Plugins - Yoast SEO - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (1311 entries)

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d words long. That's slightly shorter than the recommended minimum of %2$d words. %4$sMake it longer%5$s!
uk_UA: %3$sДовжина ключової фрази%5$s: Ключова фраза складається з %1$d слів. Це трохи менше від рекомендованого мінімуму - %2$d слів. %4$sЗробіть її довшою%5$s!

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d words long. That's longer than the recommended maximum of %2$d words. %4$sMake it shorter%5$s!
uk_UA: %3$sДовжина ключової фрази%5$s: Ключова фраза складається з %1$d слів. Це трохи більше від рекомендованого максимуму - %2$d слів. %4$sСкоротіть її%5$s!

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d word long. That's shorter than the recommended minimum of %2$d words. %4$sMake it longer%5$s! | %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d words long. That's shorter than the recommended minimum of %2$d words. %4$sMake it longer%5$s!
uk_UA[0]: %3$sДовжина ключової фрази%5$s: Ключова фраза складається з %1$d слова. Це трохи коротше від рекомендованого мінімуму - %2$d слова. %4$sЗробіть її довшою%5$s!
uk_UA[1]: %3$sДовжина ключової фрази%5$s: ключова фраза складається з %1$d слів. Це трохи менше від рекомендованого мінімуму - %2$d слів. %4$sЗробіть її довшою%5$s!
uk_UA[2]: %3$sДовжина ключової фрази%5$s: ключова фраза складається з %1$d слів. Це трохи менше від рекомендованого мінімуму - %2$d слів. %4$sЗробіть її довшою%5$s!

en: %1$sImage alt tags%2$s: All images have alt attributes. Good job!
uk_UA: %1$sТеги alt зображень%2$s: усі зображення мають alt-атрибути. Хороша робота!

en: %3$sImage alt tags%5$s: %1$d image out of %2$d doesn't have alt attributes. %4$sAdd alt attributes to your images%5$s! | %3$sImage alt tags%5$s: %1$d images out of %2$d don't have alt attributes. %4$sAdd alt attributes to your images%5$s!
uk_UA[0]: %3$sТеги alt-зображень%5$s: %1$d зображення з %2$d не має alt-атрибута. %4$sДодайте alt-атрибути до зображень%5$s!
uk_UA[1]: %3$sТеги alt-зображень%5$s: %1$d зображення з %2$d не мають alt-атрибута. %4$sДодайте alt-атрибути до зображень%5$s!
uk_UA[2]: %3$sТеги alt-зображень%5$s: %1$d зображень з %2$d не мають alt-атрибута. %4$sДодайте alt-атрибути до зображень%5$s!

en: %1$sImage alt tags%3$s: None of the images has alt attributes. %2$sAdd alt attributes to your images%3$s!
uk_UA: %1$sТеги alt-зображень%3$s: жодне із зображень не має alt-атрибута. %2$sДодайте alt-атрибути до всіх зображень%3$s!

note: translators: %1$s expands to an opening strong tag, %2$s expands to the dependency name, %3$s expands to a closing strong tag, %4$s expands to and opening anchor tag, %5$s expands to a closing anchor tag.
en: It looks like you've installed our %1$s%2$s addon%3$s. %4$sActivate it now%5$s to unlock more tools and SEO features to make your products stand out in search results.
uk_UA: Схоже, ви вже встановили %1$s%2$s додаток%3$s. %4$sАктивуйте його зараз%5$s, щоб отримати доступ до інструментів та SEO-функцій, так ваші товари виділятимуться в результатах пошуку.

note: translators: %1$s expands to an opening strong tag, %2$s expands to the dependency name, %3$s expands to a closing strong tag, %4$s expands to an opening anchor tag, %5$s expands to a closing anchor tag.
en: It looks like you aren't using our %1$s%2$s addon%3$s. %4$sUpgrade today%5$s to unlock more tools and SEO features to make your products stand out in search results.
uk_UA: Схоже, ви не використовуєте наш %1$s%2$s додаток%3$s. %4$sОновіть сьогодні%5$s, щоб отримати доступ до інструментів та SEO-функцій, так ваші товари виділятимуться в результатах пошуку.

note: translators: %1$s expands to an opening anchor tag for a link leading to the Premium installation page, %2$s expands to a closing anchor tag.
en: Below are the technical details for the error. See %1$sthis page%2$s for a more detailed explanation.
uk_UA: Нижче наведені технічні деталі помилки. Для більш детального пояснення див. %1$sцю сторінку%2$s.

en: %1$sImage Keyphrase%2$s: Good job!
uk_UA: %1$sЗображення Ключова фраза%2$s: Гарна робота!

en: %1$sImage Keyphrase%3$s: Images on this page do not have alt attributes with at least half of the words from your keyphrase. %2$sFix that%3$s!
uk_UA: %1$sЗображення Ключова фраза%3$s: Зображення на цій сторінці не мають атрибутів alt, принаймні в половині слів з вашої ключової фрази. %2$sВиправте це%3$s!

en: %1$sImages%2$s: Good job!
uk_UA: %1$sЗображення%2$s: Гарна робота!

en: %1$sImages and videos%2$s: Good job!
uk_UA: %1$sЗображення і відео%2$s: Гарна робота!

en: %3$sImages and videos%5$s: Only %1$d image or video appears on this page. We recommend at least %2$d. %4$sAdd more relevant images or videos%5$s! | %3$sImages and videos%5$s: Only %1$d images or videos appear on this page. We recommend at least %2$d. %4$sAdd more relevant images or videos%5$s!
uk_UA[0]: %3$sЗображення і відео%5$s: Тільки %1$d зображення або відео наявне на цій сторінці. Ми рекомендуємо принаймні %2$d. %4$sДодайте більше релевантних зображень або відео%5$s!
uk_UA[1]: %3$sЗображення і відео%5$s: Тільки %1$d зображення або відео наявні на цій сторінці. Ми рекомендуємо принаймні %2$d. %4$sДодайте більше релевантних зображень або відео%5$s!
uk_UA[2]: %3$sЗображення і відео%5$s: Тільки %1$d зображень або відео наявні на цій сторінці. Ми рекомендуємо принаймні %2$d. %4$sДодайте більше релевантних зображень або відео%5$s!

en: %3$sImages%5$s: Only %1$d image appears on this page. We recommend at least %2$d. %4$sAdd more relevant images%5$s! | %3$sImages%5$s: Only %1$d images appear on this page. We recommend at least %2$d. %4$sAdd more relevant images%5$s!
uk_UA[0]: %3$sЗображення%5$s: Тільки %1$d зображення наявне на цій сторінці. Ми рекомендуємо принаймні %2$d. %4$sДодайте більше релевантних зображень%5$s!
uk_UA[1]: %3$sЗображення%5$s: Тільки %1$d зображення наявні на цій сторінці. Ми рекомендуємо принаймні %2$d. %4$sДодайте більше релевантних зображень%5$s!
uk_UA[2]: %3$sЗображення%5$s: Тільки %1$d зображень наявні на цій сторінці. Ми рекомендуємо принаймні %2$d. %4$sДодайте більше релевантних зображень%5$s!

en: %1$sImages and videos%3$s: No images or videos appear on this page. %2$sAdd some%3$s!
uk_UA: %1$sЗображення і відео%3$s: На цій сторінці немає зображень чи відео. %2$sДодайте декілька%3$s!

en: %1$sLists%3$s: No lists appear on this page. %2$sAdd at least one ordered or unordered list%3$s!
uk_UA: %1$sСписки%3$s: На цій сторінці немає списків. %2$sДодайте принаймні один нумерований або ненумерований список%3$s!

en: %1$sLists%2$s: There is at least one list on this page. Great!
uk_UA: %1$sСписки%2$s: На цій сторінці є принаймні один список. Чудово!

en: Error stack trace
uk_UA: Трасування стека помилок

en: Response
uk_UA: Відгук

en: Error message
uk_UA: Повідомлення про помилку

en: Status code
uk_UA: Код статуса

en: Request method
uk_UA: Метод запиту

en: Request URL
uk_UA: URL запиту

en: Error details
uk_UA: Деталі помилки

en: Prep time
uk_UA: Час підготовки

en: The time it takes to prepare the items to be used in the instructions.
uk_UA: Час підготовки елементів для використання в інструкціях.

en: Recipe prep time
uk_UA: Час приготування рецепту

en: The time it takes to actually cook the dish.
uk_UA: Час, необхідний для приготування страви.

en: Recipe cooking time
uk_UA: Час приготування рецепту

en: Workouts
uk_UA: Тренування

note: translators: %1$s is the plugin name, %2$s and %3$s are a link.
en: A new version of %1$s is available. %2$sRenew your subscription%3$s if you want to update to the latest version.
uk_UA: Доступна нова версія %1$s. %2$sОновіть підписку%3$s, якщо хочете оновитися до останньої версії.

en: Finish this workout and make sure the right pages are ranking with Yoast SEO Premium.
uk_UA: Завершіть тренування та переконайтеся, що в  рейтингу Yoast SEO Premium відображаються правильні сторінки.

en: Want to continue?
uk_UA: Бажаєте продовжити?

note: translators: %1$s expands to <em>, %2$s expands to </em>.
en: Surf to each one of your cornerstones on your own website. Hit %1$sedit post%2$s and go to the WordPress Backend. Mark them as cornerstones in the SEO tab of the metabox or the sidebar of Yoast SEO.
uk_UA: Перейдіть до кожної наріжної інформації на вашому сайті. Натисніть %1$sредагувати запис%2$s та перейдіть до бекенду WordPress. Позначте їх як наріжну інформацію у вкладці SEO в метабоксі чи в боковій панелі Yoast SEO.

en: Mark these articles as cornerstone content
uk_UA: Позначити ці статті як наріжний вміст

note: translators: %1$s expands to <em>, %2$s expands to </em>.
en: With which articles do you want to rank highest? Which are the most complete, which are the best explainers, which are %1$sthe%2$s most important? Check out your own website and choose the pages and posts you want to be your cornerstone articles!
uk_UA: Для яких статей ви хочете отримати найвищий рейтинг? Для найповніших, для тих, які найкраще пояснюють, %1$sдля%2$s найважливіших? Погляньте на свій сайт та виберіть ті сторінки та записи, які ви хочете зробити наріжними статтями!

en: Your site might not feel that SEO fit just yet. But that's just a matter of time. Let's start this workout by choosing your cornerstones.
uk_UA: Можливо, ваш сайт ще не є оптимальним для SEO. Але це лише питання часу. Почнімо з вибору вашої наріжної інформації.

en: Start: Choose your cornerstones!
uk_UA: Початок: оберіть свій ключовий вміст!

note: translators: %1$s expands to <em>, %2$s expands to <a>, %3$s expands to </a>, %4$s expands to </em>.
en: %1$sNeed more guidance? We've covered every step in more detail in our %2$sCornerstone practical guide%3$s%4$s.
uk_UA: %1$sПотрібні додаткові вказівки? Ми детальніше розглянули кожен крок у нашому %2$sПрактичний посібник з Ключового вмісту%3$s%4$s.

note: translators: %1$s expands to <em>, %2$s expands to </em>.
en: On your site you have a few articles that are %1$sthe%2$s most important. You want to rank highest in Google with these articles. At Yoast, we call these articles cornerstone articles. Take the following 6 steps in order to start ranking with your cornerstone articles!
uk_UA: На вашому сайті є кілька статей, які є %1$sнайважливішими%2$s. За допомогою цих статей ви хочете зайняти найвище місце в Google. У Yoast ми називаємо ці статті наріжними. Виконайте наступні 6 кроків, щоб розпочати рейтинг за своїми наріжними статтями!

en: Rank with articles you want to rank with
uk_UA: Класифікуйте статті, за якими ви хочете оцінити рейтинг

en: The cornerstone approach
uk_UA: Змістовний підхід

en: Getting your site in shape and keeping it SEO fit can be challenging. Let us help you get started by taking on the most common SEO challenges, with these step by step SEO workouts.
uk_UA: Формування вашого сайту та підтримка його SEO оптимізації може бути складним завданням. Допоможемо вам розпочати роботу, взявшись за найпоширеніші виклики SEO, з цими покроковими SEO тренуваннями.

en: SEO Workouts
uk_UA: SEO тренування

en: Revise this step
uk_UA: Перегляньте цей крок

en: Finish this step
uk_UA: Завершіть цей крок

en: Enter step
uk_UA: Введіть крок

en: Instructions
uk_UA: Інструкції

en: Instructions title
uk_UA: Назва інструкцій

en: The steps of making the recipe, in the form of an ordered list with HowToStep and/or HowToSection items.
uk_UA: Кроки створення рецепту у формі впорядкованого переліку з елементами HowToStep та/або HowToSection.

en: Recipe instructions
uk_UA: Спосіб приготування рецепту

en: Enter an ingredient
uk_UA: Введіть інгредієнт

en: Ingredients
uk_UA: Інгредієнти

en: Ingredients title
uk_UA: Назва інгредієнтів

en: The ingredients used in the recipe, e.g. sugar, flour or garlic.
uk_UA: Інгредієнти, що використовуються в рецепті, наприклад, цукор, борошно чи часник.

en: Recipe ingredient(s)
uk_UA: Інгредієнт(и) рецепту

en: Improve the quality of your site search! Automatically helps your users find your cornerstone and most important content in your internal search results. It also removes noindexed posts & pages from your site’s search results.
uk_UA: Покращіть якість пошуку по сайту! Автоматично допомагає вашим користувачам знайти ключові моменти та найважливіший вміст у результатах внутрішнього пошуку. Також видаляє не індексовані записи та сторінки з результатів пошуку по сайту.

note: translators: %s: Zapier. translators: %s: Algolia.
en: Find out more about our %s integration.
uk_UA: Дізнайтеся більше про інтеграцію %s.

note: translators: 1: Yoast SEO, 2: Zapier.
en: Set up automated actions when you publish or update your content. By connecting %1$s with %2$s, you can easily send out your published posts to any of its 2000+ destinations, such as Twitter, Facebook and more.
uk_UA: Налаштуйте автоматичні дії під час публікації чи оновлення вмісту. З'єднавши %1$s з %2$s, ви легко можете розіслати опубліковані записи у понад 2000 напрямків, як-от Twitter, Facebook та інші.

en: Read more about how internal linking can improve your site structure.
uk_UA: Дізнайтеся більше про те, як внутрішні посилання можуть покращити структуру вашого сайту.

en: Get relevant internal linking suggestions  — while you’re writing! The link suggestions metabox shows a list of posts on your blog with similar content that might be interesting to link to.
uk_UA: Отримайте пропозиції внутрішніх посилань просто під час написання! Метабокс пропозицій посилань відображає перелік записів у вашому блозі зі схожим вмістом, які цікаво було б зв'язати посиланнями.

en: Link suggestions
uk_UA: Посилання пропозицій

en: Find out how Insights can help you improve your content.
uk_UA: Дізнайтеся, як Інсайти можуть допомогти покращити ваш вміст.

en: Find relevant data about your content right in the Insights section in the Yoast SEO metabox. You’ll see what words you use most often and if they’re a match with your keywords!
uk_UA: Знайдіть відповідні дані про ваш вміст у розділі Інсайти в метабоксі Yoast SEO. Ви побачите, які слова ви використовуєте найчастіше і чи збігаються вони з ключовими словами!

en: Insights
uk_UA: Статистика

en: Read more about Schema.
uk_UA: Дізнатися більше про Schema.

note: translators: %1$s expands to an opening anchor tag for a link leading to the Premium installation page, %2$s expands to a closing anchor tag. Translators: %1$s expands to an opening anchor tag for a link leading to the
en: Oops, something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please make sure to activate your subscription in MyYoast by completing %1$sthese steps%2$s.
uk_UA: Ой, щось пішло не так, і ми не можемо завершити оптимізацію ваших даних SEO. Будь ласка, переконайтеся, що ви активували підписку в MyYoast, виконавши %1$sтакі кроки%2$s.

note: translators: 1: link open tag; 2: link close tag.
en: The social appearance settings for archives require Open Graph metadata (which is currently disabled). You can enable this in the %1$s‘Social’ settings under the ‘Facebook’ tab%2$s.
uk_UA: Для налаштувань вигляду соцмереж для архівів необхідні метадані Open Graph (наразі вони вимкнені). Ви можете увімкнути їх в %1$sналаштуваннях ‘Соцмережі’ на вкладці ‘Фейсбук’%2$s.

note: translators: 1: link open tag; 2: link close tag.
en: The social appearance settings for taxonomies require Open Graph metadata (which is currently disabled). You can enable this in the %1$s‘Social’ settings under the ‘Facebook’ tab%2$s.
uk_UA: Для налаштувань вигляду соцмереж для таксономії необхідні метадані Open Graph (наразі вони вимкнені). Ви можете увімкнути їх в  %1$sналаштуваннях ‘Соцмережі’ на вкладці ‘Фейсбук’%2$s.

note: translators: 1: link open tag; 2: link close tag.
en: The social appearance settings for content types require Open Graph metadata (which is currently disabled). You can enable this in the %1$s‘Social’ settings under the ‘Facebook’ tab%2$s.
uk_UA: Для налаштувань вигляду соцмереж для типів записів необхідні метадані Open Graph (наразі вони вимкнені). Ви можете увімкнути їх в %1$sналаштуваннях ‘Соцмережі’ на вкладці ‘Фейсбук’%2$s.

note: translators: 1: link open tag; 2: link close tag.
en: The social appearance settings for your homepage require Open Graph metadata (which is currently disabled). You can enable this in the %1$s‘Social’ settings under the ‘Facebook’ tab%2$s.
uk_UA: Для налаштувань вигляду соцмереж для домашньої сторінки необхідні метадані Open Graph (наразі вони вимкнені). Ви можете увімкнути їх в %1$sналаштуваннях ‘Соцмережі’ на вкладці ‘Фейсбук’%2$s.

en: Default image
uk_UA: Зображення за замовчуванням

note: translators: 1: link open tag; 2: link close tag.
en: The social homepage settings have been moved to the %1$s‘Search appearance’ settings under the ‘General’ tab%2$s.
uk_UA: Налаштування домашньої сторінки соцмереж були переміщені до %1$sналаштувань 'Вигляду Пошуку' у вкладці ‘Загальні’%2$s.

en: Rewrite titles
uk_UA: Переписати назви

en: These are the image, title and description used when a link to your homepage is shared on social media.
uk_UA: Це зображення, назва та опис, що використовуються, коли посиланням на головну сторінку діляться у соціальних мережах.

note: translators: %s is the plural version of the post type's name.
en: %s archive settings
uk_UA: архівні налаштування %s

note: translators: %s is the singular version of the post type's name.
en: Single %s settings
uk_UA: Одиночні налаштування %s

en: Cooking time
uk_UA: Час приготування

en: Enter a recipe description
uk_UA: Введіть опис рецепту

en: A description of the recipe.
uk_UA: Опис рецепту.

en: Recipe description
uk_UA: Опис рецепту

en: Unlock with Premium
uk_UA: Розблокувати за допомогою Преміум

note: translators: %s expands to 'Yoast SEO Premium'.
en: To unlock this feature please update %s to the latest version.
uk_UA: Для розблокування цієї функції, будь ласка, оновіть  %s до останньої версії.

en: Modify your social description by editing it right here.
uk_UA: Змініть опис соцмереж, ввівши його тут.

en: Social description
uk_UA: Опис соцмереж

en: Social title
uk_UA: Назва соцмереж

en: Social image
uk_UA: Зображення соцмереж

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: No %1$s plugins have been installed. You don't seem to own any active subscriptions.
uk_UA: Жодного плагіна %1$s не встановлено. Схоже, у вас немає активних підписок.

note: Translators: %s expands to the error message.
en: Addon installation failed because of an error: %s.
uk_UA: Не вдалося встановити застосунок через помилку: %s.

en: You are not allowed to install plugins.
uk_UA: Вам не дозволено встановлювати плагіни.

note: Translators: %s expands to the name of the addon.
en: Addon installed.
uk_UA: Застосунок встановлено.

note: Translators:%s expands to the error message.
en: Addon activation failed because of an error: %s.
uk_UA: Не вдалося активувати застосунок через помилку: %s.

en: You are not allowed to activate plugins.
uk_UA: Вам не дозволено активувати плагіни.

note: Translators: %s expands to the name of the addon.
en: Addon activated.
uk_UA: Застосунок активовано.

note: translators: %1$s expands to an anchor tag to the admin premium page, %2$s expands to Yoast SEO Premium, %3$s expands to a closing anchor tag
en: %1$s Continue to %2$s%3$s
uk_UA: %1$s Продовжити з %2$s%3$s

en: Installing and activating addons
uk_UA: Встановлення та активація застосунків

en: the following addons
uk_UA: такі застосунки

note: translators: %s expands to Yoast
en: %s SEO installation
uk_UA: Встановлення %s SEO

en: Install and activate
uk_UA: Встановити та активувати

note: translators: %s expands to Yoast SEO Premium
en: Please confirm below that you would like to install %s on this site.
uk_UA: Будь ласка, підтвердіть нижче, що ви хочете встановити %s на цьому сайті.

en: Shopping data preview:
uk_UA: Перегляд даних покупок:

en: Availability
uk_UA: Доступність

en: Price
uk_UA: Ціна

note: Translators: %s expands to the actual rating, e.g. 8/10.
en: Rating
uk_UA: Рейтинг

en: %s reviews
uk_UA: відгуків %s

en: Rating: %s
uk_UA: Оцінка: %s

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Add a block to your recipe...
uk_UA: Додайте блок до свого рецепту...

en: Serves #
uk_UA: Порції #

en: Create a Recipe in an SEO-friendly way. You can only use one Recipe block per post.
uk_UA: Створити рецепт у дружній до SEO спосіб. Ви можете використати лише один блок з рецептом в одному записі.

note: translators: %1$s expands to Yoast
en: %1$s Recipe
uk_UA: Рецепт %1$s

en: Enter a recipe name
uk_UA: Введіть назву рецепту

note: Translators: %1$s expands to 'Yoast SEO', %2$s to an opening anchor tag for a link leading to the Plugins page, and %3$s to a closing anchor tag.
en: We see that you enabled automatic updates for WordPress. We recommend that you do this for %1$s as well. This way we can guarantee that WordPress and %1$s will continue to run smoothly together. Please contact your network admin to enable auto-updates for %1$s.
uk_UA: Ми бачимо, що ви увімкнули автоматичні оновлення для WordPress. Ми радимо вам зробити це й для %1$s. Так ми зможемо гарантувати, що WordPress і %1$s й надалі працюватимуть злагоджено. Будь ласка, зверніться до свого адміністратора мережі, щоб активувати автооновлення для %1$s.

note: translators: %s expands to Yoast SEO Premium.
en: Required by %s
uk_UA: Обов'язково для %s

note: Translators: %1$s resolves to Yoast SEO.
en: Auto-updates are disabled based on this setting for %1$s.
uk_UA: Автоматичні оновлення вимкнені на основі цього налаштування для %1$s.

note: Translators: %1$s resolves to Yoast SEO.
en: Auto-updates are enabled based on this setting for %1$s.
uk_UA: Автоматичні оновлення ввімкнені на основі цього налаштування для %1$s.

note: Translators: %1$s expands to 'Yoast SEO', %2$s to an opening anchor tag for a link leading to the Plugins page, and %3$s to a closing anchor tag.
en: We see that you enabled automatic updates for WordPress. We recommend that you do this for %1$s as well. This way we can guarantee that WordPress and %1$s will continue to run smoothly together. %2$sGo to your plugins overview to enable auto-updates for %1$s.%3$s
uk_UA: Ми бачимо, що ви увімкнули автоматичні оновлення для WordPress. Радимо вам зробити це й для %1$s. Так ми можемо гарантувати, що WordPress і %1$s будуть й надалі злагоджено працювати. %2$sПерейдіть до огляду плагінів для ввімкнення автооновлень для %1$s.%3$s

en: New
uk_UA: Нове

en: Schema analysis:
uk_UA: Аналіз схеми:

en: seconds
uk_UA: секунд

en: Remove image
uk_UA: Видалити зображення

en: Select image
uk_UA: Вибрати зображення

en: Replace image
uk_UA: Замінити зображення

en: Enable Breadcrumbs for your theme
uk_UA: Увімкнути Хлібні крихти для вашої теми

note: translators: %1$s / %2$s: links to the breadcrumbs implementation page on the Yoast knowledgebase
en: Note: You can always choose to enable / disable them for your theme below. This setting will not apply to breadcrumbs inserted through a widget, a block or a shortcode.
uk_UA: Примітка: Ви завжди можете увімкнути / вимкнути їх для своєї теми нижче. Це налаштування не застосовуватиметься до хлібних крихт, вставлених через віджет, блок або скорочений код.

note: translators: %1$s expands to 'Yoast'.
en: %1$s premium plugin updates work fine
uk_UA: %1$s оновлення преміум-плагіна працює нормально

note: translators: %1$s expands to 'Yoast'.
en: %1$s premium plugins cannot update
uk_UA: %1$s преміум-плагіни не можна оновити

en: site structure
uk_UA: структура сайту

en: internal linking
uk_UA: внутрішні посилання

en: breadcrumbs
uk_UA: хлібні крихти

en: Adds the Yoast SEO breadcrumbs to your template or content.
uk_UA: Додає хлібні крихти Yoast SEO до вашого шаблону або змісту.

en: Yoast Breadcrumbs
uk_UA: Хлібні крихти Yoast

en: The post could not be found.
uk_UA: Допис не знайдено.

note: translators: %s is the reason given by WordPress.
en: The term is considered invalid. The following reason was given by WordPress: %s
uk_UA: Термін вважається недійсним. WordPress вказав таку причину: %s

en: The term could not be found.
uk_UA: Таксономію не знайдено.

en: This feature has been disabled since subsites never send tracking data.
uk_UA: Цю можливість було вимкнено, оскільки підсайти ніколи не надсилають дані про стеження.

