

en: Term is set to noindex.
nl: Term is ingesteld op noindex

en: Term title
nl: Termtitel

en: Text link counter
nl: Tekstlinkteller

en: That means that the form and information below is disabled, and not used.
nl: Dat betekent dat het formulier en de informatie hieronder zijn uitgeschakeld en niet worden gebruikt.

en: The %1$s admin bar menu contains useful links to third-party tools for analyzing pages and makes it easy to see if you have new notifications.
nl: Het %1$s toolbar-menu bevat handige links naar tools van derden waarmee je je pagina's kan analyseren en geeft inzicht in hoeveel SEO-meldingen gevonden zijn.

en: The %1$s plugin installation is incomplete. Please refer to %2$sinstallation instructions%3$s.
nl: De %1$s plugininstallatie is onvolledig. Meer informatie in de %2$sinstallatiehandleiding%3$s.

en: The %1$s plugin might cause issues when used in conjunction with %2$s.
nl: De plugin %1$s veroorzaakt mogelijk problemen als deze in combinatie met %2$s wordt gebruikt.

en: The %s importer functionality uses temporary database tables. It seems your WordPress install does not have the capability to do this, please consult your hosting provider.
nl: De %s importeer functionaliteit gebruikt tijdelijke database tabellen. Het lijkt erop dat je WordPress installatie niet de mogelijkheid heeft om dit te doen, raadpleeg a.u.b. je hostingaanbieder.

en: The %s integration offers suggestions and insights for keywords related to the entered focus keyphrase.
nl: De %s integratie biedt suggesties en inzichten voor keywords die zijn gerelateerd aan de ingevoerde focus keyphrase.

en: The SEO analysis offers suggestions to improve the SEO of your text.
nl: De SEO-analyse geeft suggesties om de SEO van je tekst te verbeteren.

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
nl: De extensie Standaard-PHP-bibliotheek (SPL) lijkt niet beschikbaar. Vraag de hostingprovider deze te activeren.

en: The URL that this page should redirect to.
nl: De URL waar deze pagina naar moet doorsturen.

en: The advanced section of the %1$s meta box allows a user to remove posts from the search results or change the canonical. The settings in the schema tab allows a user to change schema meta data for a post. These are things you might not want any author to do. That's why, by default, only editors and administrators can do this. Setting to "%2$s" allows all users to change these settings.
nl: In de geavanceerde sectie van de meta box %1$s kan een gebruiker berichten uit de zoekresultaten verwijderen of de canonieke tekst wijzigen. Met de instellingen op het schema-tabblad kan een gebruiker schema metagegevens voor een bericht wijzigen. Dit zijn dingen waarvan je misschien niet wil dat een auteur ze doet. Daarom kunnen standaard alleen editors en beheerders dit doen. Als je instelt op "%2$s", kunnen alle gebruikers deze instellingen wijzigen.

en: The browser you are currently using is unfortunately rather dated. Since we strive to give you the best experience possible, we no longer support this browser. Instead, please use %1$sFirefox%4$s, %2$sChrome%4$s or %3$sMicrosoft Edge%4$s.
nl: De browser die je momenteel gebruikt, is helaas nogal gedateerd. Omdat we ernaar streven je de best mogelijke ervaring te bieden, ondersteunen we deze browser niet meer. Gebruik in plaats daarvan %1$sFirefox%4$s, %2$sChrome%4$s or %3$sMicrosoft Edge%4$s.

en: The canonical URL that this page should point to. Leave empty to default to permalink. %1$sCross domain canonical%2$s supported too.
nl: De canonieke URL waar deze pagina naar moet verwijzen; laat dit leeg om naar de eigen permalink te verwijzen. %1$sCross domain canonical%2$s wordt ook ondersteund.

en: The configuration wizard helps you to easily configure your site to have the optimal SEO settings.
nl: De configuratiehulp helpt je om gemakkelijk de optimale SEO-instellingen voor je site in te stellen.

en: The cornerstone approach
nl: De cornerstone aanpak

en: The cornerstone content feature lets you to mark and filter cornerstone content on your website.
nl: De cornerstone content-functionaliteit laat je cornerstone content op je website markeren en filteren.

en: The default blog setting must be the numeric blog id of the blog you want to use as default.
nl: De standaard bloginstellingen moeten het numerieke blog-ID hebben van het blog dat je als standaard wilt gebruiken.

en: The default card type to use
nl: Het te gebruiken standaard 'card type'.

en: The file size of the uploaded image is too large for %s. File size must be less than %s.
nl: De bestandsgrootte van de geüploade afbeelding is te groot voor %s. Bestandsgrootte moet kleiner zijn dan %s.

en: The filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
nl: De filter-extensie is niet beschikbaar. Vraag je hostingprovider om deze in te schakelen.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
nl: De eerste echte alles-in-één SEO-oplossing voor WordPress, inclusief inhoudsanalyse per pagina, XML-sitemaps en veel meer.

en: The following words occur the most in the content. These give an indication of what your content focuses on. If the words differ a lot from your topic, you might want to rewrite your content accordingly.
nl: De volgende woorden komen het meest voor in de tekst. Deze geven een indicatie van de focus van je tekst. Als de woorden erg afwijken van je onderwerp kun je overwegen om de tekst daarop te herschrijven.

en: The form contains %1$s error. %2$s | The form contains %1$s errors. %2$s
nl[0]: Het formulier bevat %1$s fout. %2$s
nl[1]: Het formulier bevat %1$s fouten. %2$s

en: The format of the uploaded image is not supported. The supported formats are: %s, %s and %s.
nl: Het format van de geüploade afbeelding wordt niet ondersteund. De ondersteunde formats zijn: %s, %s en %s.

en: The format of the uploaded image is not supported. The supported formats are: %s, %s, %s and %s.
nl: Het format van de geüploade afbeelding wordt niet ondersteund. De ondersteunde formats zijn: %s, %s, %s en %s.

en: The ingredients used in the recipe, e.g. sugar, flour or garlic.
nl: De gebruikte ingrediënten in het recept; bv. suiker, meel of knoflook.

en: The links columns show the number of articles on this site linking %3$sto%4$s this article and the number of URLs linked %3$sfrom%4$s this article. Learn more about %1$show to use these features to improve your internal linking%2$s, which greatly enhances your SEO.
nl: De links kolommen tonen het aantal artikelen op deze site die koppelen %3$snaar%4$s dit artikel en het aantal URL's gekoppeld %3$svan%4$s dit artikel. Meer informatie over %1$shoe je deze functies kunt gebruiken om je interne koppeling%2$s te verbeteren, wat je SEO sterk verbetert.

en: The name of the organization
nl: De naam van de organisatie

en: The name of the person
nl: De naam van de persoon

en: The number of headers and header labels don't match.
nl: Het aantal headers en header-labels komt niet overeen.

en: The person
nl: De persoon

en: The plugin %2$s changes your site's output and in doing that differentiates between search engines and normal users, a process that's called cloaking. We highly recommend that you disable it.
nl: De plugin %2$s past de uitvoer van gegevens op je site aan waardoor een verschil ontstaat tussen wat zoekmachines en normale gebruikers zien. Dit wordt cloaking genoemd. We raden je ten zeerste aan om het uit te schakelen.

en: The post %1$s appeared first on %2$s.
nl: Het bericht %1$s verscheen eerst op %2$s.

en: The post could not be found.
nl: Het bericht kon niet gevonden worden.

en: The premium version of %1$s with more features & support.
nl: De premium versie van %1$s met meer functies & ondersteuning.

en: The readability analysis offers suggestions to improve the structure and style of your text.
nl: De leesbaarheidsanalyse geeft suggesties om de structuur en stijl van je tekst te verbeteren.

en: The request to Ryte returned an error.
nl: Het verzoek aan Ryte heeft een fout geretourneerd.

en: The separator defined in your theme's %s tag.
nl: Het scheidingsteken zoals gedefinieerd in de %s-tag van het thema.

en: The settings on this page allow you to specify what the default search appearance should be for any type of content you have. You can choose which content types appear in search results and what their default description should be.
nl: De instellingen op deze pagina zorgen ervoor dat je kunt opgeven wat de standaard zoekweergave moet zijn voor ieder type inhoud dat je hebt. Je kunt kiezen welke inhoudstypes verschijnen in zoekresultaten en wat hun standaard beschrijving moet zijn.

en: The site's name
nl: De naam van de website

en: The site's tagline
nl: De slogan van de site

en: The social appearance settings for archives require Open Graph metadata (which is currently disabled). You can enable this in the %1$s‘Social’ settings under the ‘Facebook’ tab%2$s.
nl: De instellingen voor social weergave voor archieven vereisen Open Graph metadata (die momenteel is uitgeschakeld). Je kunt dit inschakelen in de instellingen %1$s‘Social’ onder de tab ‘Facebook’ %2$s.

en: The social appearance settings for content types require Open Graph metadata (which is currently disabled). You can enable this in the %1$s‘Social’ settings under the ‘Facebook’ tab%2$s.
nl: Voor de instellingen voor social weergave voor inhoudstypen is Open Graph metadata vereist (die momenteel zijn uitgeschakeld). Je kunt dit inschakelen in de instellingen %1$s‘Social’ onder het tab ‘Facebook’ %2$s.

en: The social appearance settings for taxonomies require Open Graph metadata (which is currently disabled). You can enable this in the %1$s‘Social’ settings under the ‘Facebook’ tab%2$s.
nl: De instellingen voor social weergave voor taxonomieën vereisen open Open Graph metadata (die momenteel is uitgeschakeld). Je kunt dit inschakelen in de instellingen %1$s‘Social’ onder de tab ‘Facebook’ %2$s.

en: The social appearance settings for your homepage require Open Graph metadata (which is currently disabled). You can enable this in the %1$s‘Social’ settings under the ‘Facebook’ tab%2$s.
nl: De instellingen voor social weergave voor je homepage vereisen Open Graph metadata (die momenteel uitgeschakeld is). Je kunt dit inschakelen in de instellingen %1$s‘Social’ onder de tab ‘Facebook’ %2$s.

en: The social homepage settings have been moved to the %1$s‘Search appearance’ settings under the ‘General’ tab%2$s.
nl: De instellingen voor social homepage zijn verplaatst naar de instellingen voor 'Zoekweergave' van %1$s onder het tab ‘Algemeen’ %2$s.

en: The steps of making the recipe, in the form of an ordered list with HowToStep and/or HowToSection items.
nl: De stappen om het recept te maken, in de vorm van een gesorteerde lijst met HowToStep en/of HowToSection items.

en: The submitted value was: %s
nl: De ingevoerde waarde was: %s

en: The term could not be found.
nl: De term kon niet gevonden worden.

en: The term is considered invalid. The following reason was given by WordPress: %s
nl: De term is als ongeldig beschouwd. De volgende reden is gegeven door WordPress: %s

en: The text link counter feature is not working as expected
nl: De functie voor de koppeling teller werkt niet zoals verwacht

en: The text link counter helps you improve your site structure.
nl: De tekstlinkteller helpt je om de structuur van je website te verbeteren.

en: The text link counter helps you improve your site structure. %1$sFind out how the text link counter can enhance your SEO%2$s.
nl: De tekst-link teller helpt je je sitestructuur verbeteren. %1$sOntdek hoe de tekst-link teller je SEO%2$s kan verbeteren.

en: The text link counter is working as expected
nl: De tekst koppeling teller werkt zoals verwacht

en: The time it takes to actually cook the dish.
nl: De tijd die nodig is om het gerecht werkelijk te koken.

en: The time it takes to prepare the items to be used in the instructions.
nl: De tijd die nodig is om de in de instructies te gebruiken voorwerpen voor te bereiden.

en: There is a new notification. | There are new notifications.
nl[0]: Er is een nieuwe notificatie.
nl[1]: Er zijn nieuwe notificaties.

en: These are settings for the %1$s plugin by %2$s
nl: Dit zijn instellingen voor de %1$s-plugin van %2$s

en: These are the image, title and description used when a link to your homepage is shared on social media.
nl: Dit zijn de afbeelding, titel en beschrijving die worden gebruikt als een link naar je homepage wordt gedeeld op social media.