note: translators: %1$s expands to an opening anchor tag, %2$s expands to an closing anchor tag.
en: We notice that you have installed WPML. To make sure your canonical URLs are set correctly, %1$sinstall and activate the Yoast SEO Multilingual add-on%2$s as well!
uk_UA: Ми помітили, що ви встановили WPML. Щоб переконатися, що ваші канонічні URL встановлені коректно, також %1$sвстановіть та активуйте додаток Yoast SEO Multilingual %2$s!

en: Because of a change in your category base setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
uk_UA: У зв'язку із зміною налаштувань вашої основної категорії, деякі ваші дані SEO мають бути опрацьовано ще раз.

note: Translators: %1$s translates to the Post Label in singular form
en: Unfortunately we cannot save changes to your SEO settings while you are working on a draft of an already-published %1$s. If you want to save your SEO changes, make sure to click 'Update', or wait to make your SEO changes until you are ready to update the %1$s.
uk_UA: На жаль, ми не можемо зберегти зміни ваших налаштувань SEO, поки ви працюєте з чорновиком вже опублікованого допису %1$s. Якщо ви бажаєте зберегти ваші зміни SEO, натисніть "Оновити" або збережіть SEO зміни, коли ви будете готові оновити %1$s.

en: Got it
uk_UA: Зрозуміло

en: Get started with Yoast SEO's content analysis for Elementor!
uk_UA: Почніть аналіз вмісту Yoast SEO для Elementor!

en: New: Yoast SEO for Elementor
uk_UA: Нове: Yoast SEO для Elementor

en: Find out how a rich snippet can improve visibility and click-through-rate.
uk_UA: Перегляньте, як багатофункціональні сніпети можуть покращити видимість та частоту переходів.

en: This adds an author byline and reading time estimate to the article’s snippet when shared on Slack.
uk_UA: Це додає авторський підпис і приблизний час читання до фрагмента статті, коли він публікується в Slack.

en: Enhanced Slack sharing
uk_UA: Покращене поширення в Slack

note: translators: 1: Expands to Yoast SEO
en: Wait for a week or so, until %1$s automatically processes most of your content in the background.
uk_UA: Зачекайте близько тижня, поки %1$s автоматично обробить більшість вашого вмісту у фоновому режимі.

note: translators: %s expands to the reading time number, in minutes
en: %s minute | %s minutes
uk_UA[0]: %s хвилина
uk_UA[1]: %s хвилини
uk_UA[2]: %s хвилин

note: translators: %s expands to the reading time number, in minutes
en: Est. reading time
uk_UA: Прибл. час читання

en: Written by
uk_UA: Автор

en: Google Rich Results Test
uk_UA: Тест Google Rich Results

en: Because of a change in your tag base setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
uk_UA: Через зміни в базовому налаштуванні позначок деякі ваші дані SEO мають бути оброблені заново.

note: translators: %s: 'Semrush'
en: The %s integration offers suggestions and insights for keywords related to the entered focus keyphrase.
uk_UA: Інтеграція %s надає пропозиції та розуміння ключових слів, схожих із введеною ключовою фразою фокусу.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: This tab allows you to selectively disable %1$s integrations with third-party products for all sites in the network. By default all integrations are enabled, which allows site admins to choose for themselves if they want to toggle an integration on or off for their site. When you disable an integration here, site admins will not be able to use that integration at all.
uk_UA: Ця вкладка дозволяє вибірково вимкнути інтеграцію %1$s s зі сторонніми продуктами для всіх вебсайтів у мережі. За замовчуванням усі можливості ввімкнені, що дозволяє адміністраторам сайтів самостійно вибирати, чи вони хочуть ввімкнути інтеграцію для свого сайту чи вимкнути її.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: %1$s can integrate with third parties products. You can enable or disable these integrations below.
uk_UA: %1$s може інтегруватися зі сторонніми продуктами. Можете ввімкнути або вимкнути інтеграції нижче.

en: Activate your subscription
uk_UA: Активуйте свою підписку

en: Stop SEO data optimization
uk_UA: Зупинити SEO оптимізацію даних

en: Oops, something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please click the button again to re-start the process.
uk_UA: Йой, щось пішло не так, і ми не змогли завершити оптимізацію ваших даних SEO. Будь ласка, натисніть на кнопку, щоб почати спочатку.

en: Optimizing SEO data... This may take a while.
uk_UA: Оптимізуємо дані SEO. Це може зайняти деякий час.

en: SEO data optimization complete
uk_UA: Оптимізація даних SEO завершена

en: SEO data optimization is disabled for non-production environments.
uk_UA: Оптимізація даних SEO вимкнена для середовищ розробки.

en: This feature includes and replaces the Text Link Counter and Internal Linking Analysis
uk_UA: Ця функція містить та замінює лічильник текстових посилань та аналіз внутрішнього зв’язку

note: translators: %s: Expands to "Yoast SEO Premium".
en: Check out %s!
uk_UA: Оцініть %s!

note: translators: %s: Expands to "Yoast SEO".
en: Would you like to be able to add these related keyphrases to the %s analysis so you can optimize your content even further?
uk_UA: Ви б хотіли мати можливість додати схожі ключові фрази до аналізу %s для кращої оптимізації вмісту?

en: We've encountered a problem trying to get related keyphrases. Please try again later.
uk_UA: Ми зіткнулися з проблемою, намагаючись отримати схожі ключові фрази. Будь ласка, спробуйте пізніше.

note: translators: %s: Expands to "Yoast SEO".
en: You've reached the maximum amount of 4 related keyphrases. You can change or remove related keyphrases in the %s metabox or sidebar.
uk_UA: Ви досягли максимуму - 4 схожих ключових фраз. Ви можете змінити або видалити ключові фрази в метабоксі %s або бічній панелі.

note: translators: %1$s expands to "Yoast SEO", %2$s expands to "Semrush".
en: Please wait while %1$s connects to %2$s to get related keyphrases...
uk_UA: Будь ласка, зачекайе, поки %1$s під'єднується до %2$s, щоб отримати схожі ключові фрази...

note: translators: %s : Expands to "Semrush".
en: Upgrade your %s plan
uk_UA: Оновіть ваш план %s

note: translators: %s : Expands to "Semrush".
en: You've reached your request limit for today. Check back tomorrow or upgrade your plan over at %s.
uk_UA: Ви досягли ліміту запитів на сьогодні. Перевірте завтра або оновіть ваш план на %s.

en: Last month
uk_UA: За останній місяць

en: Two months ago
uk_UA: 2 місяці тому

en: Three months ago
uk_UA: 3 місяці тому

en: Four months ago
uk_UA: 4 місяці тому

en: Five months ago
uk_UA: 5 місяців тому

en: Six months ago
uk_UA: 6 місяців тому

en: Seven months ago
uk_UA: 7 місяців тому

en: Eight months ago
uk_UA: 8 місяців тому

en: Nine months ago
uk_UA: 9 місяців тому

en: Ten months ago
uk_UA: 10 місяців тому

en: Eleven months ago
uk_UA: 11 місяців тому

en: Twelve months ago
uk_UA: 12 місяців тому

note: translators: %s expands to Semrush
en: Get more insights at %s
uk_UA: Більше рекомендацій на %s

en: Keyphrase volume in the last 12 months on a scale from 0 to 100.
uk_UA: Обсяг ключової фрази за останні 12 місяців за шкалою від 0 до 100.

en: Learn more about the related keyphrases trend
uk_UA: Дізнайтеся більше про тенденції схожих ключових фраз

en: Trend
uk_UA: Тенденція

en: Learn more about the related keyphrases volume
uk_UA: Дізнайтеся більше про обсяг схожих ключових фраз

en: Volume
uk_UA: Обсяг

en: Related keyphrase
uk_UA: Схожа ключова фраза

en: Select country
uk_UA: Виберіть країну

en: Show results for:
uk_UA: Показати результати для:

en: Please enter a focus keyphrase first to get related keyphrases
uk_UA: Будь ласка, введіть спочатку ключову фразу фокусу, щоб отримати схожі ключові фрази.

en: Sorry, there's no data available for that keyphrase/country combination.
uk_UA: На жаль, немає доступних даних для комбінації ключова фраза/країна.

en: Get related keyphrases
uk_UA: Знайти пов’язані ключові фрази

en: Related keyphrases
uk_UA: Пов’язані ключові фрази

en: The number of headers and header labels don't match.
uk_UA: Кількість заголовків та міток заголовків не співпадає.

en: All permalinks were successfully reset
uk_UA: Усі постійні посилання успішно скинуто

en: You can speed up your site and get insight into your internal linking structure by letting us perform a few optimizations to the way SEO data is stored.
uk_UA: Ви можете пришвидшити роботу свого сайту та отримати уявлення про свою внутрішню структуру зв’язку, дозволивши нам виконати кілька оптимізацій способу зберігання даних SEO.

en: Start SEO data optimization
uk_UA: Розпочати оптимізацію даних SEO

en: Learn more about the benefits of optimized SEO data.
uk_UA: Дізнайтеся більше про переваги оптимізованих даних SEO.

en: You can speed up your site and get insight into your internal linking structure by letting us perform a few optimizations to the way SEO data is stored. If you have a lot of content it might take a while, but trust us, it's worth it.
uk_UA: Ви можете пришвидшити роботу свого сайту та отримати уявлення про свою внутрішню структуру посилань, дозволивши нам виконати кілька оптимізацій способу зберігання даних SEO. Якщо у вас багато вмісту, це може зайняти деякий час, але повірте нам, воно того варте.

en: Optimize SEO Data
uk_UA: Оптимізація даних SEO

en: If the problem persists, please contact support.
uk_UA: Якщо проблема не зникне, будь ласка, зверніться до служби підтримки.

note: Translators: %1$s expands to an opening anchor tag for a link leading to the Yoast SEO tools page, %2$s expands to a closing anchor tag.
en: Something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please %1$sre-start the process%2$s.
uk_UA: Щось пішло не так, і нам не вдалося завершити оптимізацію ваших даних SEO. Будь ласка, %1$sпочніть спочатку%2$s.

note: translators: %s expands to a mailto support link.
en: If you still need support and have an active subscription for this product, please email %s.
uk_UA: Якщо вам все ще потрібна підтримка, і у вас є активна підписка на цей продукт, будь ласка, напишіть на %s.

note: translators: 1: expands to <a> that refers to the help page, 2: </a> closing tag.
en: You can probably find an answer to your question in our %1$shelp center%2$s.
uk_UA: Можливо, ви знайдете відповідь на ваше питання в нашому %1$sцентрі допомоги%2$s.

en: Need support?
uk_UA: Потрібна допомога?

note: translators: %1$s: expands to an opening anchor tag, %2$s: expands to a closing anchor tag
en: Disabling Yoast SEO's XML sitemaps will not disable WordPress' core sitemaps. In some cases, this %1$s may result in SEO errors on your site%2$s. These may be reported in Google Search Console and other tools.
uk_UA: Вимкнення XML-файлів карт сайту Yoast SEO не призведе до відключення основних карт сайту WordPress. У деяких випадках це %1$s може спричинити помилки в роботі SEO на вашому сайті%2$s. Про них можна повідомити в пошуковій консолі Google та інших інструментах.

note: Translators: %s expands to the social medium name, i.e. Faceboook.
en: Twitter preview
uk_UA: Попередній перегляд Twitter

note: Translators: %s expands to the social medium name, i.e. Faceboook.
en: Facebook preview
uk_UA: Попередній перегляд Facebook

note: Translators: %s translates to the Post Label in singular form
en: Return to your %s
uk_UA: Повернутися назад до %s

note: Translators: %s translates to the Post Label in singular form
en: Make sure to save your %s for changes to take effect
uk_UA: Не забудьте зберегти %s, щоб зміни набрали чинності

en: Make your products stand out in Google
uk_UA: Зробіть ваші товари помітними в Google

en: Everything you need for Google News
uk_UA: Все, що потрібно для Google Новин

en: Start ranking better for your videos
uk_UA: Почніть покращувати ранжування для своїх відео

en: Stop losing customers to other local businesses
uk_UA: Перестаньте віддавати клієнтів іншим місцевим компаніям

note: translators: 1: Yoast SEO, 2: translated version of "Off"
en: The advanced section of the %1$s meta box allows a user to remove posts from the search results or change the canonical. The settings in the schema tab allows a user to change schema meta data for a post. These are things you might not want any author to do. That's why, by default, only editors and administrators can do this. Setting to "%2$s" allows all users to change these settings.
uk_UA: Розширений розділ мета-коду %1$s дозволяє користувачеві видаляти публікації з результатів пошуку або змінювати канонічні. Налаштування у вкладці схеми дозволяють користувачеві змінювати мета-дані схеми для запису. Це ті речі, які ви не хочете дозволяти будь-якому автору. Ось чому, за замовчуванням, лише редактори та адміністратори можуть це зробити. Встановлення в "%2$s" дозволяє всім користувачам змінювати ці налаштування.

en: Security: no advanced or schema settings for authors
uk_UA: Безпека: немає додаткових налаштувань або налаштувань схем для авторів

note: translators: %1$s expands to the plural name of the current post type, %2$s expands to the current site wide default.
en: Default for %1$s (%2$s)
uk_UA: За замовчуванням для %1$s (%2$s)

en: This helps search engines understand your website and your content. You can change some of your settings for this page below.
uk_UA: Це допомагає пошуковикам розуміти ваш сайт і його вміст. Ви можете змінити деякі налаштування для цієї сторінки нижче.

en: Yoast SEO automatically describes your pages using schema.org
uk_UA: Yoast SEO автоматично описує сторінки за допомогою schema.org

en: default
uk_UA: за замовчуванням

en: Article type
uk_UA: Тип статті

en: Page type
uk_UA: Тип сторінки

en: Learn more about page or content types
uk_UA: Дізнатися більше про типи сторінок або вмісту

en: What type of page or content is this?
uk_UA: Який це тип вмісту або сторінки?

en: Learn more about structured data with Schema.org
uk_UA: Дізнайтеся більше про структуровані дані за допомогою Schema.org

note: translators: %1$s expands to the plural name of the current post type, %2$s and %3$s expand to a link to the Search Appearance Settings page
en: You can change the default type for %1$s in your %2$sSearch Appearance Settings%3$s.
uk_UA: Ви можете змінити тип за замовчуванням для %1$s в %2$sналаштуваннях відображення пошуку%3$s.

note: translators: %1$s expands to an indexable object's name, e.g. Posts or Pages.
en: Upon saving, this setting will apply to all of your %1$s. %1$s that are manually configured will be left untouched. | Upon saving, these settings will apply to all of your %1$s. %1$s that are manually configured will be left untouched.
uk_UA[0]: %1$s перебуватимуть під впливом після збереження налаштування. %1$s, налаштовані вручну, залишаться без змін.
uk_UA[1]: %1$s перебуватимуть під впливом після збереження налаштувань. %1$s, налаштовані вручну, залишаться без змін.
uk_UA[2]: %1$s перебуватимуть під впливом після збереження налаштувань. %1$s, налаштовані вручну, залишаться без змін.

note: translators: %1$s expands to an indexable object's name, e.g. Posts or Pages.
en: Choose how your %1$s should be described by default in your site's schema.org markup. You can change these settings for individual %1$s.
uk_UA: Оберіть, яким чином %1$s має бути описано за допомогою розмітки schema.org за замовчуванням. Ви можете змінити ці налаштування для %1$s індивідуально.

en: Learn more about the schema settings
uk_UA: Дізнайтеся більше про налаштування схем

en: Schema settings
uk_UA: Налаштування схеми

en: Default Article type
uk_UA: Тип статті за замовчуванням

en: Default Page type
uk_UA: Тип сторінки за замовчуванням

en: Report
uk_UA: Звіт

en: Tech Article
uk_UA: Технічна стаття

en: Scholary Article
uk_UA: Наукова стаття

en: Satirical Article
uk_UA: Сатирична стаття

en: Advertiser Content Article
uk_UA: Стаття рекламного змісту

en: News Article
uk_UA: Новинна стаття

en: Social Media Posting
uk_UA: Публікації для соціальних мереж

en: Article
uk_UA: Стаття

en: Search Results Page
uk_UA: Сторінка результатів пошуку

en: Real Estate Listing
uk_UA: Оголошення нерухомості

en: Checkout Page
uk_UA: Сторінка оформлення замовлення

en: Collection Page
uk_UA: Сторінка колекцій

en: Medical Web Page
uk_UA: Медична вебсторінка

en: Contact Page
uk_UA: Контактна сторінка

en: Profile Page
uk_UA: Сторінка профилю

en: QA Page
uk_UA: Сторінка контролю якості

en: FAQ Page
uk_UA: Сторінка частих питань

en: About Page
uk_UA: Сторінка «Про нас»

en: Item Page
uk_UA: Сторінка товару

en: Web Page
uk_UA: Вебсторінка

note: translators: 1: Yoast SEO
en: Allow us to track some data about your site to improve our plugin.
uk_UA: Дозволяє нам відстежувати деякі дані для вдосконалення плагіну.

en: Usage tracking
uk_UA: Відстеження користування

note: translators: %s expands to Yoast SEO
en: Help us improve %s
uk_UA: Допоможіть нам вдосконалити %s

en: Read more about our usage tracking.
uk_UA: Дізнайтеся більше про відстеження використання.

en: At Yoast, we are always keen on providing the very best experience for you. To do so, we'd like to collect some data about which other plugins and themes you have installed, and which features you use and don't use. Be assured that we'll never resell that data. And of course, as always, we won't collect any personal data about you or your visitors!
uk_UA: В Yoast ми завжди зацікавлені в забезпеченні найкращого досвіду для вас. Щоб зробити це, ми хотіли б зібрати деякі дані про встановлені вами плагіни і теми, і які функції ви використовуєте, а які не використовуєте. Будьте впевнені, що ми ніколи не продамо ці дані. І, звичайно ж, як завжди, ми не будемо збирати особисті дані про вас або ваших гостей!

en: Yes, you can track my site's data!
uk_UA: Так, ви можете відстежувати дані мого сайту!

en: No, I don't want to allow you to track my site data.
uk_UA: Ні, я не даю дозволу на відстеження даних мого сайту.

en: Can we collect anonymous information about your website and its usage?
uk_UA: Чи можемо ми збирати анонімну інформацію про ваш сайт і його використання?

en: Yoast How-to
uk_UA: Практичні вказівки Yoast

en: Structured Data
uk_UA: Структуровані дані

en: Yoast FAQ
uk_UA: Часті питання Yoast

en: Because of a change in your permalink structure, some of your SEO data needs to be reprocessed.
uk_UA: Через зміни у структурі постійних посилань деякі дані SEO мають бути оброблені заново.

en: Because of a change in your home URL setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
uk_UA: Через зміни у налаштуванні URL категорій деякі дані SEO мають бути оброблені заново.

note: Translators: %s expands to the social medium name, i.e. Faceboook.
en: Modify your %s description by editing it right here...
uk_UA: Змініть опис %s, відредагувавши його прямо тут...

note: Translators: %s expands to the social medium name, i.e. Faceboook.
en: Modify your %s title by editing it right here...
uk_UA: Змініть заголовок %s, відредагувавши його прямо тут...

note: Translators: %s expands to the social medium name, i.e. Faceboook.
en: %s preview
uk_UA: Попередній перегляд %s

en: %1$sKeyphrase in title%3$s: Not all the words from your keyphrase "%4$s" appear in the SEO title. %2$sFor the best SEO results write the exact match of your keyphrase in the SEO title, and put the keyphrase at the beginning of the title%3$s.
uk_UA: %1$sКлючова фраза в заголовку%3$s: не всі слова вашої ключової фрази "%4$s" з'являються в заголовку SEO. %2$sДля кращих результатів SEO використайте точну копію ключової фрази на початку заголовку SEO%3$s.

en: %1$sKeyphrase in title%3$s: Does not contain the exact match. %2$sTry to write the exact match of your keyphrase in the SEO title and put it at the beginning of the title%3$s.
uk_UA: %1$sКлючова фраза в заголовку%3$s: не містить точного співпадіння. %2$sСпробуйте використати точну копію фокусної ключової фрази в заголовку SEO і помістити її на початку заголовку.%3$s.

en: %1$sKeyphrase in title%3$s: The exact match of the focus keyphrase appears in the SEO title, but not at the beginning. %2$sMove it to the beginning for the best results%3$s.
uk_UA: %1$sКлючова фраза в заголовку%3$s: Точне співпадіння фокусної ключової фрази знайдено в заголовку SEO, але не напочатку. %2$sПеремістіть її на початок для кращих результатів%3$s.

note: Translators: %s expands to Twitter, %s expands to the 5MB size.
en: The file size of the uploaded image is too large for %s. File size must be less than %s.
uk_UA: Розмір файлу завантаженого зображення завеликий для %s. Розмір файлу має бути меншим за %s.

note: Translators: %s expands to the jpg format, %s expands to the png format, %s expands to the gif format.
en: The format of the uploaded image is not supported. The supported formats are: %s, %s, %s and %s.
uk_UA: Формат завантаженого зображення не підтримується. Формати, що підтримуються: %s, %s, %s і %s.

note: Translators: %s expands to the gif format, %s expands to the gif format.
en: You have uploaded a %s. Please note that, if it’s an animated %s, only the first frame will be used.
uk_UA: Ви завантажили %s. Будь ласка, зауважте, у випадку анімованого %s, буде використано лише перший кадр.

en: Your image dimensions are not suitable. The minimum dimensions are %dx%d pixels. The maximum dimensions are %dx%d pixels.
uk_UA: Розміри вашого зображення не відповідні. Мінімальні розміри: %dx%d пікселів. Максимальні розміри: %dx%d пікселів.

note: Translators: %s expands to the jpg format, %s expands to the png format, %s expands to the gif format.
en: The format of the uploaded image is not supported. The supported formats are: %s, %s and %s.
uk_UA: Формат завантаженого зображення не підтримується. Формати, що підтримуються: %s, %s і %s.

note: Translators: %d expands to the minimum width, %d expands to the minimum hight
en: Your image dimensions are not suitable. The minimum dimensions are %dx%d pixels.
uk_UA: Розміри вашого зображення не відповідні. Мінімальні розміри: %dx%d пікселів.

note: translators: %1$s expands to Yoast.
en: %1$s Internal Linking Blocks
uk_UA: Блоки внутрішніх посилань %1$s

en: Open in new tab
uk_UA: Відкрити в новій вкладці

en: This is a sponsored link or advert (mark as %1$ssponsored%2$s)%3$s
uk_UA: Це спонсорське посилання або реклама (позначити як %1$ssponsored%2$s)%3$s

en: Search engines should ignore this link (mark as %1$snofollow%2$s)%3$s
uk_UA: Пошуковикам слід ігнорувати таке посилання (позначити як %1$snofollow%2$s)%3$s

en: Learn more about marking a link as nofollow or sponsored.
uk_UA: Дізнатися більше про позначення посилань як nofollow або sponsored.

en: Link inserted.
uk_UA: Посилання вставлено.

en: Link edited.
uk_UA: Посилання відредаговано.

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
uk_UA: Увага: посилання вставлено, але може містити помилки. Будь ласка, випробуйте його.

en: Link
uk_UA: Посилання

en: Unlink
uk_UA: Відв`язати

en: Link removed.
uk_UA: Посилання видалено.

en: Please upgrade your WordPress version or install the Gutenberg plugin to get this %1$s feature.
uk_UA: Будь ласка, оновіть версію WordPress або встановіть плагін Gutenberg для використання функціоналу %1$s.

en: Marking links with nofollow/sponsored has been disabled for WordPress installs < 5.4.
uk_UA: Маркування посилань за допомогою nofollow/sponsored відключено для інсталяцій WordPress < 5.4.

en: No focus keyword was entered
uk_UA: Не введено фокусного ключового слова

en: We've analyzed your post. There is still room for improvement!
uk_UA: Ми проаналізували ваш запис. Його можна покращити!

en: We've analyzed your post. Everything looks good. Well done!
uk_UA: Ми проаналізували ваш запис. Все добре. Так тримати!

en: Share your post!
uk_UA: Поділіться своїм записом!

en: Improve your post with Yoast SEO
uk_UA: Удоскональте свій запис за допомогою Yoast SEO

en: SEO analysis:
uk_UA: SEO аналіз:

note: translators: %s expands to an indexable object's name, like a post type or taxonomy translators: %s: Expands to an indexable object's name, like a post type or taxonomy.
en: Show SEO settings for %1$s?
uk_UA: Відобразити налаштування SEO для %1$s

note: translators: %1$s: Expands to 'Ryte', %2$s: Link start tag to the Yoast help center, %3$s: Link closing tag.
en: As the indexability status of your website can only be fetched from %1$s every 15 seconds,
    			a first step could be to wait at least 15 seconds and refresh the Site Health page. If that did not help,
    			%2$sread more about troubleshooting search engine visibility%3$s.
uk_UA: Оскільки статус можливості індексування сайту може отримуватися від %1$s що 15 секунд, першим кроком буде зачекати принаймні 15 секунд і оновити сторінку здоров'я сайту. Якщо це не допоможе, %2$sдізнайтеся більше про усунення проблем з видимістю для пошуковиків.%3$s

note: translators: %1$s: Expands to 'Ryte', %2$s: Expands to 'Yoast SEO'.
en: %1$s offers a free indexability check for %2$s users. The request to %1$s to check whether your site can be found by search engines failed due to an error.
uk_UA: %1$s пропонує безкоштовну перевірку можливості індексування для користувачів %2$s. Запит до %1$s для перевірки, чи може ваш сайт бути знайдений, не вдався через помилку.

note: translators: 1: Link to the Yoast help center, 2: Link closing tag.
en: %1$sFind out how to solve this problem on our help center%2$s.
uk_UA: %1$sДізнайтеся про вирішення цієї проблеми з нашої бази знань%2$s.

en: The text link counter feature is not working as expected
uk_UA: Функціонал рахівника текстових посилань працює неналежним чином

note: translators: 1: Link to the Yoast SEO blog, 2: Link closing tag.
en: The text link counter helps you improve your site structure. %1$sFind out how the text link counter can enhance your SEO%2$s.
uk_UA: Рахівник текстових посилань допомагає вдосконалювати структуру сайту. %1$sДізнайтеся, яким чином рахівник текстових посилань може покращити SEO%2$s.

en: The text link counter is working as expected
uk_UA: Рахівник текстових посилань працює належним чином

note: translators: %1$s: Link to article about text links, %2$s: Anchor closing tag, %3$s: Emphasis open tag, %4$s: Emphasis close tag
en: The links columns show the number of articles on this site linking %3$sto%4$s this article and the number of URLs linked %3$sfrom%4$s this article. Learn more about %1$show to use these features to improve your internal linking%2$s, which greatly enhances your SEO.
uk_UA: Стовпці посилань відображають кількість статей сайту, що ведуть %3$sна%4$s цю статтю, і кількість URL, що ведуть %3$sвід%4$s цієї статті. Дізнайтеся більше про %1$sвикористання цих функції для покращення внутрішніх перехресних посилань%2$s, що значно покращує SEO.

note: translators: %1$s: Link to article about content analysis, %2$s: Anchor closing
en: We've written an article about %1$show to use the SEO score and Readability score%2$s.
uk_UA: Ми написали статтю про %1$sвикористання рейтингу SEO та рейтинг читабельності%2$s.

note: translators: %1$s: Yoast SEO
en: %1$s adds several columns to this page.
uk_UA: %1$s додає декілька стовпців до цієї сторінки.

en: I don't want this site to show in the search results.
uk_UA: Я не хочу, щоб цей сайт відображався у результатах пошуку.

note: translators: 1: Link start tag to the WordPress Reading Settings page, 2: Link closing tag.
en: If you want search engines to show this site in their results, you must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
uk_UA: Якщо ви хочете, щоб пошукові движки відображали цей сайт у результатах пошуку, вам слід %1$sперейти до налаштувань читання%2$s і прибрати галочку для видимості пошукових движків.

en: Your keyphrase is too long. It can be a maximum of 191 characters.
uk_UA: Ваша ключова фраза задовга. Вона не може перевищувати 191 символ.

en: Learn more about the no-index setting on our help page.
uk_UA: Дізнайтеся більше про налаштування no-index на довідковій сторінці.

en: Even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
uk_UA: Навіть якщо ви можете налаштувати мета роботів тут, але весь сайт переключено на noindex в налаштуваннях конфіденційності, тому ці параметри не матимуть сили.

en: Learn more about canonical URLs on our help page.
uk_UA: Дізнатися більше про канонічні URL на сторінці довідки.

en: Learn more about the breadcrumbs title setting on our help page.
uk_UA: Дізнайтеся більше про налаштування заголовку за допомогою хлібних крихт на нашій довідковій сторінці.

en: Learn more about advanced meta robots settings on our help page.
uk_UA: Дізнатися більше про розширені мета-налаштування роботів на сторінці довідки.

en: Learn more about the no-follow setting on our help page.
uk_UA: Дізнайтеся більше про налаштування no-follow на довідковій сторінці.

note: Translators: %s translates to the Post Label in singular form
en: Should search engines follow links on this %s
uk_UA: Чи повинні пошукові системи стежити за посиланнями у цьому %s

en: Show debug information
uk_UA: Відобразити інформацію для налагодження

note: translators: %s: Yoast SEO.
en: Your site will continue to work normally, but won't take full advantage of %s.
uk_UA: Ваш сайт продовжить працювати штатно, але не зможе скористатися перевагами %s.

note: translators: %s: Yoast SEO.
en: %s had problems creating the database tables needed to speed up your site.
uk_UA: %s мав проблеми зі створенням таблиць бази даних, необхідних для пришвидшення сайту.

en: We estimate this will take less than a minute.
uk_UA: Ми прогнозуємо, що це займе менше хвилини.

en: We estimate this will take a couple of minutes.
uk_UA: Ми прогнозуємо, що це займе декілька хвилин.

note: translators: 1: Link to article about indexation command, 2: Anchor closing tag, 3: Link to WP CLI.
en: %1$sRun the indexation process on your server%2$s using %3$sWP CLI%2$s.
uk_UA: %1$sЗапуск процесу індексування на вашому сервері%2$s за допомогою %3$sWP CLI%2$s

en: We estimate this could take a long time, due to the size of your site. As an alternative to waiting, you could:
uk_UA: Ми прогнозуємо, що це може зайняти багато часу через розмір вашого сайту. Замість очікування ви можете:

en: a theme that has proper title-tag theme support, or adapt your theme to have that support
uk_UA: тема з підтримкою тегу title, або адаптуйте тему для цього

note: translators: %1$s: link to help article about solving table issue. %2$s: is anchor closing.
en: Please read %1$sthis help article%2$s to find out how to resolve this problem.
uk_UA: Будь ласка, прочитайте %1$sцю довідкову статтю%2$s, щоб з'ясувати, як вирішити цю проблему.

en: Replaced with the term ancestors hierarchy
uk_UA: Замінено елементом батьківської ієрархії

en: Term hierarchy
uk_UA: Ієрархія елементів

note: translators: 1: Yoast SEO
en: This %1$s REST API endpoint gives you all the metadata you need for a specific URL. This will make it very easy for headless WordPress sites to use %1$s for all their SEO meta output.
uk_UA: Ця точка підключення %1$s REST API надає усю необхідну мета-інформацію щодо конкретного URL. Це дозволить керованим сайтам WordPress легко використовувати %1$s для повернення мета SEO.

en: REST API: Head endpoint
uk_UA: REST API: Головна точка підключення

en: Great! You can activate your premium plugin(s) and receive updates.
uk_UA: Чудово! Ви можете активувати преміальні плагіни й отримувати оновлення.

note: translators: %1$s Emphasis open tag, %2$s: Emphasis close tag, %3$s Link start tag to the Yoast help center, %4$s Link closing tag, %5$s to Yoast SEO, %6$s to my.yoast.com.
en: You can %1$snot%2$s activate your premium plugin(s) and receive updates because %5$s cannot connect to %6$s. The cause for this error is probably that the cURL software on your server is too old. Please contact your host and ask them to update it to at least version 7.34. %3$sRead more about cURL in our help center%4$s.
uk_UA: Ви %1$sне можете%2$s активувати преміум плагін(и) та отримувати оновлення, тому що %5$s не може з'єднатися з %6$s. Причиною цієї помилки, можливо, є застаріла версія cURL на вашому сервері. Будь ласка, зв'яжіться з вашим хостером для оновлення програмного забезпечення принаймні до версії 7.34. %3$sДізнайтеся більше про cURL в нашій базі знань%4$s.

note: translators: %1$s Emphasis open tag, %2$s: Emphasis close tag, %3$s Link start tag to the Yoast help center, %4$s Link closing tag, %5$s to Yoast SEO, %6$s to my.yoast.com.
en: You can %1$snot%2$s activate your premium plugin(s) and receive updates because %5$s cannot connect to %6$s. A common cause for not being able to connect is an out-of-date version of cURL, software used to connect to other servers. However, your cURL version seems fine. Please talk to your host and, if needed, the Yoast support team to figure out what is broken. %3$sRead more about cURL in our help center%4$s.
uk_UA: Ви %1$sне можете%2$s активувати преміум плагіни та отримувати оновлення, тому що %5$s не може зв'язатись з %6$s. Поширеною причиною неможливості під'єднання є застаріла версія cURL, програмного забезпечення, що використовується для з'єднання з іншими серверами. Однак, версія вашого cURL здається задовільною. Будь ласка, зв'яжіться з вашим хостером і, за потреби, з командою підтримки Yoast для з'ясування причин несправності. %3$sДізнайтеся більше про cURL в нашій базі знань%4$s.

note: translators: %1$s: Opening tag of the link to the Yoast Ryte website, %2$s: Expands to 'Ryte', %3$s: Link closing tag.
en: %1$sGo to %2$s to analyze your entire site%3$s
uk_UA: %1$sПерейти на %2$s для аналізу всього сайту%3$s

note: translators: %1$s: Expands to 'Ryte', %2$s: Expands to 'Yoast SEO'.
en: %1$s offers a free indexability check for %2$s users, and it shows that your site can be found by search engines.
uk_UA: %1$s пропонує безкоштовну перевірку можливості індексування для користувачів %2$s і показує, що ваш сайт видимий для пошуковиків.

en: Your site can be found by search engines
uk_UA: Ваш сайт може бути знайдений пошуковими системами

note: translators: %1$s: Expands to 'Ryte', %2$s: Expands to 'Yoast SEO'.
en: %1$s offers a free indexability check for %2$s users and right now it has trouble determining
    			whether search engines can find your site. This could have several (legitimate) reasons and
    			is not a problem in itself. If this is a live site, it is recommended that you figure out why
    			the %1$s check failed.
uk_UA: %1$s пропонує безкоштовну перевірку можливості індексування для користувачів %2$s і прямо зараз має проблеми 
    			з визначенням доступності вашого сайту для пошуковиків. Це може бути викликано рядом причин і
    			не є проблемою саме по собі. Якщо сайт робочий, рекомендується з'ясувати причину
    			невдачі перевірки %1$s.

note: translators: %1$s: Expands to 'Ryte'.
en: %1$s cannot determine whether your site can be found by search engines
uk_UA: %1$s не може визначити, чи доступний ваш сайт для пошуковиків

note: translators: %1$s: Opening tag of the link to the Yoast help center, %2$s: Link closing tag.
en: %1$sRead more about troubleshooting search engine visibility.%2$s
uk_UA: %1$sДізнайтеся більше про усунення проблем з видимістю для пошуковиків.%2$s

note: translators: %1$s: Expands to 'Ryte', %2$s: Expands to 'Yoast SEO'.
en: %1$s offers a free indexability check for %2$s users and it has determined that your site cannot be found by search engines. If this site is live or about to become live, this should be fixed.
uk_UA: %1$s пропонує безкоштовну перевірку можливості індексування для користувачів %2$s і він визначив, що ваш сайт невидимий для пошукових движків. Якщо сайт робочий або в процесі публікації, це потрібно виправити.

en: Your site cannot be found by search engines
uk_UA: Ваш сайт не може бути знайдений пошуковими системами

note: translators: %1$s: Opening tag of the link to the Yoast help center, %2$s: Link closing tag.
en: If this is a live site, %1$sit is recommended that you figure out why the check failed.%2$s
uk_UA: Якщо це робочий сайт, %1$sрекомендується дізнатися причину помилки.%2$s

note: translators: 1: The Ryte response raw error code, if any. 2: The error message. 3: The WordPress error code, if any.
en: Error details: %1$s %2$s %3$s
uk_UA: Деталі помилки: %1$s %2$s %3$s

en: An error occurred while checking whether your site can be found by search engines
uk_UA: Під час перевірки доступності сайту для пошуковиків сталася помилка

note: translators: 1: link open tag; 2: link close tag.
en: %1$sYou can change the tagline in the customizer%2$s.
uk_UA: %1$sВи можете змінити слоган у Налаштовувачі%2$s.

en: You still have the default WordPress tagline. Even an empty one is probably better.
uk_UA: Ви й досі використовуєте слоган WordPress за замовчуванням. Навіть порожній, ймовірно, краще.

en: You should change the default WordPress tagline
uk_UA: Вам слід змінити слоган WordPress за замочуванням

en: You are using a custom tagline or an empty one.
uk_UA: Ви використовуєте користувацький або порожній слоган.

en: You changed the default WordPress tagline
uk_UA: Ви змінили слоган WordPress за замовчуванням

en: Comments on your posts are displayed on a single page. This is just like we'd suggest it. You're doing well!
uk_UA: Коментарі до вашого запису відображаються однією сторінкою. Це саме те, що ми радимо. Так тримати!

note: translators: %s expands to '/%postname%/'
en: It's highly recommended to have your postname in the URL of your posts and pages. Consider setting your permalink structure to %s.
uk_UA: Рекомендовано мати postname в URL записів і сторінок. Розгляньте можливість встановлення структури permalink в %s.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages
uk_UA: В URL записів і сторінок відсутній postname

en: You do have your postname in the URL of your posts and pages.
uk_UA: В URL записів і сторінок міститься postname.

en: Your permalink structure includes the post name
uk_UA: Структура ваших постійних посилань містить назву запису

en: The request to Ryte returned an error.
uk_UA: Запит до Ryte видав помилку.

en: Comments on your posts break into multiple pages. As this is not needed in 999 out of 1000 cases, we recommend you disable it. To fix this, uncheck "Break comments into pages..." on the Discussion Settings page.
uk_UA: Коментарі до вашого запису розбито на декілька сторінок. Оскільки в 999 випадках з 1000 це не потрібно, рекомендуємо відключити це. Щоб виправити це, приберіть галочку з налаштування "Розбити коментарі на сторінки..." на сторінці налаштувань обговорення.

en: Comments break into multiple pages
uk_UA: Коментарі розбиті на декілька сторінок

en: Comments are displayed on a single page
uk_UA: Коментарі відображаються на одній сторінці

en: No title
uk_UA: Без заголовку

note: translators: 1: Start of a paragraph beginning with the Yoast icon, 2: Expands to 'Yoast SEO', 3: Paragraph closing tag.
en: %1$sThis was reported by the %2$s plugin%3$s
uk_UA: %1$sЦе було повідомлено плагіном %2$s%3$s

note: translators: 1: Opening tag of the link to the discussion settings page, 2: Link closing tag.
en: %1$sGo to the Discussion Settings page%2$s
uk_UA: %1$sПерейдіть на сторінку налаштувань обговорення%2$s

en: Mobile result
uk_UA: Мобільний результат

en: Preview as:
uk_UA: Попередній перегляд як:

en: Desktop result
uk_UA: Результат для комп'ютера

en: Google preview
uk_UA:  Попередній перегляд Google

en: When you click OK we will open our HelpScout beacon where you can find answers to your questions. This beacon will load our support data and also potentially set cookies.
uk_UA: Після натискання кнопки «ОК» ми відкриємо маяк HelpScout, де ви зможете знайти відповіді на свої запитання. Цей маячок завантажить наші дані підтримки, а також потенційно встановить файли cookie.

en: If you want to apply advanced <code>meta</code> robots settings for this page, please define them in the following field.
uk_UA: Якщо ви хочете застосувати розширені налаштування роботів <code>meta</code> для цієї сторінки, будь ласка, зазначте їх в цьому полі.

note: translators: 1: Link start tag to the Firefox website, 2: Link start tag to the Chrome website, 3: Link start tag to the Edge website, 4: Link closing tag.
en: The browser you are currently using is unfortunately rather dated. Since we strive to give you the best experience possible, we no longer support this browser. Instead, please use %1$sFirefox%4$s, %2$sChrome%4$s or %3$sMicrosoft Edge%4$s.
uk_UA: Браузер, яким ви користуєтесь, на жаль, застарів. Попри наше бажання надавати найкращі послуги, ми не підтримуємо більше цей браузер. Натомість, будь ласка, використовуйте %1$sFirefox%4$s, %2$sChrome%4$s або %3$sMicrosoft Edge%4$s.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO academy
en: Check out %1$s
uk_UA: Дивіться %1$s

en: We have both free and premium online courses to learn everything you need to know about SEO.
uk_UA: Ми пропонуємо як безкоштовні, так і преміум онлайн курси для вивчення всього, що необхідно знати про SEO.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO academy, which is a clickable link.
en: Want to learn SEO from Team Yoast? Check out our %1$s!
uk_UA: Бажаєте вивчати SEO разом з Командою Yoast? Дивіться нашу %1$s!

en: Learn SEO
uk_UA: Вивчайте SEO

note: translators: %s expands to Yoast SEO
en: %s settings to import:
uk_UA: %s налаштування для імпорту:

note: translators: 1: expands to Yoast SEO, 2: expands to Import settings.
en: Import settings from another %1$s installation by pasting them here and clicking "%2$s".
uk_UA: Імпортувати налаштування з іншого середовища %1$s, вставивши їх сюди й натиснувши "%2$s".

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Your %1$s settings:
uk_UA: Ваші %1$s налаштування:

en: Schema
uk_UA: Схема

en: Twitter uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep the "Add Open Graph meta data" setting on the Facebook tab enabled if you want to optimize your site for Twitter.
uk_UA: Twitter використовує метадані Open Graph так само, як і Facebook, тож переконайтеся в наявності налаштування "Додати метадані Open Graph" у вкладці Facebook, якщо ви хочете оптимізувати сайт для Twitter.

en: Settings saved.
uk_UA: Налаштування збережені.

note: translators: %s: additional message with the submitted invalid value
en: Please check the format of the Youtube URL you entered. %s
uk_UA: Будь ласка, перевірте введений формат URL Youtube. %s

note: translators: %s: additional message with the submitted invalid value
en: Please check the format of the Wikipedia URL you entered. %s
uk_UA: Будь ласка, перевірте введений формат URL Wikipedia. %s

note: translators: %s: additional message with the submitted invalid value
en: Please check the format of the Pinterest URL you entered. %s
uk_UA: Будь ласка, перевірте введений формат URL Pinterest. %s

note: translators: %s: additional message with the submitted invalid value
en: Please check the format of the MySpace URL you entered. %s
uk_UA: Будь ласка, перевірте введений формат URL MySpace. %s

note: translators: %s: additional message with the submitted invalid value
en: Please check the format of the Linkedin URL you entered. %s
uk_UA: Будь ласка, перевірте введений формат URL Linkedin. %s

note: translators: %s: additional message with the submitted invalid value
en: Please check the format of the Instagram URL you entered. %s
uk_UA: Будь ласка, перевірте введений формат URL Instagram. %s

note: translators: %s: additional message with the submitted invalid value
en: Please check the format of the Facebook Page URL you entered. %s
uk_UA: Перевірте введений формат URL сторінки Facebook, %s

en: Dismiss this alert
uk_UA: Закрити це попередження

note: translators: 1: expands to a link opening tag; 2: expands to a link closing tag
en: A company name and logo need to be set for structured data to work properly. %1$sLearn more about the importance of structured data.%2$s
uk_UA: Для належної роботи структурованих даних потрібно встановити назву та логотип компанії. %1$s Дізнайтеся більше про важливість структурованих даних.%2$s

en: Continue learning
uk_UA: Продовжити навчання

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO.
en: %1$s will now take care of all the needed technical optimization of your site. To really improve your site's performance in the search results, it's important to know everything our plugin has to offer. Sign up for our free %1$s plugin training, in which you'll learn how to use %1$s and how it can help you make the best of your website!
uk_UA: %1$s потурбується про необхідну технічну оптимізацію вашого сайту. Щоб дійсно покращити продуктивність сайту в результатах пошуку, важливо знати про все, на що здатен наш плагін. Підпишіться на безкоштовний тренінг з %1$s, на якому ви навчитеся використанню %1$s та дізнаєтеся, як він допоможе вам покращити сайт!

note: translators: %s expands to an invalid Facebook App ID.
en: %s does not seem to be a valid Facebook App ID. Please correct.
uk_UA: Здається, %s не є дійсним ідентифікатором додатка Facebook. Будь ласка, виправте.

note: translators: %s: form value as submitted.
en: The submitted value was: %s
uk_UA: Надіслане значення було: %s

note: translators: %s: additional message with the submitted invalid value
en: Yandex confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
uk_UA: Коди підтвердження Яндекс можуть містити лише літери від А до F, цифри, дефіси та підкреслення. %s

note: translators: %s: additional message with the submitted invalid value
en: Twitter usernames can only contain letters, numbers, and underscores. %s
uk_UA: Імена користувачів у Twitter можуть містити лише літери, цифри та підкреслення. %s

note: translators: %s: additional message with the submitted invalid value
en: Pinterest confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
uk_UA: Коди підтвердження Pinterest можуть містити лише літери від A до F, цифри, дефіси та підкреслення. %s

note: translators: %s: additional message with the submitted invalid value
en: Bing confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
uk_UA: Коди підтвердження Bing можуть містити лише літери від A до F, цифри, дефіси та підкреслення. %s

note: translators: %s: additional message with the submitted invalid value
en: Google verification codes can only contain letters, numbers, hyphens, and underscores. %s
uk_UA: Коди підтвердження Google можуть містити лише літери від A до F, цифри, дефіси та підкреслення. %s

note: translators: %s: additional message with the submitted invalid value
en: Baidu verification codes can only contain letters, numbers, hyphens, and underscores. %s
uk_UA: Коди підтвердження Baidu можуть містити лише літери, цифри, дефіси та підкреслення. %s

en: Show this item.
uk_UA: Показати цей елемент.

en: Hide this item.
uk_UA: Приховати цей елемент.

note: translators: %d expands the amount of hidden problems.
en: You have %d hidden problem: | You have %d hidden problems:
uk_UA[0]: Ви маєте %d приховану проблему:
uk_UA[1]: Ви маєте %d приховані проблеми:
uk_UA[2]: Ви маєте %d прихованих проблем:

note: translators: %d expands the amount of hidden notifications.
en: You have %d hidden notification: | You have %d hidden notifications:
uk_UA[0]: Ви маєте %d приховане сповіщення:
uk_UA[1]: Ви маєте %d прихованих сповіщення:
uk_UA[2]: Ви маєте %d прихованих сповіщень:

en: Once you add a bit more copy, we'll give you a list of words that occur the most in the content. These give an indication of what your content focuses on.
uk_UA: Як тільки ви додасте трохи більше копій, ми надамо вам список слів, які найбільше повторюються у контенті. Вони вказують на те, на чому зосереджується ваш контент.

en: SEO settings configured
uk_UA: Налаштування SEO сконфігуровані

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s is a link start tag to the Onboarding Wizard, %3$s is the link closing tag.
en: If you want to double-check your %1$s settings, or change something, you can always %2$sreopen the configuration wizard%3$s.
uk_UA: Якщо ви хочете двічі перевірити свої налаштування %1$s або щось змінити, ви завжди можете %2$s знову відкрити майстер налаштування %3$s.

note: translators: %1$s: amount of errors, %2$s: the admin page title
en: The form contains %1$s error. %2$s | The form contains %1$s errors. %2$s
uk_UA[0]: Форма містить %1$s помилку. %2$s
uk_UA[1]: Форма містить %1$s помилки. %2$s
uk_UA[2]: Форма містить %1$s помилок. %2$s

note: translators: %s expands to the extension title
en: Activate %s for your site on MyYoast
uk_UA: Активувати %s для вашого сайту на MyYoast

note: Translators: %d expands to number of occurrences.
en: %d occurrences
uk_UA: %d збігів

en: Show blog page in breadcrumbs
uk_UA: Показувати сторінку блога в "навігаційних ланцюгах"

en: We could not find any relevant articles on your website that you could link to from your post.
uk_UA: Ми не змогли знайти на вашому сайті відповідні статті, на які ви могли б послатися в своєму записі.

note: translators: %1$s expands to the opening anchor tag, %2$s to the closing anchor tag, %3$s to the readability score.
en: %1$sReadability%2$s: %3$s
uk_UA: %1$sЧитабельність%2$s: %3$s

en: Has feedback
uk_UA: Є зворотний зв'язок

en: Content optimization:
uk_UA: Оптимізація вмісту:

note: translators: %s expands to the score
en: Posts with the SEO score: %s
uk_UA: Записи з SEO оцінкою: %s

en: Person logo / avatar
uk_UA: Особистий логотип / аватар

note: translators: %s: expends to Yoast SEO
en: %s video tutorial
uk_UA: Навчальні відео %s

en: Post Noindexed
uk_UA: Запис відмічений noindex

en: No Focus Keyphrase
uk_UA: Немає фокусної ключової фрази

note: Translators: %1$s: expands to opening anchor tag, %2$s expands to closing anchor tag.
en: To view your current crawl errors, %1$splease visit Google Search Console%2$s.
uk_UA: Щоб ознайомитись з актуальними результатами перевірки помилок, %1$sбудь-ласка, відвідайте панель адміністратора Google%2$s.

note: Translators: %1$s: expands to opening anchor tag, %2$s expands to closing anchor tag.
en: Google has discontinued its Crawl Errors API. Therefore, any possible crawl errors you might have cannot be displayed here anymore. %1$sRead our statement on this for further information%2$s.
uk_UA: Робота Google API для перевірки помилок припинена. З цієї причини будь-які можливі результати перевірки не можуть бути відображеними. %1$sОзнайомтесь з нашою угодою з цього приводу для отримання подальшої інформації%2$s.

note: translators: %s expands to Local SEO
en: Get the %s plugin now
uk_UA: Отримати %s плагін зараз

note: translators: %s expands to Local SEO
en: Truly optimize your site for a local audience with our %s plugin! Optimized address details, opening hours, store locator and pickup option!
uk_UA: Оптимізуйте ваш сайт для місцевої аудиторії за допомогою нашого плагну %s! Оптимізовані деталі адреси, години роботи, місцезнаходження магазину і можливі варіанти доставки та оплати!

en: Serving local customers?
uk_UA: Обслуговування місцевих клієнтів?

en: Personal info
uk_UA: Особиста інформація

en: Organization logo
uk_UA: Логотип організації

en: Organization name
uk_UA: Назва організації

en: Choose whether the site represents an organization or a person.
uk_UA: Виберіть чи представляє сайт організацію або приватну особу.

en: Knowledge Graph & Schema.org
uk_UA: Knowledge Graph та Schema.org

en: Organization social profiles
uk_UA: Профілі організації в соціальних мережах

note: translators: 1: link tag to the relevant WPSEO admin page; 2: link close tag.
en: To make your site represent a Company or Organization go to %1$sSearch Appearance%2$s and set Organization or Person to "Organization".
uk_UA: Щоб ваш сайт представляв компанію або організацію, перейдіть в розділ %1$sЗовнішній вигляд пошуку%2$s та встановіть для параметру Організація чи особа значення "Організація".

note: translators: 1: link to edit user page.
en: To change the social accounts used for your site, update the details for %1$s.
uk_UA: Щоб змінити облікові записи соцальних мереж, які вкиористовуються для вашого сайту, оновіть дані для %1$s.