en: These pages will be %s by default, so they will never show up in search results.
nl: Deze pagina's krijgen standaard %s, dus zullen ze nooit in de zoekresultaten verschijnen.

en: This %1$s REST API endpoint gives you all the metadata you need for a specific URL. This will make it very easy for headless WordPress sites to use %1$s for all their SEO meta output.
nl: Dit REST API-endpoint van %1$s biedt je alle metagegevens die je nodig hebt voor een specifieke URL. Dit zal het heel makkelijk maken voor headless WordPress-sites om %1$s te gebruiken voor al hun SEO-meta-output.

en: This adds an author byline and reading time estimate to the article’s snippet when shared on Slack.
nl: Dit voegt de auteursnaam en een schatting van de leestijd toe aan de samenvatting van het artikel wanneer het wordt gedeeld op Slack.

en: This data is shown as metadata in your site. It is intended to appear in %1$sGoogle's Knowledge Graph%2$s. You can be either an organization, or a person.
nl: Deze gegevens worden als metadata getoond op je site. Ze zijn bedoeld om te %1$sGoogle's Knowledge Graph%2$s. Je kunt of een bedrijf of een persoon zijn.

en: This feature has been disabled by the network admin.
nl: Deze optie is uitgeschakeld door de netwerk admin.

en: This feature has been disabled since subsites never send tracking data.
nl: Deze functie is uitgeschakeld omdat subsites nooit tracking gegevens verzenden.

en: This feature includes and replaces the Text Link Counter and Internal Linking Analysis
nl: Deze functie bevat en vervangt de Text Link Counter en Internal Linking Analysis

en: This feature is used to automatically add content to your RSS, more specifically, it's meant to add links back to your blog and your blog posts, so dumb scrapers will automatically add these links too, helping search engines identify you as the original source of the content.
nl: Deze instelling wordt gebruikt om automatisch tekst aan je RSS toe te voegen. Specifieker: het is om koppeling naar je website en je berichten toe te voegen. Hierdoor zullen 'domme' robots automatisch deze koppelingen ook toevoegen en zullen zoekmachines jou identificeren als de originele bron van de berichtinhoud.

en: This helps search engines understand your website and your content. You can change some of your settings for this page below.
nl: Dit helpt zoekmachines je site en je inhoud te begrijpen. Je kunt sommige van je instellingen voor de pagina hieronder wijzigen.

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
nl: Deze afbeelding wordt gebruikt als het bericht of de pagina geen afbeeldingen bevat.

en: This information will be used in Google's Knowledge Graph Card, the big block of information you see on the right side of the search results.
nl: Deze informatie zal worden gebruikt in Google's Knowledge Graph Card, het grote blok aan informatie dat je aan de rechterkant van de zoekresultaten ziet.

en: This is a sponsored link or advert (mark as %1$ssponsored%2$s)%3$s
nl: Dit is een gesponsorde link of advertentie (Als %1$ssponsored%2$s markeren)%3$s

en: This is below the recommended minimum of %5$d word. %3$sAdd more content%4$s. | This is below the recommended minimum of %5$d words. %3$sAdd more content%4$s.
nl[0]: Dit is minder dan het aanbevolen aantal van %5$d woord. %3$sVoeg meer inhoud toe%4$s.
nl[1]: Dit is minder dan het aanbevolen aantal van %5$d woorden. %3$sVoeg meer inhoud toe%4$s.

en: This is far below the recommended minimum of %5$d word. %3$sAdd more content%4$s. | This is far below the recommended minimum of %5$d words. %3$sAdd more content%4$s.
nl[0]: Dit is veel minder dan het aanbevolen minimum aantal van %5$d woord. %3$sVoeg meer inhoud toe%4$s.
nl[1]: Dit is veel minder dan het aanbevolen minimum aantal van %5$d woorden. %3$sVoeg meer inhoud toe%4$s.

en: This is slightly below the recommended minimum of %5$d word. %3$sAdd a bit more copy%4$s. | This is slightly below the recommended minimum of %5$d words. %3$sAdd a bit more copy%4$s.
nl[0]: Dit is net onder het minimum aantal aanbevolen van %5$d woord. %3$sVoeg nog iets meer tekst toe%4$s.
nl[1]: Dit is net onder het minimum aantal aanbevolen van %5$d woorden. %3$sVoeg nog iets meer tekst toe%4$s.

en: This is what shows in the search results when people find your homepage. This means this is probably what they see when they search for your brand name.
nl: Dit is wat wordt getoond in de zoekresultaten als men je homepage vindt. Dat betekent waarschijnlijk dat dit is wat ze zien wanneer ze jouw merknaam zoeken.

en: This must be an existing blog. Blog %s does not exist or has been marked as deleted.
nl: Dit moet een bestaand blog zijn. Blog %s bestaat niet of is gemarkeerd als verwijderd.

en: This tab allows you to selectively disable %1$s integrations with third-party products for all sites in the network. By default all integrations are enabled, which allows site admins to choose for themselves if they want to toggle an integration on or off for their site. When you disable an integration here, site admins will not be able to use that integration at all.
nl: Op dit tabblad kan je selectief %1$s integraties met producten van derden uitschakelen voor alle sites in het netwerk. Standaard zijn alle integraties ingeschakeld, waardoor het voor site admins is toegestaan om voor zichzelf te kiezen of ze toggle de integratie aan of uit van hun site. Als je een integratie hier uitschakelt dan kunnen site admins deze integratie niet gebruiken.

en: This tab allows you to selectively disable %s features for all sites in the network. By default all features are enabled, which allows site admins to choose for themselves if they want to toggle a feature on or off for their site. When you disable a feature here, site admins will not be able to use that feature at all.
nl: Deze tab laat je selectief bepaalde %s functionaliteit uitzetten voor alle sites in het netwerk. Standaard staan alle functies aan, wat site admins toestaat zelf te bepalen welke functies ze aan of uit willen zetten voor hun site. Wanneer je hier een functie uitzet, zullen site admins die functie helemaal niet kunnen gebruiken.

en: This tool allows you to quickly change important files for your SEO, like your robots.txt and, if you have one, your .htaccess file.
nl: Deze tool stelt je in staat snel belangrijke bestanden van de SEO te veranderen, zoals het robots.txt- en .htaccess-bestand (als dit bestaat).