en: That means that the form and information below is disabled, and not used.
uk_UA: Це означає, що форма та інформація нижче відключені та не використовуються.

en: Your website is currently configured to represent a Person
uk_UA: Наразі ваш веб-сайт налаштований на представлення особи

en: Organization or person
uk_UA: Організація або приватна особа

en: Organization
uk_UA: Організація

en: Does your site represent a person or an organization?
uk_UA: Ваш сайт представляє окрему людину чи є сайтом організації?

en: Provide an image of the organization logo
uk_UA: Надайте зображення логотипу вашої організації

en: The name of the organization
uk_UA: Найменування організації

en: The person
uk_UA: Приватна особа

note: translators: %1$s is a link start tag to the Configuration Wizard, %2$s is the link closing tag.
en: You have previously set your site to represent a person. We’ve improved our functionality around Schema and the Knowledge Graph, so you should go in and %1$scomplete those settings%2$s.
uk_UA: Раніше ви встановили, що ваш сайт буде представляти інтереси конкретної особи. Ми покращили нашу функціональність по відношенню до Schema та Knowledge Graph, тому вам необхідно ввійти та %1$s заповнити ці налаштування %2$s.

en: (if one exists)
uk_UA: (якщо існує)

en: Wikipedia page about you
uk_UA: Сторінка Wikipedia про тебе

en: YouTube profile URL
uk_UA: Посилання на профіль в YouTube

en: Tumblr profile URL
uk_UA: Посилання на профіль Tumblr

en: SoundCloud profile URL
uk_UA: Посилання на профіль SoundCloud

en: MySpace profile URL
uk_UA: Посилання на профіль MySpace

en: Uncategorized
uk_UA: Без категорії

note: translators: %1$s expands to the user's name, %2$s expands to an opening anchor tag, %3$s expands to a closing anchor tag.
en: You have selected the user %1$s as the person this site represents. Their user profile information will now be used in search results. %2$sUpdate their profile to make sure the information is correct.%3$s
uk_UA: Ви обрали користувача %1$s в якості особи, яка представляє цей сайт. Тепер в результаті пошуку буде використана інформація з профілю користувача. %2$sОновіть його профіль аби переконатись, що інформація вірна.%3$s

en: Please select a user below to make your site's meta data complete.
uk_UA: Будь ласка, оберіть користувача нижче, щоб заповнити метадані вашого сайту.

note: translators: %1$s expands to WordPress
en: You can edit the details shown in meta data, like the social profiles, the name and the description of this user on their %1$s profile page.
uk_UA: Ви можете редагувати відомості, які відображаються в метаданих, таких як профілі в соціальних мережах, ім'я та опис цього користувача на сторінці %1$s його профілю.

en: Select a user...
uk_UA: Оберіть користувача...

note: translators: %s expands to the SEO score.
en: SEO score: %s
uk_UA: SEO результат: %s

en: If a Wikipedia page for you or your organization exists, add it too.
uk_UA: Якщо існує  ваша сторінка або сторінка вашої організації у Вікіпедії, додайте її.

en: Pinterest profile URL
uk_UA: Посилання на профіль Pinterest

en: LinkedIn profile URL
uk_UA: Посилання на профіль LinkedIn

en: Instagram profile URL
uk_UA: Посилання на профіль Instagram

en: Wikipedia URL
uk_UA: Посилання на Wikipedia

en: No JSON object was returned.
uk_UA: Не було повернуто JSON об‘єкта

note: translators: %1$s resolves to Keyword research training
en: Keyword research is essential in any SEO strategy. You decide the search terms you want to be found for, and figure out what words your audience uses to find you. Great keyword research tells you what content you need to start ranking for the terms you want to rank for. Make sure your efforts go into the keywords you actually have a chance at ranking for! The %1$s walks you through this process, step by step.
uk_UA: Дослідження ключових слів має важливе значення в будь-якій стратегії SEO. Ви обираєте умови пошуку, за якими хочете щоб вас знайшли, і з'ясовуєте, які слова використовує ваша аудиторія, щоб знайти вас. Дослідження найкращих ключових слів підкаже вам, який контент вам потрібен для ранжування по тим термінам, по яким ви хочете ранжуватися. Переконайтеся, що ваші зусилля спрямовані саме на ті ключові слова, які насправді піднімають ваші шанси у рейтингу! %1$s проведе вас через цей процес, крок за кроком.

en: Find out what words your audience uses to find you
uk_UA: Дізнайтеся, які слова використовує ваша аудиторія, щоб знайти вас

en: Received internal links
uk_UA: Отримані внутрішні посилання

en: Outgoing internal links
uk_UA: Вихідні внутрішні посилання

en: New step added
uk_UA: Новий крок був доданий

en: New question added
uk_UA: Нове питання було додане

en: %1$sFlesch Reading Ease%2$s: The copy scores %3$s in the test, which is considered %4$s to read. %5$s
uk_UA: %1$sІндекс читабельності Флеша%2$s: Ваш текст отримав оцінку %3$s в тесті легкості читання, що означає, що його %4$s читати. %5$s

en: Keyphrase
uk_UA: Ключова фраза

note: translators: 1: Yoast SEO.
en: For this feature to work, %1$s needs to create a table in your database. We were unable to create this table automatically.
uk_UA: Для роботи цієї функції, %1$s необхідно створити таблицю в вашій базі даних. Нам не вдалось створити таблицю автоматично.

note: translators: %1$s expands to the requested url
en: Cannot get the size of %1$s because of unknown reasons.
uk_UA: Неможливо отримати розмір %1$s з невідомих причин.

note: translators: %1$s expands to the requested url
en: Cannot get the size of %1$s because it is hosted externally.
uk_UA: Неможливо отримати розмір %1$s, оскільки його розміщено на зовнішньому ресурсі.

note: translators: %s expands to the current page number
en: Page %s
uk_UA: Сторінка %s

en: %3$sImage Keyphrase%5$s: Out of %2$d images on this page, %1$d have alt attributes with words from your keyphrase or synonyms. That's a bit much. %4$sOnly include the keyphrase or its synonyms when it really fits the image%5$s.
uk_UA: %3$salt атрибути(-ів) зображень%5$s: з%2$d зображень на цій сторінці, %1$d містять слова з вашої ключової фрази або синонімів. Це забагато. %4$sВключайте ключову фразу або її синоніми тільки у тому випадку, якщо вони дійсно відповідають зображенню%5$s.

en: %3$sImage Keyphrase%5$s: Out of %2$d images on this page, only %1$d has an alt attribute that reflects the topic of your text. %4$sAdd your keyphrase or synonyms to the alt tags of more relevant images%5$s! | %3$sImage Keyphrase%5$s: Out of %2$d images on this page, only %1$d have alt attributes that reflect the topic of your text. %4$sAdd your keyphrase or synonyms to the alt tags of more relevant images%5$s!
uk_UA[0]: %3$sАтрибут зображення alt%5$s: з %2$d зображень на цій сорінці, тільки %1$d має атрибут alt, який відображає тему вашого тексту. %4$sДодайте ключову фразу або синоніми до тегів alt більш релевантних зображень%5$s!
uk_UA[1]: %3$sАтрибути зображень alt%5$s: з %2$d зображень на цій сторінці, тільки %1$d мають атрибут alt, який відображає тему вашого тексту. %4$sДодайте ключову фразу або синоніми до тегів alt більш релевантних зображень%5$s!
uk_UA[2]: %3$sАтрибутів зображень alt%5$s: з %2$d зображень на цій сторінці, тільки %1$d мають атрибут alt, який відображає тему вашого тексту. %4$sДодайте ключову фразу або синоніми до тегів alt більш релевантних зображень%5$s!

note: Translators: %1$s and %2$s expand to links on yoast.com, %3$s expands to the anchor end tag
en: %1$sImage Keyphrase%3$s: Images on this page do not have alt attributes that reflect the topic of your text. %2$sAdd your keyphrase or synonyms to the alt tags of relevant images%3$s!
uk_UA: %1$salt атрибути зображення %3$s: Зображення на цій сторінці не мають alt атрибутів, які відповідають темі вашого тексту. %2$sДодайте ключову фразу або синоніми до alt тєгів відповідних зображень%3$s!

en: %1$sImage Keyphrase%3$s: Images on this page have alt attributes, but you have not set your keyphrase. %2$sFix that%3$s!
uk_UA: %1$salt атрибути зображення%3$s: изображень на цій сторінці мають атрибути alt, але ви не задали ключову фразу. %2$sВиправте це%3$s!

en: %1$sKeyphrase in subheading%2$s: %3$s of your H2 and H3 subheadings reflects the topic of your copy. Good job! | %1$sKeyphrase in subheading%2$s: %3$s of your H2 and H3 subheadings reflect the topic of your copy. Good job!
uk_UA[0]: %1$sКлючова фраза в підзаголовку%2$s: %3$s ваших підзаголовків більш високого рівня відображає тему вашої статті. Хороша робота!
uk_UA[1]: %1$sКлючові фрази в підзаголовку%2$s: %3$s ваших підзаголовків більш високого рівня відображають тему вашої статті. Хороша робота!
uk_UA[2]: %1$sКлючових фраз в підзаголовку%2$s: %3$s ваших підзаголовків більш високого рівня відображають тему вашої статті. Хороша робота!

en: %1$sKeyphrase in subheading%2$s: Your H2 or H3 subheading reflects the topic of your copy. Good job!
uk_UA: %1$sКлючова фраза в підзаголвку%2$s: Ваш підзаголовок більш високого рівня відображає тему вашої статті. Хороша робота!

en: %1$sKeyphrase in subheading%3$s: More than 75%% of your H2 and H3 subheadings reflect the topic of your copy. That's too much. %2$sDon't over-optimize%3$s!
uk_UA: %1$sКлючова фраза в підзаголовках%3$s: Більше 75%% ваших підзаголовків верхнього рівня відображають тему вашого тексту. Це занадто багато. %2$sНе переоптимізовуйте%3$s!

en: %1$sKeyphrase in subheading%3$s: %2$sUse more keyphrases or synonyms in your H2 and H3 subheadings%3$s!
uk_UA: %1$sКлючових фраз в підзаголовку%3$s: %2$sВикористовуй більше ключових фраз  або синонімів в підзаголовках більш високого рівня%3$s!

note: translators: %1$s expands to the method name. %2$s expands to the class name
en: Method %1$s() does not exist in class %2$s
uk_UA: Метод %1$s() не існує у класі %2$s

en: %1$sSingle title%3$s: H1s should only be used as your main title. Find all H1s in your text that aren't your main title and %2$schange them to a lower heading level%3$s!
uk_UA: %1$sSingle title%3$s: H1 слід використовувати лише як основний заголовок. Знайдіть всі H1 у вашому тексті, які не є вашим основним заголовком, і %2$s змініть їх на нижчий рівень заголовка level%3$s!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d time. That's way more than the recommended maximum of %3$d times for a text of this length. %4$sDon't overoptimize%2$s! | %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d times. That's way more than the recommended maximum of %3$d times for a text of this length. %4$sDon't overoptimize%2$s!
uk_UA[0]: %1$sВживаність ключової фрази%2$s: Фокусна ключова фраза була знайдена %5$d раз. Це більше ніж рекомендований максимум: %3$d раз для тексту такої довжини! %4$sНе зловживайте%2$s!
uk_UA[1]: %1$sВживаність ключової фрази%2$s: Фокусна ключова фраза була знайдена %5$d рази. Це більше ніж рекомендований максимум: %3$d раз для тексту такої довжини! %4$sНе зловживайте%2$s!
uk_UA[2]: %1$sВживаність ключової фрази%2$s: Фокусна ключова фраза була знайдена %5$d разів. Це більше ніж рекомендований максимум: %3$d раз для тексту такої довжини! %4$sНе зловживайте%2$s!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d time. That's more than the recommended maximum of %3$d times for a text of this length. %4$sDon't overoptimize%2$s! | %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d times. That's more than the recommended maximum of %3$d times for a text of this length. %4$sDon't overoptimize%2$s!
uk_UA[0]: %1$sВживаність ключової фрази%2$s: Фокусна ключова фраза була знайдена %5$d раз. Це більше, ніж рекомендований максимум: %3$d раз для тексту такої довжини! %4$sНе зловживайте%2$s!
uk_UA[1]: %1$sВживаність ключової фрази%2$s: Фокусна ключова фраза була знайдена %5$d рази. Це більше, ніж рекомендований максимум: %3$d раз для тексту такої довжини! %4$sНе зловживайте%2$s!
uk_UA[2]: %1$sВживаність ключової фрази%2$s: Фокусна ключова фраза була знайдена %5$d разів. Це більше, ніж рекомендований максимум: %3$d раз для тексту такої довжини! %4$sНе зловживайте%2$s!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %3$d time. This is great! | %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %3$d times. This is great!
uk_UA[0]: %1$sВживаність ключової фрази%2$s: Фокусна ключова фраза була знайдена %3$d раз. Це чудово!
uk_UA[1]: %1$sВживаність ключової фрази%2$s: Фокусна ключова фраза була знайдена %3$d рази. Це чудово!
uk_UA[2]: %1$sВживаність ключової фрази%2$s: Фокусна ключова фраза була знайдена %3$d разів. Це чудово!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d time. That's less than the recommended minimum of %3$d times for a text of this length. %4$sFocus on your keyphrase%2$s! | %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found %5$d times. That's less than the recommended minimum of %3$d times for a text of this length. %4$sFocus on your keyphrase%2$s!
uk_UA[0]: %1$sВживаність ключової фрази%2$s: Фокусна ключова фраза була знайдена %5$d раз. Це менше ніж рекомендований мінімум %3$d раз для тексту такої довжини. %4$sЗосередьтесь на вашій ключовій фразі%2$s!
uk_UA[1]: %1$sВживаність ключової фрази%2$s: Фокусна ключова фраза була знайдена %5$d рази. Це менше ніж рекомендований мінімум %3$d раз для тексту такої довжини. %4$sЗосередьтесь на вашій ключовій фразі%2$s!
uk_UA[2]: %1$sВживаність ключової фрази%2$s: Фокусна ключова фраза була знайдена %5$d разів. Це менше ніж рекомендований мінімум %3$d раз для тексту такої довжини. %4$sЗосередьтесь на вашій ключовій фразі%2$s!

en: %1$sKeyphrase density%2$s: The focus keyphrase was found 0 times. That's less than the recommended minimum of %3$d times for a text of this length. %4$sFocus on your keyphrase%2$s!
uk_UA: %1$sВживаність ключової фрази%2$s: Фокусна ключова фраза була знайдена 0 разів. Це менше ніж рекомендований мінімум %3$d раз(-и/-ів) для тексту такої довжини. %4$sЗосередьтесь на вашій ключовій фразі%2$s!

note: translators: %s expands to Yoast SEO Premium
en: With %s, you can easily create such redirects.
uk_UA: З %s, ви можете легко створити такі перенаправлення.

en: Import of settings is only supported on servers that run PHP 5.3 or higher.
uk_UA: Імпорт налаштувань доступний тільки на серверах з PHP 5.3 або вище.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Export your %1$s settings here, to copy them on another site.
uk_UA: Експортуйте ваші %1$s налаштування сюди, щоб скопіювати їх на інший сайт.

en: Improve sharing on Facebook and Pinterest
uk_UA: Покращити поширення на Facebook і Pinterest

en: No settings found.
uk_UA: Налаштувань не знайдено.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s expands to Yoast.com
en: These are settings for the %1$s plugin by %2$s
uk_UA: Це налаштування для плагіна %1$s від %2$s.

note: translators: %1$s expands to Import settings
en: Copy all these settings to another site's %1$s tab and click "%1$s" there.
uk_UA: Скопіюйте всі ці налаштування на вкладку %1$s іншого веб-сайту та натисніть "%1$s" там.

en: You do not have the required rights to export settings.
uk_UA: У вас немає необхідних прав для експорту налаштувань.

note: translators: 1: expands to <code>noindex</code>; 2: link open tag; 3: link close tag.
en: Not showing the date archives in the search results technically means those will have a %1$s robots meta. %2$sMore info on the search results settings%3$s.
uk_UA: Не показувати архіви по даті в результатах пошуку технично означає, що вони будуть мати тег %1$s robots.  %2$sБільше інформації про налаштування розультатів пошуку%3$s.

note: translators: %s expands to Yoast SEO Premium
en: Upgrade to %s
uk_UA: Оновити до %s

en: Learn about why permalinks are important for SEO.
uk_UA: Дізнайтеся чому постійні посилання важливі для SEO.

note: translators: %1$s and %2$s expand to <em> items to emphasize the word in the middle.
en: Changing your permalinks settings can seriously impact your search engine visibility. It should almost %1$s never %2$s be done on a live website.
uk_UA: Зміна налаштувань постійних посилань може серйозно вплинути на видимість сайту в пошукових системах. Майже %1$s ніколи %2$s цього краще не робити на діючому сайті.

en: WARNING:
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

note: Translators: %1$s and $3$s expand to the admin search page for the keyword, %2$d expands to the number of times this keyword has been used before, %4$s and %5$s expand to links to yoast.com, %6$s expands to the anchor end tag
en: %4$sPreviously used keyphrase%6$s: You've used this keyphrase %1$s%2$d times before%3$s. %5$sDo not use your keyphrase more than once%6$s.
uk_UA: %4$sВикористання ключових слів раніше%6$s: Ви використовували це ключове слово %1$s%2$d разів раніше%3$s. %5$sНе використовуйте Ваше ключове слово більше, ніж раз%6$s.

note: Translators: %1$s and %2$s expand to an admin link where the keyword is already used. %3$s and %4$s expand to links on yoast.com, %4$s expands to the anchor end tag.
en: %3$sPreviously used keyphrase%5$s: You've used this keyphrase %1$sonce before%2$s. %4$sDo not use your keyphrase more than once%5$s.
uk_UA: %3$sВикористання ключових слів раніше%5$s: Ви використовували це ключове слово %1$sодин раз раніше%2$s. %4$sНе використовуйте Ваше ключове слово більше, ніж раз%5$s.

en: %1$sPreviously used keyphrase%2$s: You've not used this keyphrase before, very good.
uk_UA: %1$sВикористання ключових слів раніше%2$s: Ви не використовували це ключове слово раніше, дуже добре.

en: %1$sKeyphrase in slug%2$s: More than half of your keyphrase appears in the slug. That's great!
uk_UA: %1$sКлючове слово в ярлику%2$s: Більше половини ключової фрази є в ярлику. Це чудово!

en: %1$sKeyphrase in slug%3$s: (Part of) your keyphrase does not appear in the slug. %2$sChange that%3$s!
uk_UA: %1$sКлючове слово в ярлику%3$s: В ярлику немає (частини) фрази ключового слова. %2$sЗмініть це%3$s!

en: %1$sKeyphrase in slug%2$s: Great work!
uk_UA: %1$sКлючове слово в ярлику%2$s: Чудова робота!

en: %1$sKeyphrase in title%2$s: The exact match of the focus keyphrase appears at the beginning of the SEO title. Good job!
uk_UA: %1$sКлючова фраза в заголовку%2$s: Точне співпадіння фокусної ключової фрази знайдено на початку заголовку SEO. Так тримати!

en: %1$sImages%3$s: No images appear on this page. %2$sAdd some%3$s!
uk_UA: %1$sAlt-атрибут зображень%3$s: На цій сторінці немає зображень. %2$sДодайте їх%3$s!

en: %1$sLink keyphrase%3$s: You're linking to another page with the words you want this page to rank for. %2$sDon't do that%3$s!
uk_UA: %1$sПосилання з ключовою фразою%3$s: Ви посилаєтесь на іншу сторунку використовуючи слова з ключової фрази. %2$sНе робіть цього%3$s!

note: Translators: The preceding sentence is "Text length: The text contains x words.", %3$s expands to a link on yoast.com, %4$s expands to the anchor end tag, %5$d expands to the recommended minimum of words.
en: This is far below the recommended minimum of %5$d word. %3$sAdd more content%4$s. | This is far below the recommended minimum of %5$d words. %3$sAdd more content%4$s.
uk_UA[0]: Це набагато менше рекомендованого мінімуму %5$d слово. %3$sДодайте більше контенту%4$s.
uk_UA[1]: Це набагато менше рекомендованого мінімуму %5$d слова. %3$sДодайте більше контенту%4$s.
uk_UA[2]: Це набагато менше рекомендованого мінімуму %5$d слів. %3$sДодайте більше контенту%4$s.

note: Translators: The preceding sentence is "Text length: The text contains x words.", %3$s expands to a link on yoast.com, %4$s expands to the anchor end tag, %5$d expands to the recommended minimum of words.
en: This is below the recommended minimum of %5$d word. %3$sAdd more content%4$s. | This is below the recommended minimum of %5$d words. %3$sAdd more content%4$s.
uk_UA[0]: Це менше рекомендованого мінімуму %5$d слово. %3$sДодайте більше контенту%4$s.
uk_UA[1]: Це менше рекомендованого мінімуму %5$d слова. %3$sДодайте більше контенту%4$s.
uk_UA[2]: Це менше рекомендованого мінімуму %5$d слів. %3$sДодайте більше контенту%4$s.

note: Translators: %1$d expands to the number of words in the text, %2$s expands to a link on yoast.com, %4$s expands to the anchor end tag.
en: %2$sText length%4$s: The text contains %1$d word. | %2$sText length%4$s: The text contains %1$d words.
uk_UA[0]: %2$sДовжина тексту%4$s: Текст містить %1$d слово.
uk_UA[1]: %2$sДовжина тексту%4$s: Текст містить %1$d слова.
uk_UA[2]: %2$sДовжина тексту%4$s: Текст містить %1$d слів.

note: Translators: %1$d expands to the number of words in the text, %2$s expands to a link on yoast.com, %3$s expands to the anchor end tag
en: %2$sText length%3$s: The text contains %1$d word. Good job! | %2$sText length%3$s: The text contains %1$d words. Good job!
uk_UA[0]: %2$sДовжина тексту%3$s: Текст містить %1$d слово. Чудова робота!
uk_UA[1]: %2$sДовжина тексту%3$s: Тексти містить %1$d слово. Чудова робота!
uk_UA[2]: %2$sДовжина тексту%3$s: Текстів містить %1$d слово. Чудова робота!

note: Translators: %1$s and %2$s expand to links on yoast.com, %3$s expands to the anchor end tag
en: %1$sSEO title width%3$s: %2$sPlease create an SEO title%3$s.
uk_UA: %1$sШирина SEO заголовку%3$s: %2$sБудь-ласка, додайте SEO заголовок%3$s.

en: %1$sSEO title width%3$s: The SEO title is wider than the viewable limit. %2$sTry to make it shorter%3$s.
uk_UA: %1$sШирина SEO заголовку%3$s: Ваш SEO заголовок виходить за видиму межу. %2$sПостарайтеся скоротити його%3$s.

en: %1$sSEO title width%2$s: Good job!
uk_UA: %1$sШирина SEO заголовку%2$s: Чудова робота!

en: %1$sSEO title width%3$s: The SEO title is too short. %2$sUse the space to add keyphrase variations or create compelling call-to-action copy%3$s.
uk_UA: %1$sШирина SEO заголовку%3$s: SEO заголовок занадто короткий. %2$sВикористовуйте простір, щоб додати слова з ключової фрази або заклику до дії%3$s.

note: Translators: %1$s expands to a link on yoast.com, %2$s expands to the anchor end tag
en: %1$sOutbound links%2$s: There are both nofollowed and normal outbound links on this page. Good job!
uk_UA: %1$sВихідні посилання%2$s: На цій сторінці містяться як звичайні вихідні посилання так і вихідні посилання з атрибутом nofollow. Чудова робота!

note: Translators: %1$s expands to a link on yoast.com, %2$s expands to the anchor end tag
en: %1$sOutbound links%2$s: Good job!
uk_UA: %1$sВихідні посилання%2$s: Добра робота!

note: Translators: %1$s and %2$s expand to links on yoast.com, %3$s expands to the anchor end tag
en: %1$sOutbound links%3$s: All outbound links on this page are nofollowed. %2$sAdd some normal links%3$s.
uk_UA: %1$sВихідні посилання%3$s: Всі вихідні посилання на цій сторінці містять атрибут nofollow. %2$sДодайте декілька хороших посилань%3$s.

note: Translators: %1$s and %2$s expand to links on yoast.com, %3$s expands to the anchor end tag
en: %1$sOutbound links%3$s: No outbound links appear in this page. %2$sAdd some%3$s!
uk_UA: %1$sВихідні посилання%3$s: На сторінці немає вихідних посилань. %2$sДодайте їх%3$s!

note: Translators:  %1$s expands to a link on yoast.com, %2$s expands to the anchor end tag
en: %1$sMeta description length%2$s: Well done!
uk_UA: %1$sДовжина мета опису%2$s: Чудово!

note: Translators: %1$s and %2$s expand to links on yoast.com, %3$s expands to the anchor end tag, %4$d expands to	the total available number of characters in the meta description
en: %1$sMeta description length%3$s: The meta description is over %4$d characters. To ensure the entire description will be visible, %2$syou should reduce the length%3$s!
uk_UA: %1$sДовжина мета опису%3$s: Ваш мета опис довше %4$d символів. Щоб зробити ваш опис повністю видимим, %2$sвам необхідно скоротити довжину мета опису%3$s!

note: Translators: %1$s and %2$s expand to links on yoast.com, %3$s expands to the anchor end tag, %4$d expands to the number of characters in the meta description, %5$d expands to the total available number of characters in the meta description
en: %1$sMeta description length%3$s: The meta description is too short (under %4$d characters). Up to %5$d characters are available. %2$sUse the space%3$s!
uk_UA: %1$sДовжина мета опису%3$s: Ваш мета опис занадто короткий (менше %4$d символів). Вам доступні %5$d символів. %2$sВикористайте їх%3$s!

note: Translators:  %1$s and %2$s expand to a links on yoast.com, %3$s expands to the anchor end tag
en: %1$sMeta description length%3$s:  No meta description has been specified. Search engines will display copy from the page instead. %2$sMake sure to write one%3$s!
uk_UA: %1$sДовжина мета опису%3$s:  Ви ще не додали мета опису. Замість нього пошукові системи будуть відображати частини вмісту з вашої сторінки. %2$sСтворіть мета опис%3$s!

en: %1$sKeyphrase in meta description%2$s: The meta description has been specified, but it does not contain the keyphrase. %3$sFix that%4$s!
uk_UA: %1$sКлючова фраза в мета описі%2$s: Ви додали мета опис, але ви не включили до нього вашу ключову фразу. %3$sВиправте це%4$s!

en: %1$sKeyphrase in meta description%2$s: The meta description contains the keyphrase %3$s times, which is over the advised maximum of 2 times. %4$sLimit that%5$s!
uk_UA: %1$sКлючова фраза в мета описі%2$s: Ваш мета опис містить ключову фразу %3$s раз. Це більше рекомендованого макмимуму (2 рази). %4$sНе повторюйтесь%5$s!

en: %1$sKeyphrase in meta description%2$s: Keyphrase or synonym appear in the meta description. Well done!
uk_UA: %1$sКлючова фраза в мета описі%2$s: Ключова фраза або її синонім зустрічається в мета описі. Чудово!

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d words long. That's way more than the recommended maximum of %2$d words. %4$sMake it shorter%5$s!
uk_UA: %3$sДовжина ключової фрази%5$s: Ваша ключова фраза містить %1$d слів. Це значно більше ніж рекомендований максимум (%2$d слів). %4$sСкоротіть її%5$s!

en: %3$sKeyphrase length%5$s: The keyphrase is %1$d words long. That's more than the recommended maximum of %2$d words. %4$sMake it shorter%5$s!
uk_UA: %3$sДовжина ключової фрази%5$s: Ваша ключова фраза містить %1$d слів. Це більше ніж рекомендований максимум (%2$d слів). %4$sСкоротіть її%5$s!

en: %1$sKeyphrase length%2$s: Good job!
uk_UA: %1$sДовжина ключової фрази%2$s: Чудово!

en: %1$sKeyphrase length%3$s: No focus keyphrase was set for this page. %2$sSet a keyphrase in order to calculate your SEO score%3$s.
uk_UA: %1$sДовжина ключової фрази%3$s: Для цієї сторінки не встановлено фокусне слово. %2$sВстановіть його для розрахунку SEO оцінки%3$s.

en: %1$sKeyphrase length%3$s: %2$sSet a keyphrase in order to calculate your SEO score%3$s.
uk_UA: %1$sДовжина ключової фрази%3$s: %2$sВведіть ключову фразу, щоб ми могли порахувати вашу оцінку SEO%3$s.

en: %1$sKeyphrase distribution%2$s: Good job!
uk_UA: %1$sРозподілення ключової фрази%2$s: Хороша робота!

en: %1$sKeyphrase distribution%3$s: Uneven. Some parts of your text do not contain the keyphrase or its synonyms. %2$sDistribute them more evenly%3$s.
uk_UA: %1$sРозподілення ключової фрази%3$s: Нерівномірне. Деякі частини вашого тексту не містять ключової фрази або її синонімів. %2$sРозподіліть їх більш рівномірно%3$s.

en: %1$sKeyphrase distribution%3$s: Very uneven. Large parts of your text do not contain the keyphrase or its synonyms. %2$sDistribute them more evenly%3$s.
uk_UA: %1$sРозподілення ключової фрази%3$s: Дуже нерівномірне. Великі частини вашого тексту не містять ключової фрази або її синонімів. %2$sРозподіліть їх більш рівномірно%3$s.

en: %1$sKeyphrase distribution%3$s: %2$sInclude your keyphrase or its synonyms in the text so that we can check keyphrase distribution%3$s.
uk_UA: %1$sРозподілення ключової фрази%3$s: %2$sВикористовуйте в тексті вашу ключову фразу і її синоніми, щоб ми могли порахувати рівномірність розподілення ключової фрази%3$s.

en: %1$sKeyphrase in introduction%3$s: Your keyphrase or its synonyms do not appear in the first paragraph. %2$sMake sure the topic is clear immediately%3$s.
uk_UA: %1$sКлючова фраза у вступі%3$s: Ваша ключова фраза або її синоніми не зустрічаються в першому абзаці. %2$sПереконайтесь, що тема тексту ясна відразу%3$s.

en: %1$sKeyphrase in introduction%3$s: Your keyphrase or its synonyms appear in the first paragraph of the copy, but not within one sentence. %2$sFix that%3$s!
uk_UA: %1$sКлючова фраза у вступі%3$s: Ваша ключова фраза або її синоніми зустрічаються в першому абзаці, але не всередині одного речення. %2$sВиправіть це%3$s!

en: %1$sKeyphrase in introduction%2$s: Well done!
uk_UA: %1$sКлючова фраза у вступі%2$s: Чудово!

en: %1$sInternal links%2$s: There are both nofollowed and normal internal links on this page. Good job!
uk_UA: %1$sВнутрішні посилання%2$s: На цій сторінці є як внутрішні посилання з атрибутом nofollow так і звичайні внутрішні посилання. Чудова робота!

note: Translators: %1$s expands to a link on yoast.com, %2$s expands to the anchor end tag
en: %1$sInternal links%2$s: You have enough internal links. Good job!
uk_UA: %1$sВнутнішні посилання%2$s: У вас достатньо внутрішніх посилань. Хороша робота!

note: Translators: %1$s and %2$s expand to links on yoast.com, %3$s expands to the anchor end tag
en: %1$sInternal links%3$s: The internal links in this page are all nofollowed. %2$sAdd some good internal links%3$s.
uk_UA: %1$sВнутрішні посилання%3$s: Всі внутрішні посилання на цій сторінці містять атрибут nofollow. %2$sДодайте декілька хороших внутрішніх посилань%3$s.

note: Translators: %1$s and %2$s expand to links on yoast.com, %3$s expands to the anchor end tag
en: %1$sInternal links%3$s: No internal links appear in this page, %2$smake sure to add some%3$s!
uk_UA: %1$sВнутрішні посилання%3$s: В тексті немає внутрішніх посилань, %2$sдодайте декілька%3$s!

en: %1$sFunction words in keyphrase%3$s: Your keyphrase "%4$s" contains function words only. %2$sLearn more about what makes a good keyphrase.%3$s
uk_UA: %1$sСлужбові слова у ключевій фразі%3$s: Ваша ключова фраза "%4$s" містить виключно службові слова. %2$sДізнайтесь більше про хороші ключові слова.%3$s

en: %1$sTransition words%2$s: Well done!
uk_UA: %1$sПерехідні слова%2$s: Чудова робота!

en: %1$sTransition words%2$s: Only %3$s of the sentences contain transition words, which is not enough. %4$sUse more of them%2$s.
uk_UA: %1$sПерехідні слова%2$s: Тільки %3$s речень містить перехідні слова. Цього не достатньо. %4$sВикористовуйте більше перехідних слів%2$s.

en: %1$sTransition words%2$s: None of the sentences contain transition words. %3$sUse some%2$s.
uk_UA: %1$sПерехідні слова%2$s: Жодне з речень не містить перехідних слів. %3$sВикористовуйте перехідні слова%2$s.

en: %1$sNot enough content%2$s: %3$sPlease add some content to enable a good analysis%2$s.
uk_UA: %1$sНедостатньо вмісту%2$s: %3$sБудь-ласка, додайте більше тексту, щоб ми змогли його якісно проаналізувати%2$s.

en: %1$sSubheading distribution%2$s: You are not using any subheadings, but your text is short enough and probably doesn't need them.
uk_UA: %1$sРозподілення підзаголовків%2$s: Ви не використовуєте підзаголовки, але ваш текст достатньо короткий, так що, можливо, вони не потрібні.

en: %1$sSubheading distribution%2$s: You are not using any subheadings, although your text is rather long. %3$sTry and add some subheadings%2$s.
uk_UA: %1$sРозподілення підзаголовків%2$s: Ви не використовуєте підзаголовки зоча ваш текст достатньо довгий. %3$sПостарайтесь додати декілька підзаголовків%2$s.

en: %1$sSubheading distribution%2$s: %3$d section of your text is longer than %4$d words and is not separated by any subheadings. %5$sAdd subheadings to improve readability%2$s. | %1$sSubheading distribution%2$s: %3$d sections of your text are longer than %4$d words and are not separated by any subheadings. %5$sAdd subheadings to improve readability%2$s.
uk_UA[0]: %1$sРозподілення підзаголовків%2$s: %3$d секція вашого тексту довша, ніж %4$d слів і не розділена підзаголовками. %5$sДодайте підзаголовки щоб покращити читабельність%2$s.
uk_UA[1]: %1$sРозподілення підзаголовків%2$s: %3$d секції вашого тексту довші, ніж %4$d слів і не розділені підзаголовками. %5$sДодайте підзаголовки щоб покращити читабельність%2$s.
uk_UA[2]: %1$sРозподілення підзаголовків%2$s: %3$d секцій вашого тексту довші, ніж %4$d слів і не розділених підзаголовками. %5$sДодайте підзаголовки щоб покращити читабельність%2$s.

en: %1$sSubheading distribution%2$s: Great job!
uk_UA: %1$sРозподілення підзаголовків%2$s: Чудова робота!

en: %1$sSentence length%2$s: %3$s of the sentences contain more than %4$s words, which is more than the recommended maximum of %5$s. %6$sTry to shorten the sentences%2$s.
uk_UA: %1$sДовжина речень%2$s: %3$s ваших речень довші, ніж %4$s слів, що більше, ніж рекомендований максимум в %5$s. %6$sСпробуйте скоротити речення%2$s.

en: %1$sSentence length%2$s: Great!
uk_UA: %1$sДовжина речень%2$s: Чудово!

en: %1$sConsecutive sentences%2$s: There is enough variety in your sentences. That's great!
uk_UA: %1$sПослідовні речення%2$s: В ваших реченнях достатньо різноманіття. Це дуже добре!

en: %1$sConsecutive sentences%2$s: The text contains %3$d consecutive sentences starting with the same word. %5$sTry to mix things up%2$s! | %1$sConsecutive sentences%2$s: The text contains %4$d instances where %3$d or more consecutive sentences start with the same word. %5$sTry to mix things up%2$s!
uk_UA[0]: %1$sПослідовні речення%2$s: Ваш текст містить %3$d речення поспіль, які починаються з одного і того ж слова. %5$sДодайте різноманіття%2$s!
uk_UA[1]: %1$sПослідовні речення%2$s: Ваш текст містить %4$d частин, де %3$d речень поспіль починаються з одного і того ж слова. %5$sДодайте різноманіття%2$s!
uk_UA[2]: %1$sПослідовні речення%2$s: Ваш текст містить %4$d частин, де %3$d речень поспіль починаються з одного і того ж слова. %5$sДодайте різноманіття%2$s!

en: %1$sPassive voice%2$s: %3$s of the sentences contain passive voice, which is more than the recommended maximum of %4$s. %5$sTry to use their active counterparts%2$s.
uk_UA: %1$sПасивний стан%2$s: %3$s ваших речень містять дієслова пасивного стану, що вище рекомендованого максимуму в %4$s. %5$sСтарайтесь використовувати більше дієслова активного стану%2$s.

en: %1$sPassive voice%2$s: You're using enough active voice. That's great!
uk_UA: %1$sПасивний стан%2$s: Ви достатньо використовуєте активний стан дієслова. Це чудово!

en: %1$sParagraph length%2$s: %3$d of the paragraphs contains more than the recommended maximum of %4$d words. %5$sShorten your paragraphs%2$s! | %1$sParagraph length%2$s: %3$d of the paragraphs contain more than the recommended maximum of %4$d words. %5$sShorten your paragraphs%2$s!
uk_UA[0]: %1$sДовжина абзаців%2$s: %3$d з ваших абзаців містить більше ніж рекомендований максимум в %4$d слів. %5$sСкоротіть абзаци%2$s!
uk_UA[1]: %1$sДовжина абзаців%2$s: %3$d з ваших абзаців містять більше ніж рекомендований максимум в %4$d слів. %5$sСкоротіть абзаци%2$s!
uk_UA[2]: %1$sДовжина абзаців%2$s: %3$d з ваших абзаців містять більше ніж рекомендований максимум в %4$d слів. %5$sСкоротіть абзаци%2$s!

en: %1$sParagraph length%2$s: None of the paragraphs are too long. Great job!
uk_UA: %1$sДовжина абзаців%2$s: У вас немає задовгих абзаців. Чудова робота!

en: Good job!
uk_UA: Відмінна робота!

en: %1$sFlesch Reading Ease%2$s: The copy scores %3$s in the test, which is considered %4$s to read. %5$s%6$s%7$s
uk_UA: %1$sІндекс читабельності Флеша%2$s: Ваш тест отримав оцінку %3$s в тесті легкості читання, що означає що його %4$s читати. %5$s%6$s%7$s

en: Focus keyphrase
uk_UA: Фокусне ключове слово

en: Help on choosing the perfect focus keyphrase
uk_UA: Допомога по вибору ідеального фокусного ключового слова.

en: Would you like to add a related keyphrase?
uk_UA: Хочете додати схоже ключове слово?

note: translators: %s expands to Premium
en: Go %s!
uk_UA: Перейти %s!

note: translators: %s expands to Yoast SEO Premium
en: Did you know %s also analyzes the different word forms of your keyphrase, like plurals and past tenses?
uk_UA: А ви знали що %s також аналізує різні форми слів з ключової фрази, наприклад, множину або минулий час?

en: Check Keyphrase Density
uk_UA: Перевірити Вживаність ключової фрази

en: Disable
uk_UA: Відключити

en: Allow Control
uk_UA: Дозволити контроль

note: translators: %s expands to Yoast SEO
en: This tab allows you to selectively disable %s features for all sites in the network. By default all features are enabled, which allows site admins to choose for themselves if they want to toggle a feature on or off for their site. When you disable a feature here, site admins will not be able to use that feature at all.
uk_UA: На цій вкладці можна вибірково вимкнути можливості %s для всіх сайтів мережі. За замовчуванням усі можливості увімкнені, що дозволяє адміністраторам сайту налащтовувати їх самостійно для своїх сайтів. Якщо ви вимкнете будь-яку можливість тут, то адміністратори сайту зовсім не зможуть її використати.

en: Rank better with synonyms & related keyphrases
uk_UA: Отримайте краще ранжування з використанням синонімів і схожих ключових слів

en: optimize a single post for synonyms and related keyphrases.
uk_UA: оптимізуйте окремий запис по синонімам і схожим ключовим словам.

note: translators: %s: argument name
en: %s is a required feature toggle argument.
uk_UA: %s - необхідний аргумент для включення або виключення можливості.

en: Synonyms & related keyphrases
uk_UA: Синоніми і схожі ключові слова

en: Add related keyphrase
uk_UA: Додати схоже ключове слово

en: Remove keyphrase
uk_UA: Прибрати ключове слово

en: Keyphrase:
uk_UA: Ключове слово:

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO Premium. translators: %1$s expands to Keyword research training. translators: %1$s expands to Local SEO.
en: %1$s video
uk_UA: %1$s відео

en: This feature has been disabled by the network admin.
uk_UA: Ця можливість відключена адміністратором мережі.

en: Clear Image
uk_UA: Очистити зображення

en: Multiple keyphrases
uk_UA: Множинні ключові слова

en: Focus keyphrase not set.
uk_UA: Фокусне ключове слово не встановлено.

note: translators: %s expands to Yoast SEO Premium translators: %s expands to 'Yoast SEO Premium'.
en: Get %s
uk_UA: Отримайте %s

en: Optional. Customize how you want to describe the duration of the instruction
uk_UA: Не обов'язково. Налаштуйте те, як ви хочете описати тривалість інструкції

en: Describe the duration of the instruction:
uk_UA: Опишіть тривалість інструкції:

en: Learn more about the readability analysis
uk_UA: Детальніше про аналіз читання

en: Readability analysis:
uk_UA: Аналіз читабельності:

en: There is a new notification. | There are new notifications.
uk_UA[0]: Є нове сповіщення.
uk_UA[1]: Є нових сповіщення.
uk_UA[2]: Є нових сповіщень.

en: Colon
uk_UA: Двокрапка

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s: 'SEO' plugin name of possibly conflicting plugin with regard to the creation of duplicate SEO meta.
en: Both %1$s and %2$s manage the SEO of your site. Running two SEO plugins at the same time is detrimental.
uk_UA: %1$s та %2$s керують налаштуваннями SEO вашого сайту. Запуск двух SEO плагінів одночасно може нашкодити вашому сайту.

note: translators: %s expands to a unit of time (e.g. 1 day).
en: %s, %s and %s
uk_UA: %s, %s і %s

note: translators: %s expands to a unit of time (e.g. 1 day).
en: %s and %s
uk_UA: %s і %s

en: %d minute | %d minutes
uk_UA[0]: %d хвилин

en: %d hour | %d hours
uk_UA[0]: %d годин

en: %d day | %d days
uk_UA[0]: %d день
uk_UA[1]: %d дні
uk_UA[2]: %d днів

en: Enter a step title
uk_UA: Введіть назву кроку

en: Optional. This can give you better control over the styling of the steps.
uk_UA: Необов'язково, проте це надасть вам більший контроль над стилем кроків.

en: CSS class(es) to apply to the steps
uk_UA: CSS клас(и) застосовувані до кроків

en: minutes
uk_UA: хвилини

en: hours
uk_UA: години

en: days
uk_UA: дні

en: Create a How-to guide in an SEO-friendly way. You can only use one How-to block per post.
uk_UA: Створюйте ваші How-to керівництва в SEO-оптимізованому вгляді. Ви можете використати лише 1 блок How-to на допис.

en: List your Frequently Asked Questions in an SEO-friendly way. You can only use one FAQ block per post.
uk_UA: Створюйте списки ваших Часто задаваних Питань в SEO-оптимізованому вигляді. Ви можете використати лише 1 блок ЧаПи на допис.

en: Copy error
uk_UA: Помилка копіювання

note: translators: %s expands to Yoast SEO.
en: An error occurred loading the %s primary taxonomy picker.
uk_UA: Виникла помилка завантаження %s вибору основної таксономії.

note: translators: %1$s expands to Yoast.
en: %1$s Structured Data Blocks
uk_UA: %1$s структуровані блоки даних

en: Time needed:
uk_UA: Потрібний час:

en: Move question down
uk_UA: Перемістити питання вниз

en: Move question up
uk_UA: Перемістити питання вгору

en: Insert question
uk_UA: Вставте питання

en: Delete question
uk_UA: Видалити питання

en: Enter the answer to the question
uk_UA: Введіть відповідь на питання

en: Enter a question
uk_UA: Введіть питання

en: Add question
uk_UA: Додати питання

en: Frequently Asked Questions
uk_UA: Часті питання

note: translators: %s expands to a 'Yoast SEO Premium' text linked to the yoast.com website.
en: Great news: you can, with %s!
uk_UA: Чудова новина: ви можете, з %s!

en: (Opens in a new browser window)
uk_UA: (Відкрити у новій вкладці!)

note: translators: %s expands to the taxonomy name.
en: Select the primary %s
uk_UA: Виберіть основний %s

en: Check links to this URL
uk_UA: Перевірте посилання до цього URL

en: Keyword research training
uk_UA: Тренінг по ключовим словам

en: Are you trying to use multiple keyphrases? You should add them separately below.
uk_UA: Ви намагаєтесь використати декілька ключових слів? Окремо нижче ви повинні їх додати.

en: Mark as cornerstone content
uk_UA: Відмітити як основний вміст

en: Move step down
uk_UA: Перемістити крок вниз

en: Move step up
uk_UA: Перемістити крок вверх

en: Insert step
uk_UA: Вставити крок

en: Delete step
uk_UA: Видалити крок

en: Add image
uk_UA: Додати зображення

en: Enter a step description
uk_UA: Зазначити опис кроку

en: Enter a description
uk_UA: Введіть опис

en: Unordered list
uk_UA: Несортований список

en: Showing step items as an ordered list.
uk_UA: Показувати елементи кроку як упорядкований список.

en: Showing step items as an unordered list
uk_UA: Показувати елементи кроку як невпорядкований список.

en: Add step
uk_UA: Додати крок

en: Delete total time
uk_UA: Видалити загальний час

en: Add total time
uk_UA: Додати загальний час

en: Analysis results
uk_UA: Результати аналізу

en: Enter a focus keyphrase to calculate the SEO score
uk_UA: Введіть фокусне ключове слово для розрахунку оцінки SEO

en: Learn more about Cornerstone Content.
uk_UA: Дізнайтеся більше про Основний вміст.

en: Cornerstone content should be the most important and extensive articles on your site.
uk_UA: Основним вмістом повинні бути найбільш важливі і великі статті на вашому сайті.

en: Restore Site
uk_UA: Відновити сайт

en: Network Settings
uk_UA: Налаштування мережі

en: You are not allowed to perform this action.
uk_UA: Ви не дозволено виконати цю дію.

note: translators: %s: error message
en: Error: %s
uk_UA: Помилка: %s

note: translators: %s: success message
en: Success: %s
uk_UA: Вдало: %s

note: translators: %s expands to the ID of a site within a multisite network.
en: Site with ID %d not found.
uk_UA: Сайт з ID %d не знайдений.

en: No site has been selected to restore.
uk_UA: Не вибрано сайт для відновлення.

en: You are not allowed to modify unregistered network settings.
uk_UA: Вам не дозволено змінювати незареєстровані налаштування мережі.

en: deleted
uk_UA: видалено

en: Would you like to add another keyphrase?
uk_UA: Хочете додати інше ключове слово?

en: image preview
uk_UA: попередній перегляд

en: Copied!
uk_UA: Скопійовано!

en: Not supported!
uk_UA: Не підтримується!

en: {{a}}Read our article about site structure{{/a}} to learn more about how internal linking can help improve your SEO.
uk_UA: {{a}}Читайте нашу статтю про структуру сайту{{/a}}, аби більше дізнатись про те, як внутрішні посилання можуть допомогти покращити ваш SEO.

en: Consider linking to these {{a}}cornerstone articles:{{/a}}
uk_UA: Перегляньте посилання на ці ключові статті

en: Consider linking to these articles:
uk_UA: Переглянте посилання на ці статті

en: Copy link
uk_UA: Скопіювати посилання

note: translators: %s expands to the link value
en: Copy link to suggested article: %s
uk_UA: Скопіюйте посилання до пропонованої статті: %s

en: Read our %1$sultimate guide to keyword research%2$s to learn more about keyword research and keyword strategy.
uk_UA: Читайте нашe %1$sостаточне керівництво з дослідження ключових слів%2$s аби більше дізнатись про дослідження ключових слів та стратегію щодо ключових слів.

en: The following words occur the most in the content. These give an indication of what your content focuses on. If the words differ a lot from your topic, you might want to rewrite your content accordingly.
uk_UA: Наступні слова та комбінації слів трапляються найчастіше у вмісті. Це дає інформацію про те на чому сфокусовано ваш контент. Якщо слова сильно відрізняються від вашої теми, ви можете захотіти відповідно змінити ваш вміст.

en: Prominent words
uk_UA: Видатні (ключові) слова

en: The site's tagline
uk_UA: Ключова фраза сайту

note: translators: %1$s expands to the missing field name.
en: Not all required fields are given. Missing field %1$s
uk_UA: Не всі обов'язкові поля заповнені. Пропущено поле %1$s

en: Add synonyms
uk_UA: Додати синоніми

en: Would you like to add keyphrase synonyms?
uk_UA: Чи ви бажаєте додати синоніми ключових слів?

en: Would you like to add more than one keyphrase?
uk_UA: Чи ви бажаєте декілька ключових слів?

note: translators: %1$s expands to an opening anchor tag, %2$s expands to a closing anchor tag.
en: You can edit the SEO meta-data for this custom type on the %1$sShop page%2$s.
uk_UA: Ви можете редагувати SEO метадані для цього користувальницького типу на %1$sсторінці магазину%2$s.

en: You haven't set a Shop page in your WooCommerce settings. Please do this first.
uk_UA: Ви не становили сторінку магазину в налаштуваннях WooCommerce. Встановіть її зараз.

en: Current year
uk_UA: Поточний рік

en: Something went wrong. Please reload the page.
uk_UA: Щось пішло не так. Будь ласка, оновіть сторінку.

en: Url preview
uk_UA: Попередній перегляд URL

en: Please provide a meta description by editing the snippet below. If you don’t, Google will try to find a relevant part of your post to show in the search results.
uk_UA: Надайте будь ласка метаопис, відредагувавши фрагмент нижче. Якщо ви цього не зробите, Google спробує знайти відповідну частину вашої публікації, яка відображатиметься в результатах пошуку.

en: Tagline
uk_UA: Ключова фраза

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: Modify your meta description by editing it right here
uk_UA: Вкажіть свій мета-опис, редагуючи його прямо тут

en: description (custom taxonomy)
uk_UA: опис (довільна таксономия)

en: (custom taxonomy)
uk_UA: (довільна таксономія)

en: (custom field)
uk_UA: (довільне поле)

en: Term404
uk_UA: Елемент404

en: Caption
uk_UA: Підпис

en: Pagenumber
uk_UA: Номер сторінки

en: Pagetotal
uk_UA: Кількість сторінок

en: Page number
uk_UA: Номер сторінки

en: User description
uk_UA: Опис користувача

en: Modified
uk_UA: Змінений

en: Post type (plural)
uk_UA: Тип дописів (множина)

en: Post type (singular)
uk_UA: Тип допису (однина)

en: Separator
uk_UA: Розподілювач

en: Search phrase
uk_UA: Пошукова фраза

en: Term title
uk_UA: Заголовок терміну

en: Term description
uk_UA: Опис терміну

en: Tag description
uk_UA: Опис тегу

en: Category description
uk_UA: Опис категорії

en: Primary category
uk_UA: Головна категорія

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Tag
uk_UA: Позначка

en: Excerpt only
uk_UA: Тільки уривок

en: Excerpt
uk_UA: Витяг

en: Site title
uk_UA: Назва сайту

en: Archive title
uk_UA: Назва архіву

en: Parent title
uk_UA: Назва предка

en: Date
uk_UA: Дата

en: Get Yoast SEO Premium
uk_UA: Хочеш панську версію Yoast SEO?

en: You should create a redirect to ensure your visitors do not get a 404 error when they click on the no longer working URL.
uk_UA: Вам варто створити перенаправлення, щоб відвідувачі не отримували 404 помилку при переході на URL який вже не існує.

en: Search engines and other websites can still send traffic to your deleted post.
uk_UA: Пошукові системи та інші сайти все ще можуть генерувати трафік на видалений допис.

en: Make sure you don't miss out on traffic!
uk_UA: Переконайтеся, що ви не втрачаєте трафік!

note: translators: %1$s expands to the translated name of the post type. translators: 1: term label
en: You just deleted a %1$s.
uk_UA: Ви видалили %1$s.

note: translators: %1$s expands to the translated name of the post type.
en: You just trashed a %1$s.
uk_UA: Ви перемістили %1$s в кошик.

note: translators: %s expands to the post type name.
en: Settings for %s archive
uk_UA: Налаштування для архівів %s

en: The settings on this page allow you to specify what the default search appearance should be for any type of content you have. You can choose which content types appear in search results and what their default description should be.
uk_UA: Налаштування на цій сторінці дозволяють зазначити як буде виглядати результат пошука за замовчуванням для вмісту будь-якого типу. Ви можете вибрати який тип вмісту з'явиться в результатах пошуку і варіант опису за замовчуванням.

en: Dismiss this notice
uk_UA: Прибрати це повідомлення

note: Translators: %s expands to the actual language.
en: Your site language is set to %s. If this is not correct, contact your site administrator.
uk_UA: Мова вашого сайту встановлена на %s. Якщо це неправильно, зверніться до адміністратора веб-сайту.

note: translators: %1$s expands Yoast, %2$s expands to an opening anchor tag, %3$s expands to a closing anchor tag.
en: %1$s respects your privacy. Read our %2$sprivacy policy%3$s on how we handle your personal information.
uk_UA: %1$s поважає Вашу конфіденційність. Прочитайте нашу %2$sprivacy policy%3$s про те, як ми как мы поводимося з Вашою особистою інформацією.

en: Includes a free MyYoast account which gives you access to our free SEO for Beginners course!
uk_UA: Включає в себе безкоштовний обліковий запис MyYoast, який дає вам доступ до нашого безкоштовного курсу SEO для початківців!