en: This tool allows you to quickly change titles and descriptions of your posts and pages without having to go into the editor for each page.
nl: Dit hulpmiddel stelt je in staat snel titels en beschrijvingen van berichten en pagina's te veranderen zonder dat je voor elke pagina naar de editor hoeft te gaan.

en: This will import the post metadata like SEO titles and descriptions into your %1$s metadata. It will only do this when there is no existing %1$s metadata yet. The original data will remain in place.
nl: Dit importeert de post metadata zoals SEO titels en beschrijvingen in je %1$s metadata. Dit gebeurt enkel wanneer er nog geen bestaande %1$s metadata bestaat. De orginele data blijft dan staan.

en: Three months ago
nl: Drie maanden geleden

en: Time needed:
nl: Benodigde tijd:

en: Title
nl: Titel

en: Title Separator
nl: Scheidingsteken in de titel

en: Title separator symbol
nl: Titel verbindingsteken

en: Title settings
nl: Titelinstellingen

en: Title to use for Author page
nl: Titel voor de auteurspagina

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
nl: Titels die voor deze pagina gebruikt worden in het kruimelpad

en: To %1$sconfirm your site with Pinterest%2$s, add the meta tag here:
nl: Hier je metatag invoeren om je %1$ssite te valideren met Pinterest%2$s:

en: To be able to create a redirect and fix this issue, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support and updates, on %2$s.
nl: Om een doorstuuradres aan te maken en dit probleem op te lossen, heb je %1$s nodig. Je kan de plugin, inclusief een jaar ondersteuning en updates, kopen op %2$s.

en: To change the social accounts used for your site, update the details for %1$s.
nl: Om de sociale accounts die je gebruikt voor je site te veranderen, werk je de gegevens voor %1$s bij.

en: To let search engines know which social profiles are associated to this site, enter your site social profiles data below.
nl: Om ervoor te zorgen dat zoekmachines weten welke sociale profielen geassocieerd zijn met deze website kan je hieronder je sociale profielen invullen.

en: To make your site represent a Company or Organization go to %1$sSearch Appearance%2$s and set Organization or Person to "Organization".
nl: Om je site een Bedrijf of Organisatie te laten representeren, ga je naar %1$sZoekweergave%2$s en kies je bij Bedrijf of Persoon voor "Bedrijf".

en: To unlock this feature please update %s to the latest version.
nl: Om deze functie vrij te geven, update %s naar de laatste versie

en: To view your current crawl errors, %1$splease visit Google Search Console%2$s.
nl: Om je huidige crawlfouten te bekijken, %1$sbezoek je Google Search Console%2$s.

en: Toggle %1$s's XML Sitemap
nl: Schakel %1$s's XML-sitemap in of uit

en: Tools
nl: Extra

en: Truly optimize your site for a local audience with our %s plugin! Optimized address details, opening hours, store locator and pickup option!
nl: Optimaliseer je site echt voor lokaal publiek met onze %s plugin! Geoptimaliseerde adres gegevens, openingstijden, winkel locatie kiezer en ophaal optie!

en: Try to make shorter sentences to improve readability
nl: Probeer kortere zinnen te maken om de leesbaarheid te verbeteren.

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability
nl: Probeer kortere zinnen met minder moeilijke woorden te maken om de leesbaarheid te verbeteren.

en: Trying to build the sitemap cache key, but the postfix and prefix combination leaves too little room to do this. You are probably requesting a page that is way out of the expected range.
nl: Er is geprobeerd een goede sitemapcachesleutel te maken, maar de combinatie van voor- en achtervoegsel geeft hiervoor te weinig mogelijkheden. Je probeert waarschijnlijk een pagina op te vragen die ver buiten het verwachte bereik valt.

en: Tumblr profile URL
nl: Tumblr-profiel-URL

en: Twelve months ago
nl: Twaalf maanden geleden

en: Twitter Username
nl: Twitter-gebruikersnaam

en: Twitter preview
nl: Twitter voorbeeld

en: Twitter settings
nl: Titelinstellingen

en: Twitter username (without @)
nl: Twitter-gebruikersnaam (zonder @)

en: Twitter usernames can only contain letters, numbers, and underscores. %s
nl: Een Twitter gebruikersnaam kan enkel bestaan uit letters, cijfers en lage streepjes. %s

en: Twitter uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep the "Add Open Graph meta data" setting on the Facebook tab enabled if you want to optimize your site for Twitter.
nl: Twitter gebruikt Open Graph metadata net als Facebook, zorg er dus voor dat je de Open Graph checkbox op het Facebook tabblad aangevinkt houdt als je de site wil optimaliseren voor Twitter.

en: Two months ago
nl: Twee maanden geleden

en: Uncategorized
nl: Ongecategoriseerd

en: Unfortunately we cannot save changes to your SEO settings while you are working on a draft of an already-published %1$s. If you want to save your SEO changes, make sure to click 'Update', or wait to make your SEO changes until you are ready to update the %1$s.
nl: Helaas kunnen we veranderingen in je SEO-instellingen niet opslaan terwijl je werkt aan een concept van een reeds gepubliceerd(e) %1$s. Als je je SEO-instellingen wilt bewaren, zorg dan dat je op 'Updaten' klikt, of wacht met wijzigen van je SEO-instellingen tot je klaar bent om je %1$s te updaten.

en: Unlink
nl: Link verwijderen

en: Unlock with Premium
nl: Ontgrendel met Premium

en: Unordered list
nl: Ongesorteerde lijst

en: Updated %s
nl: %s is bijgewerkt.

en: Upgrade to %s
nl: Upgrade naar %s

en: Upgrade to Premium
nl: Naar Premium upgraden

en: Upgrade your %s plan
nl: Upgrade je %s abonnement

en: Upload Image
nl: Afbeelding uploaden

en: Upon saving, this setting will apply to all of your %1$s. %1$s that are manually configured will be left untouched. | Upon saving, these settings will apply to all of your %1$s. %1$s that are manually configured will be left untouched.
nl[0]: Na het opslaan is deze instelling van toepassing op al je %1$s. %1$s die handmatig zijn geconfigureerd, blijven onaangeroerd.
nl[1]: Na het opslaan zijn deze instellingen van toepassing op al je %1$s. %1$s die handmatig zijn geconfigureerd, blijven onaangeroerd.

en: Url preview
nl: Url voorbeeld

en: Usage of this breadcrumbs feature is explained in %1$sour knowledge-base article on breadcrumbs implementation%2$s.
nl: Het gebruik van de functie 'kruimelpad' wordt uitgelegd in %1$sons kennisbankartikel op kruimelpad implementatie%2$s.

en: Usage tracking
nl: Gebruik bijhouden

en: Use %1$s breadcrumbs instead of %2$s ones
nl: Gebruik %1$s kruimelpaden in plaats van %2$s

en: Use Image
nl: Afbeelding gebruiken

en: User description
nl: Gebruikersbeschrijving

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
nl: Door dit formulier te gebruiken kun je een site terugzetten naar de standaard SEO-instellingen.

en: Variable
nl: Variabele

en: View
nl: Bekijken

en: View &#8220;%s&#8221;
nl: &#8220;%s&#8221; bekijken

en: WARNING:
nl: WAARSCHUWING:

en: WP Page Title
nl: WP-paginatitel

en: Wait for a week or so, until %1$s automatically processes most of your content in the background.
nl: Wacht ongeveer een week, totdat %1$s je inhoud automatisch op de achtergrond verwerkt.

en: Want to continue?
nl: Wil je verder gaan?

en: Want to learn SEO from Team Yoast? Check out our %1$s!
nl: Wil je SEO leren van team Yoast? Bekijk onze %1$s!

en: Want to see how your content will look when it’s shared on %s?
nl: Wil je zien hoe je inhoud eruitziet als het is gedeeld op %s?

en: Warning: even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
nl: Waarschuwing: hoewel hier de 'metarobots'-instelling geregeld kan worden, heeft dit geen effect, aangezien de hele site op 'noindex' is ingesteld in de privacy-instellingen van de site.

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
nl: Waarschuwing: de link is toegevoegd, maar kan fouten bevatten. Test de link.

en: Warning: the variable %1$s cannot be used in this template. See the %2$s for more info.
nl: Waarschuwing: de variabele %1$s kan niet gebruikt worden in deze template. Bekijk de %2$s voor meer informatie.

en: We could not find any relevant articles on your website that you could link to from your post.
nl: We hebben geen relevante artikelen gevonden op je website waar je naartoe kan linken vanuit je bericht.

en: We estimate this could take a long time, due to the size of your site. As an alternative to waiting, you could:
nl: We schatten dat dit lang kan duren, vanwege de grootte van je site. Als alternatief voor wachten, zou je:

en: We estimate this will take a couple of minutes.
nl: We schatten dat dit een paar minuten zal duren.

en: We estimate this will take less than a minute.
nl: We schatten dat dit minder dan een minuut zal duren.

en: We have both free and premium online courses to learn everything you need to know about SEO.
nl: We hebben zowel gratis als betaalde online cursussen om je alles te leren over SEO.

en: We have detected that you have not finished this wizard yet, so we recommend you to %2$sstart the configuration wizard to configure %1$s%3$s.
nl: We hebben gedetecteerd dat je de configuratiehulp nog niet hebt afgerond. We raden aan om de %2$sconfiguratiehulp te starten om %1$s in te stellen%3$s.

en: We have detected the following issues that affect the SEO of your site.
nl: We hebben de volgende problemen ontdekt die invloed hebben op de SEO van je website.

en: We notice that you have installed WPML. To make sure your canonical URLs are set correctly, %1$sinstall and activate the Yoast SEO Multilingual add-on%2$s as well!
nl: We merken dat je WPML hebt geïnstalleerd. Om ervoor te zorgen dat je canonieke URL's correct zijn ingesteld, %1$sinstalleer en activeer dan ook de Yoast SEO Multilingual add-on%2$s!

en: We recommend you set this to Yes.
nl: We raden aan deze instelling op Ja te zetten.

en: We see that you enabled automatic updates for WordPress. We recommend that you do this for %1$s as well. This way we can guarantee that WordPress and %1$s will continue to run smoothly together. %2$sGo to your plugins overview to enable auto-updates for %1$s.%3$s
nl: We zien dat je automatische updates voor WordPress hebt ingeschakeld. We raden je aan dit ook voor %1$s te doen. Op deze manier kunnen we garanderen dat WordPress en %1$s samen goed blijven draaien. %2$sGa naar je plugins overzicht voor inschakelen van auto-updates voor %1$s .%3$s

en: We see that you enabled automatic updates for WordPress. We recommend that you do this for %1$s as well. This way we can guarantee that WordPress and %1$s will continue to run smoothly together. Please contact your network admin to enable auto-updates for %1$s.
nl: We zien dat je automatische updates aan hebt staan voor WordPress. We raden je aan om dit ook voor %1$s te doen. Op die manier kunnen we garanderen dat WordPress en %1$s perfect samen blijven werken. Neem contact op met je netwerkbeheerder om auto-updates voor %1$s aan te zetten.

en: We've analyzed your post. Everything looks good. Well done!
nl: We hebben je bericht geanalyseerd. Het ziet er goed uit. Goed gedaan!

en: We've analyzed your post. There is still room for improvement!
nl: We hebben je bericht geanalyseerd. Er is nog ruimte voor verbetering!

en: We've detected data from one or more SEO plugins on your site. Please follow the following steps to import that data:
nl: We hebben data gedetecteerd van een of meer SEO plugins op je site. Volg de volgende stappen om deze data te importeren:

en: We've encountered a problem trying to get related keyphrases. Please try again later.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het zoeken naar gerelateerde keyphrases. Probeer het later opnieuw.

en: We've noticed you've been using %1$s for some time now; we hope you love it! We'd be thrilled if you could %2$sgive us a 5 stars rating on WordPress.org%3$s!
nl: We hebben gemerkt dat je %1$s enige tijd nu gebruikt; we hopen dat het je bevalt! Wij zouden zeer erkentelijk zijn als je ons %2$seen 5 ster waardering geeft op WordPress.org%3$s!