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO for WordPress, %2$s expands to Yoast
en: Sign up for our newsletter if you would like to keep up-to-date about %1$s, other cool plugins by %2$s, and interesting news and tips from the world of SEO.
uk_UA: Підпишиться на нашу розсилку новин якщо хочете отримувати новини про %1$s та інших крутих плагінах %2$s, а також читати цікаві новини та поради зі світу SEO.

note: translators: %1$s expands to a link start tag to the Baidu Webmaster Tools site add page, %2$s is the link closing tag.
en: Get your Baidu verification code in %1$sBaidu Webmaster Tools%2$s.
uk_UA: Отримайте код підтвердження Baidu у програмі %1$s Baidu для веб-майстрів %2$s.

en: Baidu verification code
uk_UA: Код верифікації Baidu

note: translators: %s is replaced with Yoast SEO.
en: The %s importer functionality uses temporary database tables. It seems your WordPress install does not have the capability to do this, please consult your hosting provider.
uk_UA: The %sФункція імпортера використовує тимчасові таблиці бази даних. Здається, ваша установка WordPress не має можливості зробити це, будь ласка, зверніться до свого хостинг- провайдера.

note: translators: %s is replaced with the plugin's name.
en: Cleanup of %s data failed.
uk_UA: Очищення від %s дані не вдалося.

en: Content Type
uk_UA: Тип вмісту

en: Filter by content type
uk_UA: Фільтрувати за типом вмісту

en: Show All Content Types
uk_UA: Показати всі типи вмісту

en: Replaced with the normal title for an archive generated by WordPress
uk_UA: Замінений звичайним заголовком для архіву, створеного WordPress

en: Clean
uk_UA: Очистити

en: Once you're certain your site is OK, you can clean up. This will remove all the original data.
uk_UA: Коли ви впевнені, що ваш сайт в порядку, ви можете його очистити. Це призведе до видалення всіх оригінальних даних.

en: Step 5: Clean up
uk_UA: Крок 5: Очистити

en: You should run the configuration wizard, from the SEO &rarr; General &rarr; Dashboard page, to make sure all the settings for your site are correct.
uk_UA: Ви повинні запустити майстра налаштування: SEO&rarr;Загальні&rarr;Майстерня, щоб переконатися, що всі налаштування вашого сайту правильні.

en: Step 4: Run the configuration wizard
uk_UA: Крок 4: Запустіть майстра налаштування

en: Please check your posts and pages and see if the metadata was successfully imported.
uk_UA: Перевірте свої повідомлення і сторінки та переконайтеся, чи були метадані імпортовані успішно.

en: Step 3: Check your data
uk_UA: Крок 3: Перевірте свої дані

note: translators: 1: expands to Yoast SEO
en: This will import the post metadata like SEO titles and descriptions into your %1$s metadata. It will only do this when there is no existing %1$s metadata yet. The original data will remain in place.
uk_UA: Це імпортує метадані типу заголовка SEO та описів в метадані %1$s. Це станеться тільки в тому випадку, якщо ви ще не задали метадані %1$s. Початкові дані залишаться на місці.

en: Step 2: Import
uk_UA: Крок 2: Імпорт

en: Please make a backup of your database before starting this process.
uk_UA: Будь ласка, створіть резервну копію вашої бази даних, перш ніж почати цей процес.

en: Step 1: Create a backup
uk_UA: Крок 1: Створіть резервну копію

en: We've detected data from one or more SEO plugins on your site. Please follow the following steps to import that data:
uk_UA: Ми виявили дані одного або кількох плагінів SEO на вашому сайті. Щоб імпортувати ці дані, виконайте наведені нижче дії:

en: Plugin:
uk_UA: Плагін:

note: translators: %s expands to Yoast SEO
en: %s did not detect any plugin data from plugins it can import from.
uk_UA: %s не виявив жодних даних плагіна з плагінів, з яких він може імпортувати.

en: Posts that should not show up in search results
uk_UA: Публікації, які не повинні відображатися в результатах пошуку

note: translators: %s is replaced with the name of the plugin we've found data from.
en: %s data found.
uk_UA: %s знайдено.

note: translators: %s is replaced with the name of the plugin we're removing data from.
en: %s data successfully removed.
uk_UA: %s успішно видалено.

note: translators: %s is replaced with the name of the plugin we're importing data from.
en: %s data successfully imported.
uk_UA: %s успішно імпортовано.

note: translators: %s is replaced with the name of the plugin we're trying to find data from.
en: %s data not found.
uk_UA: %s не знайдено.

en: 24/7 email support
uk_UA: Підтримка по e-mail 24/7

en: No more dead links a.k.a. 404 pages
uk_UA: Більше немає битих посилань (404 сторінок)

en: Get real-time suggestions for internal links
uk_UA: Отримуйте пропозиції в режимі реального часу для внутрішніх посилань

en: Preview your page in Facebook and Twitter
uk_UA: Попередній перегляд вашої сторінки в Facebook і Twitter

en: this author's archives
uk_UA: архіви цього автора

note: translators: %s expands to "this author's archives".
en: Do not allow search engines to show %s in search results.
uk_UA: Не дозволяйте пошуковим системам показувати %s у  результатах пошуку.

en: To let search engines know which social profiles are associated to this site, enter your site social profiles data below.
uk_UA: Щоб дозволити пошуковим системам знати, які соціальні профілі пов'язані з цим сайтом, введіть нижче дані про соціальні профілі вашого сайту.

en: Learn more about your social profiles settings
uk_UA: Докладніше про налаштування ваших соціальних профілів

en: Remove the categories prefix?
uk_UA: Видалити префікс категорій

note: translators: %s expands to <code>/category/</code>
en: Category URLs in WordPress contain a prefix, usually %s, this feature removes that prefix, for categories only.
uk_UA: URL-адреси Категорії в WordPress містять префікс, зазвичай%s, ця функція видаляє цей префікс тільки для категорій.

en: Help on the category prefix setting
uk_UA: Довідка щодо налаштування префіксу категорії

en: Category URLs
uk_UA: URL категорія

en: Learn more about the available variables
uk_UA: Дізнайтеся більше про доступні змінні

en: Learn more about the RSS feed setting
uk_UA: Дізнайтеся більше про налаштування каналу RSS

note: translators: %s expands to the post type's name.
en: the archive for %s
uk_UA: архів для %s

en: Redirect attachment URLs to the attachment itself?
uk_UA: Перенаправити URL вкладень на файл вкладення?

en: We recommend you set this to Yes.
uk_UA: Ми рекомендуємо встановити це значення Так.

en: Media & attachment URLs
uk_UA: URL-адреси для медіа та вкладень

en: When you upload media (an image or video for example) to WordPress, it doesn't just save the media, it creates an attachment URL for it. These attachment pages are quite empty: they contain the media item and maybe a title if you entered one. Because of that, if you never use these attachment URLs, it's better to disable them, and redirect them to the media item itself.
uk_UA: Коли ви завантажуєте мультимедіа (наприклад, зображення або відео) у WordPress, це не просто збереження носія, але і створює для нього файл URL-адреси вкладення. Ці сторінки вкладень є порожніми: вони містять мультимедійний елемент і, можливо, заголовок, якщо ви ввели його. Через це, якщо ви ніколи не використовуєте ці URL-адреси вкладень, їх краще відключити та переадресовувати їх на самий медіафайл.

en: Learn more about the Media and attachment URLs setting
uk_UA: Докладніше про налаштування URL-адрес медіа та вкладень

en: This is what shows in the search results when people find your homepage. This means this is probably what they see when they search for your brand name.
uk_UA: Це показується в результатах пошуку, коли люди знаходять вашу домашню сторінку. Це означає, що це, мабуть, те, що вони бачать під час пошуку вашого бренду.

en: Learn more about the special pages setting
uk_UA: Дізнайтеся більше про налаштування спеціальних сторінок

en: date archives
uk_UA: датовані архіви

en: Help on the date archives search results setting
uk_UA: Довідка в налаштуваннях результатів пошуку архівів дати

en: archives for authors without posts
uk_UA: архіви авторів без записів

note: translators: 1: expands to <code>noindex</code>; 2: link open tag; 3: link close tag.
en: Not showing the archives for authors without posts in the search results technically means those will have a %1$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %2$sMore info on the search results settings%3$s.
uk_UA: Не показувати архіви для авторів без повідомлень у результатах пошуку технічно означає, що вони матимуть мета %1$s роботів і будуть виключені з файлів XML-карт. %2$sДодаткова інформація про налаштування результатів пошуку%3$s.

en: Help on the authors without posts archive search results setting
uk_UA: Довідка про авторів без публікації налаштувань результатів пошуку в архіві

note: translators: 1: expands to <code>noindex</code>; 2: link open tag; 3: link close tag.
en: Not showing the archive for authors in the search results technically means those will have a %1$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %2$sMore info on the search results settings%3$s.
uk_UA: Не показувати архів для авторів у результатах пошуку технічно означає, що вони матимуть мета %1$s роботів і будуть виключені з файлів XML-карт. %2$sДодаткова інформація про налаштування результатів пошуку%3$s.

en: Help on the author archives search results setting
uk_UA: Довідка про параметри результатів пошуку архівів

en: Archives settings help
uk_UA: Параметри архівів допоможуть

en: Learn more about the archives setting
uk_UA: Дізнайтеся більше про налаштування архівів

note: translators: 1: link open tag; 2: link close tag.
en: Get your Yandex verification code in %1$sYandex Webmaster Tools%2$s.
uk_UA: Отримайте код підтвердження Yandex у %1$sYandex Інструменти для веб-майстрів%2$s.

en: Yandex verification code
uk_UA: Код верифікації Яндекс

note: translators: 1: link open tag; 2: link close tag.
en: Get your Google verification code in %1$sGoogle Search Console%2$s.
uk_UA: Отримайте код підтвердження Google у %1$sGoogle Search Console%2$s.

en: Google verification code
uk_UA: Код верифікації Google

note: translators: 1: link open tag; 2: link close tag.
en: Get your Bing verification code in %1$sBing Webmaster Tools%2$s.
uk_UA: Отримайте код підтвердження Bing у програмі %1$sBing для веб-майстрів%2$s.

en: Bing verification code
uk_UA: Код верифікації Bing

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools. This feature will add a verification meta tag on your home page. Follow the links to the different Webmaster Tools and look for instructions for the meta tag verification method to get the verification code. If your site is already verified, you can just forget about these.
uk_UA: Ви можете використовувати вказані нижче поля для перевірки за допомогою різних Інструментів для веб-майстрів. Ця функція додасть мета-тег підтвердження на домашню сторінку. Дотримуйтесь посилань на інші Інструменти для веб-майстрів та шукайте вказівки для методу перевірки метатегів, щоб отримати код підтвердження. Якщо ваш сайт вже підтверджено, ви можете просто забути про це.

en: Learn more about the Webmaster Tools verification
uk_UA: Докладніше про підтвердження Інструментів для веб-майстрів

en: On
uk_UA: Увімкнено

note: translators: %s expands to a feature's name translators: %s expands to an integration's name
en: Help on: %s
uk_UA: Довідка по: %s

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: %1$s comes with a lot of features. You can enable / disable some of them below. Clicking the question mark gives more information about the feature.
uk_UA: %1$s пропонує безліч різних сервісів. Ви можете ввімкнути / вимкнути деякі з них нижче. Натисніть на знак питання, щоб отримати більше інформації про сервіс.

en: Off
uk_UA: Вимкнено

en: Read why XML Sitemaps are important for your site.
uk_UA: Чому XML-файли Sitemap важливі для вашого сайту?

note: translators: %s: Yoast SEO
en: Enable the XML sitemaps that %s generates.
uk_UA: Увімкнути XML-карти сайту, яка генерує%s.

en: See the XML sitemap.
uk_UA: Див. XML Sitemap.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: See who contributed to %1$s.
uk_UA: Подивіться, хто зробив внесок в %1$s.

en: Help on this search results setting
uk_UA: Довідка в цьому налаштуваннях результатів пошуку

note: translators: 1: expands to an indexable object's name, like a post type or taxonomy; 2: expands to <code>noindex</code>; 3: link open tag; 4: link close tag.
en: Not showing the archive for %1$s in the search results technically means those will have a %2$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %3$sMore info on the search results settings%4$s.
uk_UA: Не показуючи архів %1$s у результатах пошуку, технічно це означає, що вони матимуть мета %2$s роботів і будуть виключені з файлів XML-карт. %3$sДодаткова інформація про налаштування результатів пошуку%4$s..

note: translators: 1: expands to an indexable object's name, like a post type or taxonomy; 2: expands to <code>noindex</code>; 3: link open tag; 4: link close tag.
en: Not showing %1$s in the search results technically means those will have a %2$s robots meta and will be excluded from XML sitemaps. %3$sMore info on the search results settings%4$s.
uk_UA: Не показ %1$s в результатах пошуку технічно означає, що вони матимуть мета %2$s роботів і будуть виключені з карт XML-карти. %3$sДодаткова інформація про налаштування результатів пошуку%4$s.

note: Translators: %s translates to "yes" or "no", %s translates to the Post Label in plural form Translators: %s translates to the "yes" or "no" ,%s translates to the Post Label in plural form
en: %s (current default for %s)
uk_UA: %s (поточне значення за замовчуванням для %s)

en: Media
uk_UA: Медіа

en: Content Types
uk_UA: Типи вмісту

note: translators: %1$s expands to the post type name.
en: Should search engines follow links on this %1$s?
uk_UA: Чи повинні пошукові системи стежити за посиланнями на цьому %1$s?

note: translators: %1$s expands to Yes or No,  %2$s expands to the post type name.
en: Default for %2$s, currently: %1$s
uk_UA: За умовчанням для %2$s, наразі: %1$s

note: translators: %s expands to the post type name. Translators: %s translates to the Post Label in singular form
en: Allow search engines to show this %s in search results?
uk_UA: Дозволити пошуковим системам показувати цей %s у результатах пошуку?

en: Search Appearance
uk_UA: Відображення в пошуковій видачі

en: Please specify what content types you would like to appear in search engines. If you do not know the differences between these, it's best to choose the default settings.
uk_UA: Будь-ласка, вкажіть які типи контенту повинні з'являтись у результатах видачі пошукових систем. Якщо ви не знаєте різниці між ними, виберіть налаштування за замовчуванням.

note: Translators: %1$s expands to the name of the post type. The options given to the user are "visible" and "hidden"
en: Search engines should show "%1$s" in search results:
uk_UA: Пошукові системи мають відображати "%1$s" у результатах пошуку:

en: Search engine visibility
uk_UA: Видимість пошукової системи

note: translators: %s expands to an indexable object's name, like a post type or taxonomy
en: Show %s in search results?
uk_UA: Показати %s у результатах пошуку?

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO.
en: Toggle %1$s's XML Sitemap
uk_UA: Переключити XML Sitemap %1$s

en: Enable this feature if you want Twitter to display a preview with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
uk_UA: Увімкніть цю функцію, якщо ви хочете, щоб Twitter відображатиме попередній перегляд з зображеннями та витяг тексту, коли посилання на ваш сайт буде спільним.

en: Enable this feature if you want Facebook and other social media to display a preview with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
uk_UA: Прио Original string Translation -
    Увімкніть цю функцію, якщо ви хочете, щоб у Facebook та інших соціальних мережах відображалося попередній перегляд з зображеннями та витяг з текстом, коли надається посилання на ваш сайт.

note: translators: %s: Ryte
en: Read more about how %s works.
uk_UA: Дізнайтеся більше про те, як працює %s.

note: translators: %s: 'Semrush' translators: %s: Ryte translators: %s: Zapier. translators: %s: Algolia.
en: %s integration
uk_UA: %s інтеграція

en: Find out how the text link counter can enhance your SEO.
uk_UA: Дізнайтеся, як лічильник текстових посилань може покращити ваш SEO.

en: The text link counter helps you improve your site structure.
uk_UA: Лічильник текстових посилань допомагає вам покращити структуру вашого сайту.

en: Find out how cornerstone content can help you improve your site structure.
uk_UA: Дізнайтеся, як зміст функції сонтенту може допомогти вам покращити структуру вашого сайту

en: The cornerstone content feature lets you to mark and filter cornerstone content on your website.
uk_UA: Функція особливість контенту дозволяє відмітити та фільтрувати на вашому веб-сайті зміст функцію контенту.

en: Discover why readability is important for SEO.
uk_UA: Дізнайтеся, чому читацькість важлива для SEO.

en: The readability analysis offers suggestions to improve the structure and style of your text.
uk_UA: Аналіз читабельності пропонує пропозиції щодо вдосконалення структури та стилю вашого тексту.

en: Learn how the SEO analysis can help you rank.
uk_UA: Дізнайтеся, як аналіз SEO може допомогти вам оцінити.

en: The SEO analysis offers suggestions to improve the SEO of your text.
uk_UA: SEO аналіз пропонує пропозиції щодо вдосконалення SEO вашого тексту.

en: SEO analysis
uk_UA: SEO аналіз

note: translators: %1$s expands to WooCommerce
en: Allow customers to pick up their %s order locally
uk_UA: Дозволити клієнтам вибирати місцевий замовлення %s

en: Get better search results in local search
uk_UA: Отримати кращі результати пошуку в локальному пошуку

en: Good results
uk_UA: Гарні результати

note: translators: %1$s resolves to Yoast.com
en: Latest blog posts on %1$s
uk_UA: Останні записи блогів в %1$s

en: Remove highlight from the text
uk_UA: Видалити виділення з тексту

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s is a link start tag to the Onboarding Wizard, %3$s is the link closing tag.
en: Get started quickly with the %1$s %2$sconfiguration wizard%3$s!
uk_UA: Швидко почати роботу з %1$s %2$sмайстром налаштувань%3$s!

en: First-time SEO configuration
uk_UA: Перше налаштування SEO

note: Translators: %s expands to the actual language.
en: Your site language is set to %s.
uk_UA: Мова вашого сайту встановлена як %s.

en: Highlight this result in the text
uk_UA: Виділіть цей результат у тексті

en: Considerations
uk_UA: Міркування

en: Errors
uk_UA: Помилки

en: Change language
uk_UA: Змінити мову

note: translators: %s expands to ".htaccess".
en: %s file
uk_UA: %s файл

note: translators: %s expands to robots.txt. translators: %s expands to ".htaccess".
en: Save changes to %s
uk_UA: Зберегти зміни до %s

note: translators: %s expands to robots.txt. translators: %s expands to ".htaccess".
en: Edit the content of your %s:
uk_UA: Редагувати вміст вашого %s:

note: translators: %s expands to robots.txt.
en: Create %s file
uk_UA: Створити %s файл

note: translators: %s expands to robots.txt.
en: Updated %s
uk_UA: Оновлено %s

note: translators: %s expands to robots.txt. translators: %s expands to ".htaccess".
en: You cannot edit the %s file.
uk_UA: Ви не можете редагувати файл %s.

note: translators: %s expands to robots.txt.
en: You cannot create a %s file.
uk_UA: Ви не можете створити %s файл.

note: translators: %1$s expands to the dependency name.
en: More information about %1$s
uk_UA: Докладніше про %1$s

en: Configuration Wizard
uk_UA: Майстер конфігурації

en: You've done it!
uk_UA: Ви зробили це!

note: translators: %s expands to the extension title
en: Manage your %s subscription on MyYoast
uk_UA: Керування %s підпискою My Yoast

note: translators: %1$s expands to the posttype label, %2$s expands anchor to blog post about cornerstone content, %3$s expands to </a>
en: Mark the most important %1$s as 'cornerstone content' to improve your site structure. %2$sLearn more about cornerstone content%3$s.
uk_UA: Позначте найважливіший %1$s як "основний зміст", щоб покращити структуру вашого сайту. %2$s Докладніше про наріжний камінь %3$s.

en: (Opens in a new browser tab)
uk_UA: (Відкриється в новій вкладці браузера)

note: translators: %1$s expands to an opening strong tag, %2$s expands to a closing strong tag
en: Posts %1$swithout%2$s a focus keyphrase
uk_UA: Дописів %1$sбез%2$s фокусного ключового слова

en: Hey, your SEO is doing pretty well! Check out the stats:
uk_UA: Ей! У вас відмінні оцінки SEO! Подивіться статистику:

en: You don't have any published posts, your SEO scores will appear here once you make your first post!
uk_UA: У вас немає опублікованих публікацій, ваші результати SEO з'являться тут, як тільки ви створите свій перший пост!

en: On this page, you can change the name of your site and choose which separator to use. The separator will display, for instance, between your post title and site name. Symbols are shown in the size they'll appear in the search results. Choose the one that fits your brand best or takes up the least space in the snippets.
uk_UA: На цій сторінці ви можете змінити назву свого сайту та вибрати який розподілювач використовувати. Розділювач буде відображатись, наприклад, між заголовком допису та назвою сайту. Символи відображабться в тому ж розмірі який показується в результатах пошуку. Виберіть той, що краще всього підходить вашому бренду або займає найменьше місця в сніпетах.

en: Something else
uk_UA: Щось ще

en: A portfolio
uk_UA: Портфоліо

en: A corporation
uk_UA: Корпорація

en: A small offline business
uk_UA: Малий оффлайн бізнес

en: A news channel
uk_UA: Канал новин

en: An online shop
uk_UA: Онлайн-магазин

en: A blog
uk_UA: Блог

note: translators: %1$s resolves to the home_url of the blog.
en: What does the site %1$s represent?
uk_UA: Кого представляє цей сайт %1$s?

en: If you choose no, your author archives will be deactivated to prevent  duplicate content issues.
uk_UA: Якщо ви виберете ні, ваші авторіські архіви архіву будуть вимкнені, щоб 
    запобігти дублювання вмісту.

en: Option B: My site is under construction and should not be indexed
uk_UA: Варіант Б: Мій сайт ще створюється і не повинен бути індексований

en: Option A: My site is live and ready to be indexed
uk_UA: Варіант А: Мій сайт працює і готовий до індексації

en: Choose under construction if you want to keep the site out of the index of search engines. Don't forget to activate it once you're ready to publish your site.
uk_UA: Оберіть "на стадії розробки" якщо хочете щоб сайт не був проіндексований пошуковими системами. Не забудьте змінити це налаштування згодом, коли будете готові опублікувати сайт.

en: Please specify if your site is under construction or already active.
uk_UA: Будь ласка, вкажіть, чи знаходиться ваш в стадії конструювання або вже активний.

en: This information will be used in Google's Knowledge Graph Card, the big block of information you see on the right side of the search results.
uk_UA: Ця інформація буде використана в компанії Google's Knowledge Graph Card, 
    великий блок інформації, що ви бачите на правій стороні результатів пошуку.

en: Read more like this on our SEO blog
uk_UA: Детальніше про це на нашому блозі SEO

note: translators: %s expands to the readability score
en: Readability: %s
uk_UA: Читабельність: %s

en: Not activated
uk_UA: Не активовано

en: Activated
uk_UA: Активовано

note: translators: %1$s expands to Yoast
en: %1$s recommendations for you
uk_UA: %1$s рекомендує

en: All Readability Scores
uk_UA: Всі показники легкості читання

en: Filter by Readability Score
uk_UA: Фільтрувати за оцінкою читабельності

note: translators: %1$s expands to the product name. %2$s expands to a link to My Yoast
en: You are not receiving updates or support! Fix this problem by adding this site and enabling %1$s for it in %2$s.
uk_UA: Ви не отримуєте оновлень або підтримки! Усунути цю проблему: додайте цей сайт та Увімкніть %1$s його у %2$s.

note: translators: %1$s expands to the request method
en: Request method %1$s is not valid.
uk_UA: Запит методу %1$s недійсний.

en: Text link counter
uk_UA: Лічильник текстових посилань

en: Number of internal links linking to this post. See "Yoast Columns" text in the help tab for more info.
uk_UA: Кількість внутрішніх посилань, що посилаються на це повідомлення. Щоб дізнатись більше, перегляньте текст "Yoast Columns" на вкладці "Довідка".

en: Number of outgoing internal links in this post. See "Yoast Columns" text in the help tab for more info.
uk_UA: Кількість внутрішніх посилань у цьому повідомленні. Щоб дізнатись більше, перегляньте текст "Yoast Columns" на вкладці "Довідка".

note: translators: %s expands to Yoast
en: %s Columns
uk_UA: %s Колонки

en: Readability score
uk_UA: Оцінка читабельності

en: Scroll to see the preview content.
uk_UA: Прокрутіть, щоб побачити попередній перегляд контенту

note: translators: %s expands to 'Yoast SEO Premium'.
en: Other benefits of %s for you:
uk_UA: Інші можливості %s для вас:

en: Cornerstone content
uk_UA: Ключовий вміст

note: translators: %1$s resolves to Local SEO
en: If you want to outrank the competition in a specific town or region, check out our %1$s plugin! You’ll be able to easily insert Google maps, opening hours, contact information and a store locator. Besides that %1$s helps you to improve the usability of your contact page.
uk_UA: Якщо ви хочете випередити конкуренцію в певному місті чи регіоні, перегляньте наш плагін %1$s! Ви зможете легко вставити Google карти, години роботи, контактну інформацію та локацію магазину. Крім того,%1$s допомагає вам покращити зручність використання вашої сторінки контактів.

en: Attract more customers near you
uk_UA: Залучити більше клієнтів поряд з вами

en: Upgrade to Premium
uk_UA: Оновити до Преміум

note: translators: %1$s resolves to Yoast SEO Premium
en: Do you want to outrank your competition? %1$s gives you awesome additional features that'll help you to set up your SEO strategy like a professional. Add synonyms and related keywords, use our Premium SEO analysis, the redirect manager and our internal linking tool. %1$s will also give you access to premium support.
uk_UA: Ви хочете випередити свою конкуренцію? %1$s дає вам чудові додаткові функції, які допоможуть вам налаштувати стратегію SEO як професіонала. Використовуйте функціональні ключові слова для декількох фокус, менеджер перенаправлення та наш внутрішній інструмент для зв'язку. %1$s також дасть вам доступ до преміум-підтримки

note: translators: %s resolves to Yoast SEO Premium
en: Outrank the competition with %s
uk_UA: Перевершити конкурентів з %s

note: translators: %1$s resolves to Yoast SEO, %2$s resolves to the starting tag of the link to the wizard, %3$s resolves to the closing link tag
en: We have detected that you have not finished this wizard yet, so we recommend you to %2$sstart the configuration wizard to configure %1$s%3$s.
uk_UA: Ми виявили, що ви ще не закінчили налаштування, тому ми рекомендуємо вам %2$sзапустити майстер налаштувань для того, щоб налаштувати %1$s%3$s.

en: The configuration wizard helps you to easily configure your site to have the optimal SEO settings.
uk_UA: Помічник допоможе оптимально налаштувати Ваші SEO параметри.

en: Superfast internal linking suggestions
uk_UA: Супершвидкісні внутрішні посилання

note: translators: %1$s expands to a 'Yoast SEO Premium' text linked to the yoast.com website.
en: Great news: you can, with %1$s!
uk_UA: Чудові новини: ви можете із %1$s!

en: Save changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: 1 year free support and updates included!
uk_UA: 1 рік безкоштовних оновлень та розширень включно!

note: translators: %2$s expands to 'RS Head Cleaner' plugin name of possibly conflicting plugin with regard to differentiating output between search engines and normal users.
en: The plugin %2$s changes your site's output and in doing that differentiates between search engines and normal users, a process that's called cloaking. We highly recommend that you disable it.
uk_UA: Плагін %2$s змінює вихід вашого сайту, і це робить різницю між пошуковими системами та звичайними користувачами, процес, який називається маскуванням. Ми настійно рекомендуємо вимкнути його.

note: translators: %1$s expands to a 'strong' start tag, %2$s to a 'strong' end tag.
en: %1$sSocial media preview%2$s: Facebook & Twitter
uk_UA: %1$sПередпоказ в соціальних межежаж%2$s: Facebook & Twitter

note: translators: %1$s expands to a 'strong' start tag, %2$s to a 'strong' end tag.
en: %1$sNo more dead links%2$s: easy redirect manager
uk_UA: %1$sБільше ніяких мертвих посилань%2$s: простий менеджер перенаправлення

en: No ads!
uk_UA: Без реклами!

en: Social media preview
uk_UA: Попередній огляд для соціальних мереж

en: Easy redirect manager
uk_UA: Зручне керування перенаправленнями

en: No more dead links
uk_UA: Більше немає мертвих посилань

en: Increase your SEO reach
uk_UA: Підвищіть ваш SEO рівень

en: Variable
uk_UA: Змінна

en: Available variables
uk_UA: Доступні змінні

en: Scroll to see the table content.
uk_UA: Розгорніть, щоб побачити вміст таблиці.

note: Translators: %1$s expands to the name of the assessment.
en: An error occurred in the '%1$s' assessment
uk_UA: Помилка при оцінюванні '%1$s'

note: Translators: %1$s expands to the percentage of complex words, %2$s expands to a link on yoast.com, %3$d expands to the recommended maximum number of syllables, %4$s expands to the anchor end tag, %5$s expands to the recommended maximum number of syllables.
en: %1$s of the words contain %2$sover %3$s syllables%4$s, which is more than the recommended maximum of %5$s.
uk_UA: %1$s слів містить %2$syver%3$s складки %4$s, що більше ніж рекомендований максимум %5$s.

note: Translators: %1$s expands to the percentage of complex words, %2$s expands to a link on yoast.com, %3$d expands to the recommended maximum number of syllables, %4$s expands to the anchor end tag, %5$s expands to the recommended maximum number of syllables.
en: %1$s of the words contain %2$sover %3$s syllables%4$s, which is less than or equal to the recommended maximum of %5$s.
uk_UA: %1$s слів містить %2$syver%3$s складки %4$s, що менше або дорівнює рекомендованому максимуму%5$s.

note: Translators: The preceding sentence is "Text length: The text contains x words.", %3$s expands to a link on yoast.com, %4$s expands to the anchor end tag, %5$d expands to the recommended minimum of words.
en: This is slightly below the recommended minimum of %5$d word. %3$sAdd a bit more copy%4$s. | This is slightly below the recommended minimum of %5$d words. %3$sAdd a bit more copy%4$s.
uk_UA[0]: Це трохи менше рекомендованого мінімуму в %5$d слово. %3$sДодайте трохи більше змісту, що має відношення до даної теми%4$s.
uk_UA[1]: Це трохи менше рекомендованого мінімуму в %5$d слова. %3$sДодайте трохи більше змісту, що має відношення до даної теми%4$s.
uk_UA[2]: Це трохи менше рекомендованого мінімуму в %5$d слів. %3$sДодайте трохи більше змісту, що має відношення до даної теми%4$s.

en: Step %1$d: %2$s
uk_UA: Крок %1$d: %2$s

en: No new notifications.
uk_UA: Немає нових сповіщень.

en: Save all
uk_UA: Зберегти все

en: Save
uk_UA: Зберегти

note: translators: 1: Author name; 2: Site name.
en: %1$s, Author at %2$s
uk_UA: %1$s, автор у %2$s

en: Mobile preview
uk_UA: Мобільний перегляд

en: Desktop preview
uk_UA: Перегляд на комп'ютері

en: Please provide an SEO title by editing the snippet below.
uk_UA: Будь ласка, надайте назву SEO, змінивши фрагмент нижче.

en: Meta description preview:
uk_UA: Перегляд мета-опису:

en: Slug preview:
uk_UA: Попередній перегляд класу:

en: SEO title preview:
uk_UA: Перегляд SEO заголовку:

en: Close snippet editor
uk_UA: Закрийте фрагмент редактора

en: Slug
uk_UA: Частина посилання

en: Remove marks in the text
uk_UA: Видаліть позначки у тексті

en: Mark this result in the text
uk_UA: Позначте цей результат у тексті

en: Marks are disabled in current view
uk_UA: Знаки відключені в поточному перегляді

en: Good SEO score
uk_UA: Гарна оцінка SEO

en: OK SEO score
uk_UA: Гарна оцінка SEO

en: Feedback
uk_UA: Зворотний зв'язок

en: ok
uk_UA: OK

en: Choose an image
uk_UA: Вибрати зображення

en: Remove the image
uk_UA: Вилучити зображення

en: MailChimp signup failed:
uk_UA: Помилка реєстрації MailChimp:

en: Sign Up!
uk_UA: Зареєструватись!

en: Name
uk_UA: Ім’я

en: Please provide a meta description by editing the snippet below.
uk_UA: Вкажіть мета-опис сторінки в цьому сніпеті.

en: Edit snippet
uk_UA: Редагувати сніпет

en: You can click on each element in the preview to jump to the Snippet Editor.
uk_UA: Ви можете натиснути на кожен елемент у попередньому перегляді, щоб перейти до редактора фрагментів.

en: SEO title preview
uk_UA: Попередній перегляд назви SEO

note: Translators: {{link}} resolves to the link opening tag to yoa.st/bugreport, {{/link}} resolves to the link closing tag.
en: A problem occurred when saving the current step, {{link}}please file a bug report{{/link}} describing what step you are on and which changes you want to make (if any).
uk_UA: Під час збереження поточного кроку сталася помилка, {{link}} будь ласка, надішліть звіт про помилку {{/link}}, який описує, який крок ви входите та які зміни ви хочете зробити (якщо такі є).

en: Close the Wizard
uk_UA: Закрийте Майстра

en: Export settings
uk_UA: Експортувати налаштування

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO.
en: %1$s video tutorial
uk_UA: Відеоролик %1$s

note: translators: %s expands to Yoast SEO.
en: %s &rsaquo; Configuration Wizard
uk_UA: %s &rsaquo; Майстер конфігурації

en: Please don't show me this notification anymore
uk_UA: Не показуйте мені більше це повідомлення

note: translators: %1$s is a link start tag to the bugreport guidelines on the Yoast help center, %2$s is the link closing tag.
en: If you are experiencing issues, %1$splease file a bug report%2$s and we'll do our best to help you out.
uk_UA: Якщо у вас виникли проблеми, файл %1$s спален файл звіту про помилку %2$s, і ми докладемо всіх зусиль, щоб допомогти вам.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s is a link start tag to the plugin page on WordPress.org, %3$s is the link closing tag.
en: We've noticed you've been using %1$s for some time now; we hope you love it! We'd be thrilled if you could %2$sgive us a 5 stars rating on WordPress.org%3$s!
uk_UA: Ми помітили, що ви використовуєте %1$s протягом деякого часу; ми сподіваємося, що ви це любите! Ми будемо в захваті, якщо %2$s зможете оцінити 5 зірок на сайті WordPress.org%3$s!

note: translators: %1$s: '%%term_title%%' variable used in titles and meta's template that's not compatible with the given template, %2$s: expands to 'HelpScout beacon'
en: Warning: the variable %1$s cannot be used in this template. See the %2$s for more info.
uk_UA: Попередження: змінна %1$s не може бути використана в цьому шаблоні. Перегляньте %2$s для отримання додаткової інформації.

note: translators: %1$s expands anchor to premium plugin page, %2$s expands to </a>
en: By the way, did you know we also have a %1$sPremium plugin%2$s? It offers advanced features, like a redirect manager and support for multiple keyphrases. It also comes with 24/7 personal support.
uk_UA: До речі, ви знали, що у нас також є %1$sPremium плагін%2$s? Він пропонує такі розширені функції, такі як менеджер переадресації та підтримка кількох ключових фраз. Також він включає в себе цілодобову персональну підтримку.

en: (no title)
uk_UA: (без назви)

note: Translators: %s expands to "Yoast SEO for WordPress".
en: %s installation wizard
uk_UA: Майстер встановлення %s

note: translators: 1: Yoast SEO
en: The %1$s admin bar menu contains useful links to third-party tools for analyzing pages and makes it easy to see if you have new notifications.
uk_UA: Меню адміністрування панелі керування %1$s містить корисні посилання на сторонні інструменти для аналізу сторінок та полегшує перевірку наявності нових сповіщень.

en: Admin bar menu
uk_UA: Меню в панелі адміністратора

note: translators: 1: Ryte, 2: Yoast SEO
en: %1$s will check weekly if your site is still indexable by search engines and %2$s will notify you when this is not the case.
uk_UA: %1$s перевіряє щодня, якщо ваш сайт індексується пошуковими системами і %2$s  повідомляє вас, якщо це не так.

en: Features
uk_UA: Можливості

en: SEO title
uk_UA: SEO-заголовок

en: Google shows your website's name in the search results, if you want to change it, you can do that here.
uk_UA: Google відображає ім'я вашого веб-сайту в результатах пошуку, якщо ви хочете змінити його, це можна зробити тут.

en: Greater than sign
uk_UA: Більше, ніж знак

en: Less than sign
uk_UA: Знак менше

en: Right angle quotation mark
uk_UA: Знак котирування правого кута

en: Left angle quotation mark
uk_UA: Лівий кутовий лапки

en: Low asterisk
uk_UA: Низька зірочка

en: Asterisk
uk_UA: Зірочка

en: Bullet
uk_UA: Маркер

en: Middle dot
uk_UA: Середня точка

en: Em dash
uk_UA: Довге тире

en: En dash
uk_UA: Коротке тире

en: Dash
uk_UA: Тире

en: Choose the symbol to use as your title separator. This will display, for instance, between your post title and site name. Symbols are shown in the size they'll appear in the search results.
uk_UA: Виберіть символ, який використовуватиметься як розділювач заголовків. Це відображатиметься, наприклад, між заголовком вашого повідомлення та іменем сайту. Символи відображаються у розмірі, який вони відобразять у результатах пошуку.

en: The name of the person
uk_UA: Ім'я особи

en: No
uk_UA: Ні

en: Yes
uk_UA: Так

en: Does, or will, your site have multiple authors?
uk_UA: Має чи буде мати ваш сайт кілька авторів?

en: WordPress automatically generates an URL for each media item in the library. Enabling this will allow for google to index the generated URL.
uk_UA: WordPress автоматично генерує URL-адресу для кожного мультимедійного елемента в бібліотеці. Увімкнення цього дозволить Google індексувати створену URL-адресу.

en: Success!
uk_UA: Успіх!

en: Title settings
uk_UA: Налаштування заголовку

en: Multiple authors
uk_UA: Кілька авторів

en: Site type
uk_UA: Тип сайту

en: Environment
uk_UA: Навколишнє середовище

note: translators: %1$s resolves to the option name passed to the lookup registration
en: Yoast option %1$s not found.
uk_UA: Опція Yoast %1$s не знайдена.

en: Posts list
uk_UA: Список записів

en: Posts list navigation
uk_UA: Навігація по списку записів

en: Filter posts list
uk_UA: Фільтрувати список публікацій

en: Note that links to archives might be still output by your theme and you would need to remove them separately.
uk_UA: Зверніть увагу, що посилання на архіви, як і раніше, можуть бути виведені вашою темою, і їх потрібно буде видалити окремо.

note: translators: 1: expands to Yoast SEO extensions
en: %1$s to optimize your site even further
uk_UA: %1$s, щоб ще більше оптимізувати ваш сайт

note: translators: 1: expands to Yoast SEO
en: %1$s extensions
uk_UA: %1$s розширення

en: Comes with our 30-day no questions asked money back guarantee
uk_UA: Поставляється з нашим 30-днем ніяких запитань не гарантує повернення грошей

note: translators: Text between 1: and 2: will only be shown to screen readers. 3: expands to the product name.
en: More information %1$sabout %3$s%2$s
uk_UA: Докладніше %1$sabout %3$s%2$s

en: Installed
uk_UA: Встановлено

en: gain access to our 24/7 support team.
uk_UA: отримати доступ до нашої цілодобової команди підтримки.

en: Premium support
uk_UA: Преміум підтримка

en: check what your Facebook or Twitter post will look like.
uk_UA: перевір як двій пост Facebook чи Twitter буде виглядати.

en: Social previews
uk_UA: Попередній перегляд соціальної мережі

en: create and manage redirects from within your WordPress install.
uk_UA: створюйте та керуйте перенаправленнями з вашої інсталяції WordPress.

en: Redirect manager
uk_UA: Менеджер перенаправлення

note: translators: 1: expands to Yoast SEO Premium
en: %1$s, take your optimization to the next level!
uk_UA: %1$s, вжив заходів щодо оптимізації на наступному рівні!

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s expands to WooCommerce
en: A seamless integration between %1$s and %2$s
uk_UA: Безшовна інтеграція між %1$s і %2$s

note: translators: %1$s expands to Yoast, %2$s expands to WooCommerce
en: Use %1$s breadcrumbs instead of %2$s ones
uk_UA: Використовуйте сухарі %1$s, а не %2$s

en: Easily insert Google Maps, a store locator, opening hours and more
uk_UA: Легко вставляйте Google Maps, локатор магазину, години роботи та інші

en: Creates XML News Sitemaps
uk_UA: Створює файли Sitemap для XML

en: Immediately pings Google on the publication of a new post
uk_UA: Відразу ж закликає Google публікувати нову публікацію

en: Optimize your site for Google News
uk_UA: Оптимізуй свій сайт для Google Новини

en: Make videos responsive through enabling fitvids.js
uk_UA: Зробіть відео чутливими завдяки ввімкненню fitvids.js

en: Enhance the experience of sharing posts with videos
uk_UA: Покращте досвід обміну повідомленнями з відео

en: Show your videos in Google Videos
uk_UA: Покажіть свої відео в Google Відео

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Редагувати &#8220;%s&#8221;

en: Premium
uk_UA: Преміум

en: Get Premium
uk_UA: Перейти до Преміум аккаунта

en: Google Trends
uk_UA: Google тренди

en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

en: Removes the focus keyphrase section from the metabox and disables all SEO-related suggestions.
uk_UA: Видаляє вкладку ключових слів з метаблоку і відключає всі пов'язані з нею SEO пропозиції.

en: Disable SEO analysis
uk_UA: Вимкнути аналіз SEO

en: Twitter settings
uk_UA: Налаштування Twitter

en: Pinterest settings
uk_UA: Налаштування Pinterest

en: Facebook settings
uk_UA: Налаштування Facebook

en: Title separator symbol
uk_UA: Символ розділювача заголовку

en: RSS feed settings
uk_UA: Налаштування RSS стрічки

en: Breadcrumbs settings
uk_UA: Налаштування хлібних крихт

en: Make primary
uk_UA: Зробити основним

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

note: translators: %s: number of notifications
en: %s notification | %s notifications
uk_UA[0]: %s повідомлення
uk_UA[1]: %s повідомлення
uk_UA[2]: %s повідомлень

en: Disable readability analysis
uk_UA: Вимкнути аналіз читабельності

en: Removes the readability analysis section from the metabox and disables all readability-related suggestions.
uk_UA: Видаляє вкладку Читабельність з метаблоку і відключає всі пов'язані з нею пропозиції.

en: Readability analysis
uk_UA: Аналіз читабельності

en: Needs improvement
uk_UA: Можна краще

en: Readability
uk_UA: Читабельність

en: Improvements
uk_UA: Поліпшення

en: Dismiss this item.
uk_UA: Відхилити цей елемент.

en: Good job! We could detect no serious SEO problems.
uk_UA: Гарна робота! Ми не змогли виявити жодних серйозних SEO проблем.

en: We have detected the following issues that affect the SEO of your site.
uk_UA: Ми виявили такі проблеми, що впливають на SEO вашого сайту.

en: Problems
uk_UA: Проблеми

en: Analysis
uk_UA: Аналіз

en: Not available
uk_UA: Недоступно

en: Filter by SEO Score
uk_UA: Фільтр по SEO оцінці

en: Meta description not set.
uk_UA: Мета опис не вказано.

en: Open
uk_UA: Відкрити

en: Dashboard
uk_UA: Майстерня

note: translators: %1$s is a link start tag to the permalink settings page, %2$s is the link closing tag.
en: You can fix this on the %1$sPermalink settings page%2$s.
uk_UA: Ви можете виправити це в %1$sНалаштування постійних посилань%2$s.

en: Replaced with the primary category of the post/page
uk_UA: Замінено з основною категорією публікації / сторінки

en: Pinterest confirmation
uk_UA: Підтвердження Pinterest

en: If you have already confirmed your website with Pinterest, you can skip the step below.
uk_UA: Якщо ви вже підтвердили право на керування сайтом в Pinterest, ви можете пропустити цей крок.

en: Format-based archives
uk_UA: Базовий формат архівів

en: Webmaster Tools verification
uk_UA: Перевірка інструментів веб-майстрів

note: translators: $s expands to Yoast SEO Premium translators: %s expands to the product name
en: Buy %s
uk_UA: Придбати %s

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: New %1$s Title
uk_UA: Новий %1$s заголовок

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Existing %1$s Title
uk_UA: Наявний %1$s заголовок

en: Expected an integer as input.
uk_UA: Очікується ціле число як вхідний.

en: Trying to build the sitemap cache key, but the postfix and prefix combination leaves too little room to do this. You are probably requesting a page that is way out of the expected range.
uk_UA: Спробую побудувати ключ кешу масиву сайту, але комбінація постфікса та префікса залишає замало місця для цього. Ви, напевно, зажадаєте сторінку, яка є виходом з очікуваного діапазону

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Keep
uk_UA: Залишити

en: Bold the last page
uk_UA: Останню сторінку жирним шрифтом

en: Regular
uk_UA: Звичайний

en: Bold
uk_UA: Жирний

en: Show Blog page
uk_UA: Показати сторінку блоґу

note: translators: %s is the taxonomy title. This will be shown to screenreaders
en: Primary %s
uk_UA: Основний %s

en: Primary
uk_UA: Основний

note: translators: accessibility text. %1$s expands to the term title, %2$s to the taxonomy title.
en: Make %1$s primary %2$s
uk_UA: Зробити  %1$s основним %2$s

en: Integrations
uk_UA: Інтеграція

en: Term is set to noindex.
uk_UA: Термін переключено в noindex.

en: Author archives
uk_UA: Архіви автора

en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

note: translators: %s: wp_title() function.
en: The separator defined in your theme's %s tag.
uk_UA: Розділювач визначається тегом %s у вашій темі.

en: No index
uk_UA: Не індексувати

en: Once Weekly
uk_UA: Один раз на тиждень

en: SEO score
uk_UA: Оцінка SEO

note: Author of the plugin
en: Team Yoast
uk_UA: Команда Yoast

note: Description of the plugin
en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
uk_UA: Перше SEO-рішення для WordPress, що є справжнім все-в-одному пакетом, який містить вбудований аналіз вмісту, XML-мапи сайту і багато іншого.

en: Activation failed:
uk_UA: Активація невдала:

en: The filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
uk_UA: Здається відсутнє розширення фільтру. Попросіть свого надавача веб-хостингу активувати його.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s / %3$s: links to the installation manual in the Readme for the Yoast SEO code repository on GitHub
en: The %1$s plugin installation is incomplete. Please refer to %2$sinstallation instructions%3$s.
uk_UA: Встановлення плагіну %1$s є невдалим. Будь ласка, зверніться до %2$sінструкції по встановленню%3$s.