en: We've written an article about %1$show to use the SEO score and Readability score%2$s.
nl: We hebben een artikel geschreven over %1$shoe je de SEO score en leesbaarheids score%2$s kunt gebruiken.

en: Web Page
nl: Webpagina

en: Webmaster Tools verification
nl: Verificatie van de webmaster-tools

en: Website name
nl: Websitenaam

en: What does the site %1$s represent?
nl: Wat vertegenwoordigt je site %1$s?

en: What type of page or content is this?
nl: Welk type pagina- of inhoud is dit?

en: When you click OK we will open our HelpScout beacon where you can find answers to your questions. This beacon will load our support data and also potentially set cookies.
nl: Als je op OK klikt, opent onze HelpScout beacon waar je antwoorden op jouw vragen kunt vinden. Deze pagina laadt onze ondersteuningsgegevens en stelt mogelijk ook cookies in.

en: When you upload media (an image or video for example) to WordPress, it doesn't just save the media, it creates an attachment URL for it. These attachment pages are quite empty: they contain the media item and maybe a title if you entered one. Because of that, if you never use these attachment URLs, it's better to disable them, and redirect them to the media item itself.
nl: Wanneer je media upload (bijvoorbeeld een afbeelding of video) in WordPress, wordt er naast het opslaan van de media ook een bijlage URL gemaakt. Deze bijlage pagina's zijn vrij leeg: ze bevatten de media en misschien een titel wanneer die is ingevoerd. Om die reden, als je de bijlage URLs nooit gebruikt, is het beter om deze uit te schakelen en ze door te sturen naar media.

en: Who should have access to the %1$s settings
nl: Wie moet toegang hebben tot de %1$s-instellingen

en: Wikipedia URL
nl: Wikipedia-URL

en: Wikipedia page about you
nl: Wikipedia pagina over jou

en: With %s, you can easily create such redirects.
nl: Met %s kun je eenvoudig deze redirects maken.

en: With which articles do you want to rank highest? Which are the most complete, which are the best explainers, which are %1$sthe%2$s most important? Check out your own website and choose the pages and posts you want to be your cornerstone articles!
nl: Met welke artikelen wil je het hoogst scoren? Welke zijn het meest compleet, welke zijn de beste uitleggers, welke zijn %1$sde%2$s meest belangrijke? Bekijk je eigen site en kies de pagina's en berichten die je als je cornerstone artikelen wil zien!

en: WordPress automatically generates an URL for each media item in the library. Enabling this will allow for google to index the generated URL.
nl: WordPress genereert automatisch een URL voor elk bestand in de mediabibliotheek. Door deze functie te activeren kan Google de gegenereerde URL indexeren.

en: Would you like to add a related keyphrase?
nl: Wil je een verwant keyphrase toevoegen?

en: Would you like to add another keyphrase?
nl: Wil je nog een keyphrase toevoegen?

en: Would you like to add keyphrase synonyms?
nl: Wil je keyphrase synoniemen toevoegen?

en: Would you like to add more than one keyphrase?
nl: Wil je meer dan een keyphrase toevoegen?

en: Would you like to be able to add these related keyphrases to the %s analysis so you can optimize your content even further?
nl: Zou je deze gerelateerde keyphrases willen kunnen toevoegen aan de %s analyse zodat je de inhoud nog verder kan optimaliseren?

en: Written by
nl: Geschreven door

en: XML sitemaps
nl: XML-sitemaps

en: Yandex confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
nl: Yandex verificatiecodes kunnen enkel bestaan uit de letters A t/m F, cijfers, streepjes en underscores. %s

en: Yandex verification code
nl: Yandex verificatiecode

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, you can track my site's data!
nl: Ja, je kunt de gegevens van mijn site bijhouden!

en: Yoast Breadcrumbs
nl: Yoast kruimelpaden

en: Yoast SEO automatically describes your pages using schema.org
nl: Yoast SEO beschrijft automatisch je pagina's met gebruikmaking van schema.org

en: Yoast option %1$s not found.
nl: Yoast-optie %1$s niet gevonden.

en: You are not allowed to activate plugins.
nl: Je hebt geen toestemming om plugins te activeren

en: You are not allowed to install plugins.
nl: Je hebt geen toestemming om plugins te activeren.

en: You are not allowed to modify unregistered network settings.
nl: Je hebt geen toestemming om ongeregistreerde netwerk instellingen aanpassen.

en: You are not allowed to perform this action.
nl: Je hebt geen toestemming om deze actie uit te voeren.

en: You are not receiving updates or support! Fix this problem by adding this site and enabling %1$s for it in %2$s.
nl: Je ontvangt geen updates of ondersteuning. Los dit probleem op door deze site toe te voegen en %1$s te activeren voor deze site in %2$s.

en: You are using a custom tagline or an empty one.
nl: Je gebruikt een aangepaste slogan of een lege.

en: You can %1$snot%2$s activate your premium plugin(s) and receive updates because %5$s cannot connect to %6$s. A common cause for not being able to connect is an out-of-date version of cURL, software used to connect to other servers. However, your cURL version seems fine. Please talk to your host and, if needed, the Yoast support team to figure out what is broken. %3$sRead more about cURL in our help center%4$s.
nl: Je kunt %1$sniet%2$s je premium plugin(s) activeren en updates ontvangen omdat %5$s niet kan verbinden met %6$s. Een veel voorkomende reden om geen verbinding te kunnen maken is een verouderde versie van cURL, software die wordt gebruikt om verbinding te maken met andere servers. Echter, je cURL versie lijkt prima. Praat alsjeblieft met je host en, indien nodig, het Yoast ondersteuning team om erachter te komen wat er kapot is. %3$sLees meer over cURL in ons helpcentrum%4$s.

en: You can %1$snot%2$s activate your premium plugin(s) and receive updates because %5$s cannot connect to %6$s. The cause for this error is probably that the cURL software on your server is too old. Please contact your host and ask them to update it to at least version 7.34. %3$sRead more about cURL in our help center%4$s.
nl: Je kunt %1$sniet%2$s je premium plugin(s) activeren en updates ontvangen omdat %5$s niet kan verbinden met %6$s. De oorzaak voor deze fout is waarschijnlijk dat de cURL software op je server te oud is. Neem contact op met je host en vraag hen om deze bij te werken naar ten minste versie 7.34. %3$sLees meer over cURL in ons helpcentrum%4$s.

en: You can change the default type for %1$s in your %2$sSearch Appearance Settings%3$s.
nl: Je kan het standaardtype voor %1$s wijzigen in je %2$sZoekweergave instellingen%3$s.

en: You can click on each element in the preview to jump to the Snippet Editor.
nl: Je kan op elk element in het voorbeeld klikken om naar de snippet-editor te gaan.

en: You can determine the title and description for the homepage by %1$sediting the homepage itself%2$s.
nl: Je kunt de titel en beschrijving voor de homepagina bepalen door %1$sde homepagina zelf te bewerken%2$s.

en: You can determine the title and description for the posts page by %1$sediting the posts page itself%2$s.
nl: Je kunt de titel en beschrijving voor de berichten pagina instellen door %1$sde berichten pagina zelf te bewerken%2$s

en: You can edit the SEO meta-data for this custom type on the %1$sShop page%2$s.
nl: Je kunt je SEO meta-data  voor dit aangepaste type bewerken op de %1$sWinkel pagina%2$s.

en: You can edit the details shown in meta data, like the social profiles, the name and the description of this user on their %1$s profile page.
nl: Je kunt de details die worden getoond in de metadata bewerken, zoals de sociale profielen, de naam en beschrijving van de gebruiker op hun %1$s profielpagina.

en: You can fix this on the %1$sPermalink settings page%2$s.
nl: Je kan dit verhelpen op de %1$sPermalink-instellingenpagina%2$s.

en: You can probably find an answer to your question in our %1$shelp center%2$s.
nl: Je kan waarschijnlijk een antwoord op je vraag vinden in ons %1$shelpcentrum%2$s.

en: You can speed up your site and get insight into your internal linking structure by letting us perform a few optimizations to the way SEO data is stored.
nl: Je kan je site versnellen en inzicht krijgen in je interne link-structuur door ons een paar optimalisaties te laten uitvoeren in de manier waarop SEO gegevens worden opgeslagen.

en: You can speed up your site and get insight into your internal linking structure by letting us perform a few optimizations to the way SEO data is stored. If you have a lot of content it might take a while, but trust us, it's worth it.
nl: Je kan je site versnellen en inzicht krijgen in je interne link-structuur door ons een paar optimalisaties te laten uitvoeren in de manier waarop SEO gegevens worden opgeslagen. Als je veel content hebt kan het lang duren, maar vertrouw ons, het is het wachten waard.

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools. This feature will add a verification meta tag on your home page. Follow the links to the different Webmaster Tools and look for instructions for the meta tag verification method to get the verification code. If your site is already verified, you can just forget about these.
nl: Je kan de vakken hieronder gebruiken om te verifiëren met de verschillende Webmaster Tools. Deze functionaliteit voegt een verificatie meta tag toe aan de homepagina. Volg de links naar de verschillende Webmaster Tools en zoek naar de instructies voor de meta tag verificatie methode om de verificatie code te krijgen. Als jouw website al geverifieerd is kan je dit overslaan.

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
nl: Je kunt de volgende variabelen in de inhoud gebruiken, ze worden vervangen door de waarde aan de rechterkant.

en: You can't edit %s that aren't yours.
nl: Je kunt geen %s bewerken die niet van jou zijn.

en: You can't edit %s.
nl: %s bewerken niet mogelijk.

en: You cannot create a %s file.
nl: Je kunt geen %s bestand maken.

en: You cannot edit the %s file.
nl: Je kunt het %s bestand niet wijzigen.

en: You cannot overrule a WPSEO standard variable replacement by registering a variable with the same name. Use the "wpseo_replacements" filter instead to adjust the replacement value.
nl: De standaardvariabele-vervanging van de WP-SEO kan niet worden overschreven door het registreren van een nieuwe variabele met dezelfde naam. Gebruik in plaats daarvan het 'wpseo_replacements'-filter om de vervangingswaarde in te stellen.

en: You changed the default WordPress tagline
nl: Je hebt de standaard WordPress slogan gewijzigd

en: You do have your postname in the URL of your posts and pages.
nl: Je hebt je bericht naam wel in de URL van je berichten en pagina's.

en: You do not have the required rights to export settings.
nl: Je hebt niet de benodigde rechten om instellingen te exporteren.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages
nl: Je hebt je bericht naam niet in de URL van je berichten en pagina's

en: You don't have a %s file, create one here:
nl: Er bestaat geen %s-bestand. Maak er hier een aan:

en: You don't have any published posts, your SEO scores will appear here once you make your first post!
nl: Je hebt geen gepubliceerde berichten, je SEO-scores worden hier zichtbaar nadat je je eerste bericht hebt gemaakt!

en: You have %d hidden notification: | You have %d hidden notifications:
nl[0]: Er is %d verborgen notificatie:
nl[1]: Er zijn %d verborgen notificaties:

en: You have %d hidden problem: | You have %d hidden problems:
nl[0]: Er is %d verborgen probleem:
nl[1]: Er zijn %d verborgen problemen:

en: You have previously set your site to represent a person. We’ve improved our functionality around Schema and the Knowledge Graph, so you should go in and %1$scomplete those settings%2$s.
nl: Je hebt eerder ingesteld dat je site een persoon vertegenwoordigt. We hebben onze mogelijkheden rond Schema en de Knowledge Graph verbeterd, dus je kunt het beste inloggen en %1$s instellingen daar invullen%2$s.

en: You have selected the user %1$s as the person this site represents. Their user profile information will now be used in search results. %2$sUpdate their profile to make sure the information is correct.%3$s
nl: Je hebt gebruiker %1$s ingesteld als de persoon waarvoor deze site is gemaakt. De profielgegevens van zijn of haar account worden nu gebruikt in de zoekresultaten. %2$sWerk het profiel bij om zeker te weten dat alle informatie klopt.%3$s

en: You have uploaded a %s. Please note that, if it’s an animated %s, only the first frame will be used.
nl: Je hebt een %s geüpload. Houd er rekening mee dat als het een geanimeerde %s is, alleen het eerste frame wordt gebruikt.