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
uk_UA: Здається відсутнє розширення стандартної бібліотеки PHP (SPL). Попросіть свого надавача веб-хостингу активувати його.

en: SEO Settings
uk_UA: Налаштування SEO

en: Mobile-Friendly Test
uk_UA: Тест на мобільність

en: Google Page Speed Test
uk_UA: Тест швидкості сторінки Google

en: HTML Validator
uk_UA: HTML-перевірка

en: Pinterest Rich Pins Validator
uk_UA: Валідатор Pinterest Rich Pins

en: Facebook Debugger
uk_UA: Налагодження Facebook

en: Check Google Cache
uk_UA: Перевірити кеш Google

en: Analyze this page
uk_UA: Аналізувати сторінку

en: Keyword Research
uk_UA: Дослідження ключових слів

note: translators: %s expands to an invalid URL.
en: %s does not seem to be a valid url. Please correct.
uk_UA: %s, здається, не є дійсним адресою. Будь ласка, виправте

note: translators: 1: Verification string from user input; 2: Service name.
en: %1$s does not seem to be a valid %2$s verification string. Please correct.
uk_UA: %1$s, як видається, не є дійсною ланкою підтвердження %2$s. Будь ласка, виправте

note: translators: %s expands to the name of a post type (plural).
en: %s Archive
uk_UA: %s Архів

note: translators: %s expands to the search phrase.
en: You searched for %s
uk_UA: Ви шукали %s

note: translators: %s expands to a twitter user name.
en: %s does not seem to be a valid Twitter Username. Please correct.
uk_UA: %s — некоретне ім'я користувача в Twitter. Будь ласка, виправте його.

en: Summary with large image
uk_UA: Короткий вміст з великим зображенням

en: Summary
uk_UA: Короткий вміст

note: translators: 1: link to post; 2: link to blog.
en: The post %1$s appeared first on %2$s.
uk_UA: Запис %1$s спершу з'явиться на %2$s.

en: No numeric value was received.
uk_UA: Числові значення не отримано.

note: translators: %s is the ID number of a blog.
en: This must be an existing blog. Blog %s does not exist or has been marked as deleted.
uk_UA: Це повинен бути існуючий блог. Блог %s не існує або позначено як видалений.

en: The default blog setting must be the numeric blog id of the blog you want to use as default.
uk_UA: Налаштування блогу за умовчанням має містити ідентифікатор числового блогу блогу, який ви хочете використовувати як за замовчуванням.

note: translators: %1$s expands to the option name and %2$sexpands to Yoast SEO
en: %1$s is not a valid choice for who should be allowed access to the %2$s settings. Value reset to the default.
uk_UA: %1$s не вірний вибір для тих, кому дозволений доступ до налаштувань %2$s. Здійснено скидання значення за замовчуванням.

note: translators: %s expands to a taxonomy slug.
en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
uk_UA: Будь ласка, виберіть правильний типу запису для таксономії "%s"

note: translators: %s expands to a post type.
en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
uk_UA: Будь ласка, виберіть правильну таксономію для типу запису "%s"

en: You searched for
uk_UA: Ви шукали

en: Home
uk_UA: Головна Сторінка

en: Archives for
uk_UA: Архіви для

en: Error 404: Page not found
uk_UA: Помилка 404: Сторінку не знайдено

en: Good
uk_UA: Добре

en: Replaced with a custom taxonomies description
uk_UA: Замінено опис користувацьких таксономій

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
uk_UA: Замінений з повідомленням користувацький таксономії, розділений комами.

en: Replaced with a posts custom field value
uk_UA: Замінено значення спеціального поля для публікацій

en: Replaced with the slug which caused the 404
uk_UA: Замінено з тілом, який викликав 404

en: Replaced with the posts focus keyphrase
uk_UA: Замінюється фокусним ключовим словом запису

en: Attachment caption
uk_UA: Вкладення підписів

en: Replaced with the current page number
uk_UA: Замінено поточним номером сторінки

en: Replaced with the current page total
uk_UA: Замінено поточною загальною сторінкою

en: Replaced with the current page number with context (i.e. page 2 of 4)
uk_UA: Замінено поточним номером сторінки з контекстом (тобто сторінка 2 з 4)

en: Replaced with the post/page author's 'Biographical Info'
uk_UA: Замінено з &#8220;біографічною інформацією&#8221; автора запису/сторінки

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
uk_UA: Замінено з &#8220;псевдонімом&#8221; автора запису/сторінки

en: Replaced with the post/page ID
uk_UA: Замінено з ідентифікатором (ID) запису/сторінки

en: Replaced with the post/page modified time
uk_UA: Замінено з часом зміни запису/сторінки

en: Replaced with the content type plural label
uk_UA: Замінено з кількома мітками типу запису

en: Replaced with the content type single label
uk_UA: Замінено з єдиною міткою типу запису

en: Replaced with the current search phrase
uk_UA: Замінено поточною пошуковою фразою

en: Replaced with the term name
uk_UA: Замінено з іменем артикулу

en: Replaced with the term description
uk_UA: Замінено з описом артикулу

en: Replaced with the tag description
uk_UA: Замінено з описом теґів

en: Replaced with the category description
uk_UA: Замінено з описом категорії

en: Replaced with the post categories (comma separated)
uk_UA: Замінено з категоріями запису (через кому)

en: Replaced with the current tag/tags
uk_UA: Замінено з поточним теґом/теґами

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
uk_UA: Замінено з уривком запису/сторінки (без автоматичного створення)

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
uk_UA: Замінено з уривком запису/сторінки (або автоматично створювати, якщо він не існує)

en: The site's name
uk_UA: Назва сайту

en: Replaced with the title of the parent page of the current page
uk_UA: Замінено заголовком батьківської сторінки поточної сторінки

en: Replaced with the title of the post/page
uk_UA: Замінено з заголовком запису/сторінки

en: Replaced with the date of the post/page
uk_UA: Замінено з датою запису/сторінки

note: translators: 1: current page number, 2: total number of pages.
en: Page %1$d of %2$d
uk_UA: Сторінка %1$d з %2$d

en: You cannot overrule a WPSEO standard variable replacement by registering a variable with the same name. Use the "wpseo_replacements" filter instead to adjust the replacement value.
uk_UA: Ви не можете скасувати стандартну зміну WPSEO шляхом реєстрації змінної з таким самим ім'ям. Замість цього використовуйте фільтр "wpseo_replacements", щоб налаштувати значення заміни.

en: A replacement variable with the same name has already been registered. Try making your variable name unique.
uk_UA: Змінна змінна з тією ж назвою вже зареєстрована. Спробуйте зробити назву змінної унікальною.

en: A replacement variable can not start with "%%cf_" or "%%ct_" as these are reserved for the WPSEO standard variable variables for custom fields and custom taxonomies. Try making your variable name unique.
uk_UA: Змінна змінна не може починатися з "%%cf_" або "%%ct_", оскільки вони зарезервовані для стандартних змінних WPSEO для спеціальних полів та спеціальних таксономій. Спробуйте зробити назву змінної унікальною.

en: A replacement variable can only contain alphanumeric characters, an underscore or a dash. Try renaming your variable.
uk_UA: Змінні заміни можуть містити лише буквено-цифрові символи, підкреслення або дефіс. Спробуйте перейменувати вашу змінну.

note: Translators: %1$s resolves to the SEO menu item, %2$s resolves to the Search Appearance submenu item.
en: Admin only notice: this page does not show a meta description because it does not have one, either write it for this page specifically or go into the [%1$s - %2$s] menu and set up a template.
uk_UA: Замітка для адміністратора: на цій сторінці не відображається мета-опис, тому що він не заданий. Вкажіть його для даної сторінки, або перейдіть в меню [%1$s - %2$s] і налаштуйте шаблон.

en: Page not found
uk_UA: Сторінку не знайдено

note: translators: %s expands to the variable used for term title.
en: %s Archives
uk_UA: %s Архіви

en: Meta description to use for Author page
uk_UA: Мета опис для сторінки автора

en: Title to use for Author page
uk_UA: Заголовок для сторінки автора

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: %1$s settings
uk_UA: %1$s налаштування

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Export your %1$s settings
uk_UA: Експортувати ваші %1$s налаштування

en: Import settings
uk_UA: Імпортувати налаштування

en: Import from other SEO plugins
uk_UA: Імпорт з інших плагінів SEO

en: Import
uk_UA: Імпорт

note: translators: %s expands to robots.txt. translators: %s expands to ".htaccess".
en: If you had a %s file and it was editable, you could edit it from here.
uk_UA: Якби у вас був файл %s, доступний для запису, тут можна було б його змінити.

note: translators: %s expands to robots.txt. translators: %s expands to ".htaccess".
en: If your %s were writable, you could edit it from here.
uk_UA: Якщо ваш файл %s доступний для запису, ви можете відредагувати його тут.

note: translators: %s expands to robots.txt.
en: You don't have a %s file, create one here:
uk_UA: На сайті відсутній файл %s, створіть його зараз:

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
uk_UA: Посилання на ваш сайт з ім&#8217;ям вашого сайту і описом як текст посилання.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
uk_UA: Посилання на ваш сайт з назвою сайту в якості тексту посилання.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
uk_UA: Посилання на запис з назвою як текст посилання.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
uk_UA: Посилання на архів автора запису з ім&#8217;ям автора в якості тексту посилання.

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
uk_UA: В шаблоні можна використовувати такі змінні, які будуть замінені на свої значення (праворуч).

en: Content to put after each post in the feed
uk_UA: Це буде розміщено після кожного запису в стрічці

en: Content to put before each post in the feed
uk_UA: Це буде розміщено перед кожним записом в стрічці

en: This feature is used to automatically add content to your RSS, more specifically, it's meant to add links back to your blog and your blog posts, so dumb scrapers will automatically add these links too, helping search engines identify you as the original source of the content.
uk_UA: Ця функція автоматично додасть вміст сайту в RSS стрічку, Ви можете додати посилання на Ваш сайт в кожний запис, захистивши вміст від автоматичних агрегаторів, і вказати пошуковим системам адресу першоджерела.

note: translators: %1$s / %2$s: links to the breadcrumbs implementation page on the Yoast knowledgebase
en: Usage of this breadcrumbs feature is explained in %1$sour knowledge-base article on breadcrumbs implementation%2$s.
uk_UA: Використання функції навігаційних ланцюжків пояснюється в %1$sстатті з нашої бази знань про реалізацію навігаційних ланцюжків%2$s.

en: How to insert breadcrumbs in your theme
uk_UA: Як вставити навігаційний ланцюжок у вашу тему

en: Blog
uk_UA: Блог

en: Content type archive to show in breadcrumbs for taxonomies
uk_UA: Тип показу архіву записів в навігаційного ланцюжка для систематики

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for content types
uk_UA: Систематика показу навігаційного ланцюжка для форматів записів

en: Breadcrumb for 404 Page
uk_UA: Навігаційний ланцюжок для сторінки 404

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
uk_UA: Префікс для навігаційного ланцюжка сторінки пошуку

en: Prefix for Archive breadcrumbs
uk_UA: Префікс для навігаційного ланцюжка архівів

en: Prefix for the breadcrumb path
uk_UA: Префікс для шляху навігаційного ланцюжка

en: Anchor text for the Homepage
uk_UA: Якірний текст для головної сторінки

en: Separator between breadcrumbs
uk_UA: Розділювач між елементами ланцюжка

en: Below are your published posts' SEO scores. Now is as good a time as any to start improving some of your posts!
uk_UA: Нижче результати оцінювання SEO оптимізації ваших опублікованих записів. Якщо маєте вільну хвильку, то саме час почати покращувати деякі з публікацій!

en: Credits
uk_UA: Подяки

en: &laquo; Back to Tools page
uk_UA: &laquo; Повернутися до сторінки інструментів

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: %1$s comes with some very powerful built-in tools:
uk_UA: %1$s розповсюджується з деякими дуже потужними вбудованими інструментами:

en: This tool allows you to quickly change important files for your SEO, like your robots.txt and, if you have one, your .htaccess file.
uk_UA: Цей інструмент дозволяє швидко змінити важливі файли для вашого SEO, як ваш robots.txt і ваш файл .htaccess, якщо він у вас є.

en: File editor
uk_UA: Редактор файлів

en: Import settings from other SEO plugins and export your settings for re-use on (another) blog.
uk_UA: Імпорт налаштувань з інших плагінів SEO і експорт ваших налаштувань для повторного використання в (іншому) блозі.

en: Import and Export
uk_UA: Імпорт та експорт

en: This tool allows you to quickly change titles and descriptions of your posts and pages without having to go into the editor for each page.
uk_UA: Цей інструмент дозволяє швидко змінювати заголовки та описи ваших повідомлень і сторінок без необхідності входити в редактор для кожної сторінки.

en: Bulk editor
uk_UA: Груповий редактор

note: translators: %1$s / %2$s expands to a link to pinterest.com's help page.
en: To %1$sconfirm your site with Pinterest%2$s, add the meta tag here:
uk_UA: Для того, щоб %1$sпідтвердити право на керування сайтом в Pinterest%2$s, додайте мета-тег нижче:

en: Pinterest uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep the "Add Open Graph meta data" setting on the Facebook tab enabled if you want to optimize your site for Pinterest.
uk_UA: Pinterest використовує метадані Open Graph так само, як і Facebook, тож переконайтеся в наявності налаштування "Додати метадані Open Graph" у вкладці Facebook, якщо ви хочете оптимізувати сайт для Pinterest.

en: The default card type to use
uk_UA: Тип даних, які використовувати

en: Add Twitter card meta data
uk_UA: Додати метадані Twitter

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
uk_UA: Це зображення використовується, якщо поширюють запис/сторінку, що немає зображень.

en: Description
uk_UA: Опис

en: Add Open Graph meta data
uk_UA: Додати метадані Open Graph

en: Twitter Username
uk_UA: Ім'я користувача в Twitter

en: Facebook Page URL
uk_UA: Посилання на сторінку Facebook

en: Accounts
uk_UA: Акаунти

en: Restore site to defaults
uk_UA: Відновити сайт за замовчуванням

en: Site ID
uk_UA: ID сайту

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
uk_UA: Використовуючи цю форму ви можете відновити стандартні SEO налаштування.

en: Privacy sensitive (FB admins and such), theme specific (title rewrite) and a few very site specific settings will not be imported to new sites.
uk_UA: Таємні дані (адміни FB, тощо), особливості теми (перепис назв) і кілька конкретних налаштувань сайту не будуть імпортовані до нових блогів.

note: translators: 1: link open tag; 2: link close tag.
en: Enter the %1$sSite ID%2$s for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none (i.e. the normal plugin defaults will be used).
uk_UA: Вкажіть %1$sSite ID%2$s, параметри якого ви хочете використовувати за замовчуванням для всіх сайтів мережі. Якщо залишити поле порожнім, будуть використовуватися стандартні налаштування плагіну.

en: Choose the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. If you choose 'None', the normal plugin defaults will be used.
uk_UA: Виберіть сайт, налаштування якого ви хочете використовувати за замовчуванням для всіх сайтів, які додаються до мережі. Якщо ви оберете "Жоден", плагін працюватиме з стандартними параметрами.

en: New sites in the network inherit their SEO settings from this site
uk_UA: Нові сайти в мережі успадковують параметри SEO з цього сайту

en: Super Admins only
uk_UA: Тільки супер-адміністратори

en: Site Admins (default)
uk_UA: Адміністратори сайту (за замовчуванням)

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Who should have access to the %1$s settings
uk_UA: Хто має права доступу до %1$s налаштувань

en: spam
uk_UA: спам

en: mature
uk_UA: для дорослих

en: archived
uk_UA: в архіві

en: public
uk_UA: публічний

note: translators: %s expands to the name of a site within a multisite network.
en: %s restored to default SEO settings.
uk_UA: %s відновлено стандартні SEO налаштування.

en: Settings Updated.
uk_UA: Налаштування оновлені.

en: 404 pages
uk_UA: Сторінки 404

en: Search pages
uk_UA: Сторінки пошуку

note: translators: %s expands to <code>noindex, follow</code>.
en: These pages will be %s by default, so they will never show up in search results.
uk_UA: Ці сторінки будуть %s за замовчуванням, так вони ніколи не будуть показані в результатах пошуку.

en: Special pages
uk_UA: Спеціальні сторінки

en: Date-based archives could in some cases also be seen as duplicate content.
uk_UA: Архіви по даті в деяких випадках можуть також розглядатися як дубльований вміст.

note: translators: %s expands to <code>noindex, follow</code>
en: If this is the case on your site, you can choose to either disable it (which makes it redirect to the homepage), or to add %s to it so it doesn't show up in the search results.
uk_UA: Якщо на вашому сайті саме так і є, ви можете вимкнути це (що перенаправить це на головну сторінку), або додати %s до нього, щоб він не з'являється в результатах пошуку.

note: translators: %1$s / %2$s: links to an article about duplicate content on yoast.com
en: If you're running a one author blog, the author archive will be exactly the same as your homepage. This is what's called a %1$sduplicate content problem%2$s.
uk_UA: Якщо ваш блог має лише одного автора, авторський архів буде таким самісіньким як і головна сторінка. Це ще називають %1$sпроблемою подвійного вмісту%2$s.

en: Date archives
uk_UA: Архіви по даті

en: author archives
uk_UA: авторські архіви

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Take note:
uk_UA: Зверніть увагу:

note: translators: 1: link open tag; 2: link close tag.
en: You can determine the title and description for the homepage by %1$sediting the homepage itself%2$s.
uk_UA: Ви можете визначити назву і опис сторінки блоґу за допомогою %1$sредагування конкретної сторінки%2$s

note: translators: 1: link open tag; 2: link close tag.
en: You can determine the title and description for the posts page by %1$sediting the posts page itself%2$s.
uk_UA: Ви можете визначити назву та опис для головної сторінки %1$sредагуванням самої головної сторінки%2$s.

en: Homepage &amp; Posts page
uk_UA: Головна &amp; Титульна сторінка

en: Title Separator
uk_UA: Розділювач заголовку

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: %1$s has auto-detected whether it needs to force rewrite the titles for your pages, if you think it's wrong and you know what you're doing, you can change the setting here.
uk_UA: %1$s автоматично визначає, чи потрібно змусити перезаписувати заголовки для ваших сторінок, якщо ви вважаєте, що це не так, і ви знаєте, що ви робите, ви можете змінити це налаштування тут.

en: Force rewrite titles
uk_UA: Примусово перезаписати назви

en: Taxonomies
uk_UA: Таксономії

en: Homepage
uk_UA: Головна сторінка

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO.
en: %1$s Extensions
uk_UA: %1$s Розширення

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Seamlessly integrate WooCommerce with %1$s and get extra features!
uk_UA: Постійно інтегруйте WooCommerce з %1$s та отримуйте додаткові функції!

en: Rank better locally and in Google Maps, without breaking a sweat!
uk_UA: Ранг краще локально та на Картах Google, не порушуючи поту!

en: Are you in Google News? Increase your traffic from Google News by optimizing for it!
uk_UA: Ви в Новинах Google? Збільште трафік з Новин Google, оптимізуючи його!

en: Optimize your videos to show them off in search results and get more clicks!
uk_UA: Оптимізуйте свої відео, щоб показати їх у результатах пошуку і отримати більше кліків.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: The premium version of %1$s with more features & support.
uk_UA: Преміум версія %1$s з більшою кількістю можливостей і підтримкою.

en: Person
uk_UA: Приватна особа

note: translators: %1$s opens the link to the Yoast.com article about Google's Knowledge Graph, %2$s closes the link,
en: This data is shown as metadata in your site. It is intended to appear in %1$sGoogle's Knowledge Graph%2$s. You can be either an organization, or a person.
uk_UA: Ці дані показуються, як метадані вашого сайту. Вони призначені для %1$sGoogle's Knowledge Graph%2$s. Ви можете бути або Компанією, або Приватною особою.

en: Website name
uk_UA: Назва веб-сайту

en: Webmaster Tools
uk_UA: Інструменти веб-майстра

en: Breadcrumbs
uk_UA: Хлібні крихти

note: Translators: %1$s: expands to 'Yoast SEO Premium', %2$s: links to Yoast SEO Premium plugin page.
en: To be able to create a redirect and fix this issue, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support and updates, on %2$s.
uk_UA: Щоб мати можливість створити перенаправлення і виправити дану проблему, потрібен %1$s. Ви можете купити плагін, включаючи один рік підтримки та оновлень, на %2$s.

note: Translators: %s: expands to Yoast SEO Premium
en: Creating redirects is a %s feature
uk_UA: Створення перенаправлення це функція %s

note: translators: %s: 'Facebook' plugin name of possibly conflicting plugin
en: Deactivate %s
uk_UA: Деактивувати %s

note: translators: %1$s: 'Facebook & Open Graph' plugin name(s) of possibly conflicting plugin(s), %2$s to Yoast SEO
en: The %1$s plugin might cause issues when used in conjunction with %2$s.
uk_UA: %1$s плагін(и) можуть викликати проблеми при сумісному використанні з %2$s.

en: Upload Image
uk_UA: Завантажити зображення

note: translators: %s is the plugin name
en: %s Posts Overview
uk_UA: Огляд публікацій %s

en: Breadcrumbs title
uk_UA: Назва навігаційного ланцюжка

en: Social settings
uk_UA: Налаштування соцмереж

en: Archives
uk_UA: Архіви

en: Previous
uk_UA: Назад

en: Next
uk_UA: Далі

en: Close
uk_UA: Закрити

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s: 'Google XML Sitemaps' plugin name of possibly conflicting plugin with regard to the creation of sitemaps.
en: Both %1$s and %2$s can create XML sitemaps. Having two XML sitemaps is not beneficial for search engines and might slow down your site.
uk_UA: %1$s і %2$s одночасно генерують XML мапи сайту. Наявність двох XML мап сайту не є корисним для пошукових систем, а також може сповільнити ваш сайт.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO.
en: Configure %1$s's Open Graph settings
uk_UA: Налаштувати %1$s Open Graph

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s: 'Facebook' plugin name of possibly conflicting plugin with regard to creating OpenGraph output.
en: Both %1$s and %2$s create Open Graph output, which might make Facebook, Twitter, LinkedIn and other social networks use the wrong texts and images when your pages are being shared.
uk_UA: І %1$s і %2$s створюють висновок Open Graph, який може привести до використання неправильних текстів та зображень соціальними мережами (Facebook, Twitter, LinkedIn та ін.), коли вашими сторінками поділяться в них.

en: very difficult
uk_UA: дуже складно

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability
uk_UA: Спробуйте писати більш короткими реченнями і використовувати менше важких слів, щоб поліпшити читабельність.

en: difficult
uk_UA: складно

en: Try to make shorter sentences to improve readability
uk_UA: Спробуйте писати більш короткими реченнями, щоб поліпшити читабельність.

en: fairly difficult
uk_UA: доволі важко

en: fairly easy
uk_UA: досить легко

en: easy
uk_UA: легко

en: very easy
uk_UA: дуже легко

en: Meta Desc.
uk_UA: Мета опис

en: All SEO Scores
uk_UA: Всі SEO оцінки

en: SEO issue: The featured image should be at least 200 by 200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
uk_UA: Зображення повинно бути принаймні 200x200 пікселів , щоб Facebook та інші соціальні мережі мали змогу його використати.

en: (no parent)
uk_UA: (без предка)

en: Post is set to noindex.
uk_UA: Запис переключено в noindex.

en: The URL that this page should redirect to.
uk_UA: Лінк цієї сторінки має перенаправлятися також.

en: 301 Redirect
uk_UA: 301 Перенаправлення

note: translators: 1: link open tag; 2: link close tag.
en: The canonical URL that this page should point to. Leave empty to default to permalink. %1$sCross domain canonical%2$s supported too.
uk_UA: Канонічний URL, на який повинна вказувати ця сторінка. Якщо залишити порожнім, це буде посилання за замовчуванням. Також підтримуються %1$sпосилання на інші домени%2$s.

en: Canonical URL
uk_UA: Канонічна URL-адреса

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
uk_UA: Назва для цієї сторінки щоб використовувати в навігаційному ланцюжку

en: Breadcrumbs Title
uk_UA: Заголовок для «хлібних крихт»

en: No Snippet
uk_UA: Без сніппету

en: No Archive
uk_UA: Не архівувати

en: No Image Index
uk_UA: Не індексувати зображення

en: None
uk_UA: Немає

en: Meta robots advanced
uk_UA: Meta robots просунуті

en: Warning: even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
uk_UA: Увага: навіть якщо ви можете налаштувати мета індекс роботів тут, а весь сайт переключено на noindex в налаштуваннях конфіденційності, то ці параметри не матимуть сили.

en: Meta description
uk_UA: Мета-опис

en: SEO Title
uk_UA: SEO-заголовок

en: Focus keyword
uk_UA: Ключовики

en: Settings successfully imported.
uk_UA: Налаштування успішно імпортовані.

en: Settings could not be imported:
uk_UA: Параметри не можуть бути імпортовані:

en: Breadcrumb for 404 pages:
uk_UA: Навігаційний ланцюжок для сторінки помилки 404:

en: Prefix for search result pages:
uk_UA: Префікс для сторінки результатів пошуку:

en: Prefix for archive pages:
uk_UA: Префікс для сторінок архівів:

en: Prefix for breadcrumbs:
uk_UA: Префікс для breadcrumbs:

en: Anchor text for the homepage:
uk_UA: Анкорний текст для головної сторінки:

en: Breadcrumbs separator:
uk_UA: Розділювач для навігаційного ланцюжка (breadcrumbs):

note: translators: %s is the name of the plugin
en: %s Breadcrumbs
uk_UA: %s навігаційний ланцюжок (breadcrumbs)

en: Use Image
uk_UA: Використати зображення

en: Action
uk_UA: Дія

en: Page URL/Slug
uk_UA: Посилання сторінки

en: Publication date
uk_UA: Дата публікації

en: Post Status
uk_UA: Статус запису

en: WP Page Title
uk_UA: Заголовок сторінки WP

en: View
uk_UA: Дивитись

note: translators: %s: post title
en: View &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Дивитись &#8220;%s&#8221;

en: Preview
uk_UA: Попередній перегляд

note: translators: %s: post title
en: Preview &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Попередній перегляд &#8220;%s&#8221;

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Filter
uk_UA: Фільтр

[ctx: posts]
note: translators: %s expands to the number of trashed posts in localized format.
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Видалені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Видалені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Видалені <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
note: translators: %s expands to the number of posts in localized format.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Всі <span class="count">(%s)</span>

en: New Yoast Meta Description
uk_UA: Новий Yoast мета-опис

en: Existing Yoast Meta Description
uk_UA: Існуючий мета-опис Yoast

en: Facebook profile URL
uk_UA: Посилання на профіль у Facebook

en: Twitter username (without @)
uk_UA: Ім'я користувача Twitter (без @)

en: FAQ
uk_UA: Часті питання

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
uk_UA: Серйозна проблема для SEO: Ви блокуєте доступ для пошукових роботів.

en: Posts
uk_UA: Записи

en: Edit Files
uk_UA: Редагувати файли

en: General
uk_UA: Загальні

en: Extensions
uk_UA: Розширення

en: Search Console
uk_UA: Консоль пошуку

en: Tools
uk_UA: Інструменти

en: Advanced
uk_UA: Додаткове

en: XML sitemaps
uk_UA: XML Карта сайту

en: Social
uk_UA: Соціальні мережі

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s expands to the installed version, %3$s expands to Gutenberg
en: %1$s detected you are using version %2$s of %3$s, please update to the latest version to prevent compatibility issues.
uk_UA: %1$s визначено використання версії %2$s з %3$s. Будь ласка, оновіть до останньої версії, щоб запобігти проблем зі сумісністю.

en: Just another WordPress site
uk_UA: Просто ще один сайт на WordPress

en: You have used HTML in your value which is not allowed.
uk_UA: У цьому полі не можна використовувати HTML-теги.

note: translators: %s expands to the name of a post type (plural).
en: You can't edit %s that aren't yours.
uk_UA: Ви не можете редагувати %s, бо це не ваше.

note: translators: %s expands to post type name.
en: You can't edit %s.
uk_UA: Ви не можете редагувати %s.

note: translators: %s expands to post type.
en: Post has an invalid Content Type: %s.
uk_UA: Запис має невірний Тип Запису: %s.

en: Post doesn't exist.
uk_UA: Запис не існує.