en: You have used HTML in your value which is not allowed.
nl: Het gebruik van HTML in de waarde is niet toegestaan.

en: You haven't set a Shop page in your WooCommerce settings. Please do this first.
nl: Je hebt nog geen Winkel pagina in je WooCommerce instellingen gemaakt. Doe dit eerst.

en: You just deleted a %1$s.
nl: Je hebt zojuist een %1$s verwijderd.

en: You just trashed a %1$s.
nl: Je hebt zojuist een %1$s naar de prullenbak verplaatst.

en: You searched for
nl: Je zocht naar

en: You searched for %s
nl: Je hebt gezocht naar %s

en: You should change the default WordPress tagline
nl: Je moet de standaard WordPress slogan wijzigen

en: You should create a redirect to ensure your visitors do not get a 404 error when they click on the no longer working URL.
nl: Je zou een redirect moeten maken om ervoor te zorgen dat je bezoekers geen 404 foutmelding krijgen wanneer ze klikken op een niet meer werkende URL.

en: You should run the configuration wizard, from the SEO &rarr; General &rarr; Dashboard page, to make sure all the settings for your site are correct.
nl: Je zou de configuratie wizard moeten starten vanuit de SEO Algemeen Dashboard pagina, om er zeker van te zijn dat al je instellingen voor de site goed zijn.

en: You still have the default WordPress tagline. Even an empty one is probably better.
nl: Je hebt nog steeds de standaard WordPress slogan. Zelfs een lege is waarschijnlijk beter.

en: You've done it!
nl: Je hebt het gedaan!

en: You've reached the maximum amount of 4 related keyphrases. You can change or remove related keyphrases in the %s metabox or sidebar.
nl: Je hebt het maximum van 4 gerelateerde keyphrases bereikt. Je kan gerelateerde keyphrases wijzigen of verwijderen in de %s metabox of zijbalk.

en: You've reached your request limit for today. Check back tomorrow or upgrade your plan over at %s.
nl: Je hebt je aanvraaglimiet voor vandaag bereikt. Kom morgen terug of upgrade je abonnement op %s.

en: YouTube URL
nl: YouTube-URL

en: YouTube profile URL
nl: YouTube-profiel-URL

en: Your %1$s settings:
nl: Je %1$s instellingen:

en: Your image dimensions are not suitable. The minimum dimensions are %dx%d pixels.
nl: De afmetingen van je afbeelding zijn niet geschikt. De minimale afmetingen zijn %dx%d pixels.

en: Your image dimensions are not suitable. The minimum dimensions are %dx%d pixels. The maximum dimensions are %dx%d pixels.
nl: De afmetingen van je afbeelding zijn niet geschikt. De minimale afmetingen zijn %dx%d pixels. De maximale afmetingen zijn %dx%d pixels.

en: Your keyphrase is too long. It can be a maximum of 191 characters.
nl: Je keyphrase is te lang. Het kan maximaal 191 tekens lang zijn.

en: Your permalink structure includes the post name
nl: Je permalink structuur bevat de bericht naam

en: Your site can be found by search engines
nl: Je site kan door zoekmachines worden gevonden

en: Your site cannot be found by search engines
nl: Je site kan niet gevonden worden door zoekmachines

en: Your site language is set to %s.
nl: De taal van je site in ingesteld op %s.

en: Your site language is set to %s. If this is not correct, contact your site administrator.
nl: De taal van je site is ingesteld op %s. Als dit niet juist is kun je contact opnemen met je site administrator.

en: Your site might not feel that SEO fit just yet. But that's just a matter of time. Let's start this workout by choosing your cornerstones.
nl: Je site voelt misschien nog niet zo geschikt aan voor SEO. Maar dat is slechts een kwestie van tijd. Laten we deze training beginnen met het kiezen van je cornerstones.

en: Your site will continue to work normally, but won't take full advantage of %s.
nl: Je site blijft normaal werken, maar maakt geen optimaal gebruik van %s.

en: Your website is currently configured to represent a Person
nl: Je website is momenteel geconfigureerd om een persoon te vertegenwoordigen

en: a theme that has proper title-tag theme support, or adapt your theme to have that support
nl: een thema dat de juiste titel slogan thema ondersteuning heeft, of pas je thema aan om die ondersteuning te hebben

en: archived
nl: gearchiveerd

en: archives for authors without posts
nl: archieven voor auteurs zonder berichten

en: author archives
nl: Auteur-archieven

en: breadcrumbs
nl: kruimelpad

en: check what your Facebook or Twitter post will look like.
nl: bepaal hoe je pagina er op Facebook en Twitter uit zal zien

en: create and manage redirects from within your WordPress install.
nl: maak en beheer redirects vanuit je WordPress installatie.

en: date archives
nl: datum archieven

en: days
nl: dagen

en: default
nl: standaard

en: deleted
nl: verwijderd

en: description (custom taxonomy)
nl: beschrijving (aangepaste taxonomie)

en: difficult
nl: moeilijk

en: easy
nl: eenvoudig

en: fairly difficult
nl: redelijk moeilijk

en: fairly easy
nl: redelijk eenvoudig

en: gain access to our 24/7 support team.
nl: krijg toegang tot onze 24/7 klantenservice.

en: hours
nl: uren

en: image preview
nl: Voorbeeld van afbeelding

en: internal linking
nl: intern linken

en: mature
nl: volwassen

en: minutes
nl: minuten

en: optimize a single post for synonyms and related keyphrases.
nl: Verbeter een bericht op synoniemen en verwante keyphrases

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>

en: public
nl: openbaar

en: seconds
nl: seconden

en: site structure
nl: sitestructuur

en: the archive for %s
nl: het archief voor %s

en: the following addons
nl: de volgende add-ons

en: this author's archives
nl: de archieven van deze auteur

en: very difficult
nl: heel moeilijk

en: very easy
nl: heel eenvoudig

en: {{a}}Read our article about site structure{{/a}} to learn more about how internal linking can help improve your SEO.
nl: {{a}}Lees ons artikel over sitestructuur{{/a}} om meer te leren hoe intern linken je kan helpen met het verbeteren van je SEO.
